Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kamuran731' Alıntı:
Ado' Alıntı:
kamuran731' Alıntı:
Amin. Teşekkür ederim Hocam.
Bunca detaylı araştırmadan sonra doğru tercih yapmadığımı düşünüyorum ama elektronik biraz da şans işidir.
Yani sorun yaşarsam da; kusuru vestel de aramayacağım. Şansımda arayacağım  :)uvar:
Hayırlısı ile ürün gelsin kurulumu yapılsın inceleme sonuçlarını bir konu başlığı ile paylaşırım. :ok:

Yapmadığımı yazmışsınız ama doğru mu anladım :kıskıs:

yazım hatasını fark etmemişim malesef :( 
Tabii ki; Doğru tercih yaptığımı düşünüyorum.

Takılıyorum ben de sıkıntı yok   :ok:

I Çevrimdışı

ibrahimyrlky

Yeni Üye
21 Ara 2017
1
Ben yazılım yükselttiğim de sorun olması halinde kendi yazılımını tekrar yüklemek için tv üzerinde ki full yazılımı usb'ye aktarmak istiyorum bu mümkünmüdür peki.  :)

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Ado bey 2 soruma 5 gündür cevap alamadım üçüncü sorum mb 130 ana kartlara ne zaman yeni güncellemeler gelecek

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ibrahimyrlky' Alıntı:
Ben yazılım yükselttiğim de sorun olması halinde kendi yazılımını tekrar yüklemek için tv üzerinde ki full yazılımı usb'ye aktarmak istiyorum bu mümkünmüdür peki.  :)

Belli programlar aracılığı ile tv nizin yazılımını almanız mümkündür. Profile dosyaları şeklinde adlandırılırlar.

Yapmam gereken işlerin sayısı artıyor farkındayım ancak elimden gelir ve zaman bulursam bu modlama konusu ile ilgili de bir konu başlığı açmaya çalışırım

Yine de daha sırada çalışma yapılıp açılmayı bekleyen bir sürü konu başlığının olduğunu hatırlatmak isterim  :ok:

L Çevrimdışı

lozkan

Yeni Üye
29 Kas 2017
24
Ado' Alıntı:
lozkan' Alıntı:
Adem hocam 40ua9300 (mb120) modeli kullanıyorum. Vestel tvlerde dsmart go uygulaması yokmu. Varsa nasıl yüklerim yardımcı olabilirmisiniz.
İyi çalışmalar

Bu destek bulunmamaktadır, lakin talep edebiliriz bakalım ne cevap verirler.  :ok:

Hocam merhaba. Bu konuyla ilgilenebildinizmi acaba.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
lozkan' Alıntı:
Ado' Alıntı:
lozkan' Alıntı:
Adem hocam 40ua9300 (mb120) modeli kullanıyorum. Vestel tvlerde dsmart go uygulaması yokmu. Varsa nasıl yüklerim yardımcı olabilirmisiniz.
İyi çalışmalar

Bu destek bulunmamaktadır, lakin talep edebiliriz bakalım ne cevap verirler.  :ok:

Hocam merhaba. Bu konuyla ilgilenebildinizmi acaba.

Ben ilgilendim lakin henüz benimle ilgilenmediler. 1-2 gün içinde yazılı kanaladan cevap gelmezse ararım.  :ok:

F Çevrimdışı

Frk_Plt

Yeni Üye
22 Ara 2017
8
Selamlar Adem hocam nasılsınız görüşmeyeli :) 
40ub6300 model tv yi aldım ama renk canlılığı zayıf geldi. Son çekirdek yazılımı bir denemek istiyorum. Umarım faydasını görürüm. 
Teşekkürler.
Ekleme : MB130 ile alakalı iki adet yazılım var. Non connected ve connected. Bunlar ne anlama gelmektedir?

T Çevrimdışı

trabzonizm

Yeni Üye
21 Ara 2017
3

Ado' Alıntı:
17MB130 3.1.9.2.0

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

Hocam sizi DH den takip ediyordum burayida sizi araştırıp üye olduk hayırlısı artık. Sizden bir ricam.olucak vestel 39inc MB81 ana kartlı cihazına güncelleme yaparken usbden kırmızı ışık yanık duruyor Tv'de görüntü yok veya başka bir hareket. Ne yapmamı önerirsiniz

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
Merhaba arkadaşlar,

MB211 anakartlı ürünlerde yazılım kurtarma için bir kurtarma ek yazılımı var mıdır?

Tv ye yazılım yükledikten sonra şuan tv açılmıyor (bildiğim kadarıyla boot ekranında kalınca yani Regal yazısında kalınca yada standby tuşu yanıp cihaz hiç açılmasa bile bir yazılım var diye biliyorum)

Konu hakkında desteğinizi rica ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Frk_Plt' Alıntı:
Selamlar Adem hocam nasılsınız görüşmeyeli :) 
40ub6300 model tv yi aldım ama renk canlılığı zayıf geldi. Son çekirdek yazılımı bir denemek istiyorum. Umarım faydasını görürüm. 
Teşekkürler.
Ekleme : MB130 ile alakalı iki adet yazılım var. Non connected ve connected. Bunlar ne anlama gelmektedir?

Selamlar Azizim;

CONNECT olanı smart destekli yani internet bağlantısı olan, NONCONNECT ise olmayanı anlamına geliyor  :ok:

Geri
Üst Alt