Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kamuran731' Alıntı:
Ado' Alıntı:
kamuran731' Alıntı:
Hocam Regal 43R6010 televizyonu mun ana kartı MB120 ama faz1 mi 2 mi bilmiyorum. Konudaki MB120 Cekirdek veya full yazılımı yüklersem sorun ihtimali varmı

MB120 anakartlarda faz durumu yoktur azizim. Tüm MB120 çekirdek yazılımları yükleyebilirsiniz. isterseniz sırayla yükseltip tek tek farklılıkları da inceleyebilirsiniz.  :ok:

Her cevabınıza ayrı ayrı teşekkür mesajı yazmıyorum ki; forumda teşekkür mesajlarından çok bilgi mesajları yer alsın.   :ok
Bu güne kadar yazdığınız ve bundan sonra yazacağınız bütün cevaplar için çok teşekkür ederim Hocam. :love:

Rica ederim, bir VESTEL sever kardeşimize yardımcı olmuşuz çok mu  :ok:

Aslında sizin bu sorunuzdan hareketle VESTEL yetkililerine bir öneri/rica yazısı yazabiliriz.

Arayüz tema seçeneği ekleseler ne güzel olur  :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
axiom2005' Alıntı:
Ado' Alıntı:
lozkan' Alıntı:
Hocam merhaba. Bu konuyla ilgilenebildinizmi acaba.

Ben ilgilendim lakin henüz benimle ilgilenmediler. 1-2 gün içinde yazılı kanaladan cevap gelmezse ararım.  :ok:

Merhaba Adem bey,

Madem konu burdan açıldı, Digiturk play smart tv uygulaması yada Beinconnect uygulması için herhangi bir gelişme var mı ? 
Katiyen Digiturk kutusunu evime sokmam, son güncellemeden sonra yayın kalitesinden o kadar memnunum ki anlatamam, Digiturk HD kutu yanından geçemez yayın kalitesi açısından.. Malum seneye Şampiyonlar ligi maçlarıda artık Digiturk'de,umarım en kısa zaman Digiturk uygulamasını da Vestel dünyasında görürüz :=) Netflix, Tivibu, gibi uygulamaların yanında Digiturk'ü de arıyor insan

Bir talep konu başlığı oluşturup yetkililere ulaştırabilir, sesimizi duyurabiliriz aslında.
Daha önce yapmışlığımız var :))

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Ado' Alıntı:
Rica ederim, bir VESTEL sever kardeşimize yardımcı olmuşuz çok mu  :ok
Aslında sizin bu sorunuzdan hareketle VESTEL yetkililerine bir öneri/rica yazısı yazabiliriz.
Arayüz tema seçeneği ekleseler ne güzel olur  :ok:

Eyvallah Hocam, Teşekkür ederim.
Dediğiniz gibi bir çözüm yapılırsa; inanın bir çok VESTEL sever memnun olacak.
hatta, VESTEL i bilmeyenler bile bunu gördükten sonra :love: VESTEL:love:  sever olur diye düşünüyorum.
Bu düzenlemin yapılmasını sabırsızlıkla bekliyorum Hocam.

A Çevrimdışı

axiom2005

Yeni Üye
15 Kas 2017
28
Ado' Alıntı:
axiom2005' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Ben ilgilendim lakin henüz benimle ilgilenmediler. 1-2 gün içinde yazılı kanaladan cevap gelmezse ararım.  :ok:

Merhaba Adem bey,

Madem konu burdan açıldı, Digiturk play smart tv uygulaması yada Beinconnect uygulması için herhangi bir gelişme var mı ? 
Katiyen Digiturk kutusunu evime sokmam, son güncellemeden sonra yayın kalitesinden o kadar memnunum ki anlatamam, Digiturk HD kutu yanından geçemez yayın kalitesi açısından.. Malum seneye Şampiyonlar ligi maçlarıda artık Digiturk'de,umarım en kısa zaman Digiturk uygulamasını da Vestel dünyasında görürüz :=) Netflix, Tivibu, gibi uygulamaların yanında Digiturk'ü de arıyor insan

Bir talep konu başlığı oluşturup yetkililere ulaştırabilir, sesimizi duyurabiliriz aslında.

Adem bey konu başlığını oluşturmaya çalışacam, Desteklerinizi bekliyorum. Aslında digiturk play sorunu şikayet var da sürekli dile getirilmiş. bu iş bu kadar zor olmasa gerek :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
axiom2005' Alıntı:
Ado' Alıntı:
axiom2005' Alıntı:
Merhaba Adem bey,

Adem bey konu başlığını oluşturmaya çalışacam, Desteklerinizi bekliyorum. Aslında digiturk play sorunu şikayet var da sürekli dile getirilmiş. bu iş bu kadar zor olmasa gerek :)

Zor değil azizim,kurumsal görüşmeler ve lisans meseleleri :)

F Çevrimdışı

Frk_Plt

Yeni Üye
22 Ara 2017
8
Ado' Alıntı:
Frk_Plt' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Selamlar Azizim;

CONNECT olanı smart destekli yani internet bağlantısı olan, NONCONNECT ise olmayanı anlamına geliyor  :ok:

Anladım hocam.
Peki benim tv ye ana sayfadaki yazılımı yükleme konusunda bir mani var mı? 

https://i.hizliresim.com/ZObdDV.jpg

Bir mani yoktur azizim. :ok:

Yazılımı yükledim. 2 dakikalık çok basit bir şey. 
Yazılımdan aldığım fark ise 4k performansı artmış.
Teşekkürler tekrardan hocam.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Frk_Plt' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Frk_Plt' Alıntı:
Anladım hocam.
Peki benim tv ye ana sayfadaki yazılımı yükleme konusunda bir mani var mı? 

https://i.hizliresim.com/ZObdDV.jpg

Bir mani yoktur azizim. :ok:

Yazılımı yükledim. 2 dakikalık çok basit bir şey. 
Yazılımdan aldığım fark ise 4k performansı artmış.
Teşekkürler tekrardan hocam.

Rica ederim azizim, yazılım yüklemeyi öğrenmiş oldunuz, bundan sonraki yazılımlarda da farkları gözlemleyiniz  :ok:

S Çevrimdışı

somefrom

Yeni Üye
24 Ara 2017
10
somefrom' Alıntı:

Yukleme tamamlandı önceki sisteme gore ses biraz arttı gibi ınternet uygulamaları giitti ama ona da fabrika ayarlarına dönerek cozucem internet ayarını tekrar kurup

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
mrtclkcll' Alıntı:
43fb7500 için hangisini güncellemeliyim. En güncel olarak.

Selamlar;

MENU4725 yaparak servis menüsüne giriniz ve mümkünse resmini çekip buraya paylaşınız, anakartı kendiniz görebiliyorsanız resme gerek yok  :ok:

Geri
Üst Alt