Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

T Çevrimdışı

tosunalp

Yeni Üye
10 Ara 2017
9
@Ado Üstadım selamlar,

24PF5030 model televizyonum var, yazılım güncellemeye çalıştım fakat şu anda vestel logosu geliyor ve resetliyor. MB82S Seri numarası 7019615-300130 . ilk sayfadaki kurtarma ve v137 paketlerini denedim fakat durum aynı. 

Başka bir öneriniz var mıdır? 

saygılar. 

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
tosunalp' Alıntı:
@Ado Üstadım selamlar,

24PF5030 model televizyonum var, yazılım güncellemeye çalıştım fakat şu anda vestel logosu geliyor ve resetliyor. MB82S Seri numarası 7019615-300130 . ilk sayfadaki kurtarma ve v137 denedim fakat durum aynı. 

saygılar. 

Selamlar;
Kurtarma yazılımının açmayacağı MB82 yoktur eğer sorun yazılımsal ise.

O koşullarda Çekirdek ile (1.37) sorun çözülmez zaten.

Yüklemeyi nasıl yaptığınızı anlatırmısınız. (Kurtarma yazılımı)

T Çevrimdışı

tosunalp

Yeni Üye
10 Ara 2017
9
Ado' Alıntı:
tosunalp' Alıntı:
@Ado Üstadım selamlar,

24PF5030 model televizyonum var, yazılım güncellemeye çalıştım fakat şu anda vestel logosu geliyor ve resetliyor. MB82S Seri numarası 7019615-300130 . ilk sayfadaki kurtarma ve v137 denedim fakat durum aynı. 

saygılar. 

Selamlar;

üstadım boş bir fat32 usb belleğe kurtarma içinden çıkan pkg uzantılı dosyayı kopyaladım. daha sonra usb takılıyken kumanda da ok basılıyken tv'yi fişe taktım. yükleme bittikten sonra aynı durum ortaya çıktı

G Çevrimdışı

gokhanksk

Yeni Üye
11 Ara 2017
2
Merhaba admın yenı katıldım sorum şu ki mail adresıne resımlı olarak attım vestel smart tvde benım vewd uygulamasındakı ssiptv ılk geldıgını duydugumda açmıştım kullanmiştım ama şimdi kesınlıkle acılmıyor cıhazınız desteklemıyor hatası alıyorum lutfen yardım edermısınız 4725 yaptıgımda surumü şu V.3.6.2H ( GARANTISI DEVAM EDIYOR) (MODEL VESTEL VST 55PF9090) 55EKRAN

ramstin Çevrimdışı

ramstin

Yeni Üye
6 Ara 2017
8
zaforza' Alıntı:
Üstadım daha önce tv icin html5 desteği olan sitelerden film izlemek icin birkac site adı vermiştim size bakmaniz için ancak gerek kalmadı 48fd7300 modelini aldım ve internet tarayıcısından film izleyebiliyorum
Ancak bir sorum olacaktı youtube da çözünürlük kalite ayarını değiştirecek bir çözüm yokmu acaba çünkü en iyi kalitede oynattigindan takılmalar oluyor ve ben kaliteyi düşürmek istiyorum.

Smart tv youtube uygulamasından video izlerseniz video kalitesi seçme şansınız yoktur internet hızınıza göre kendisi seçer ama smart tvnizin web browserinden youtube sitesine girerseniz video sekmesinin sağ alt seçenekler sekmesinden istediğiniz formatı seçebilir donmadan izleyebilirsiniz.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
gokhanksk' Alıntı:
Merhaba admın yenı katıldım sorum şu ki mail adresıne resımlı olarak attım vestel smart tvde benım vewd uygulamasındakı ssiptv ılk geldıgını duydugumda açmıştım kullanmiştım ama şimdi kesınlıkle acılmıyor cıhazınız desteklemıyor hatası alıyorum lutfen yardım edermısınız 4725 yaptıgımda surumü şu V.3.6.2H ( GARANTISI DEVAM EDIYOR) (MODEL VESTEL VST 55PF9090) 55EKRAN

ssip tv lig maclarını veren tv mi

T Çevrimdışı

tosunalp

Yeni Üye
10 Ara 2017
9
Ado' Alıntı:
tosunalp' Alıntı:
@Ado Üstadım selamlar,

saygılar. 

Selamlar;

üstadım boş bir fat32 usb belleğe kurtarma içinden çıkan pkg uzantılı dosyayı kopyaladım. daha sonra usb takılıyken kumanda da ok basılıyken tv'yi fişe taktım. yükleme bittikten sonra aynı durum ortaya çıktı

başka öneriniz var mıdır? Nasıl yapmak lazım? 

Teşekkürler. 

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
tosunalp' Alıntı:
Ado' Alıntı:
tosunalp' Alıntı:
@Ado Üstadım selamlar,

saygılar. 

Selamlar;

Teşekkürler. 

:ok:

T Çevrimdışı

tosunalp

Yeni Üye
10 Ara 2017
9
Ado' Alıntı:
tosunalp' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Selamlar;

Teşekkürler. 

:ok:

üstadım paylaşımda sorun oldu herhalde, linkin içi boş geldi. Tekrar gönderebilir misiniz? 

saygılar.

Geri
Üst Alt