Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
01cagatay23' Alıntı:
bu arada az öbnce menü test ekranından ölü piksel testi yaptım ve bir bölgede 3-4 mm çapında tüm renklerde açık kalan bir bölge gördüm. ölü piksel desem değil gibi ama nasıl tarif etsem siyah ve beyaz ekranlar hariç tüm renklerde beyaz renge yakın bir renk veren bölge var. bu konuyla ilgili servisten nasıl bir talepte bulunabilirim ? yada servisle uğraşmadan cayma hakkını kullanarak iade mi edeyim nasıl bir fikir verirsiniz bana ?

Selamlar;

Canlı pixel olabilir, servis kontrolü makul olur  :ok:

0 Çevrimdışı

01cagatay23

Yeni Üye
5 Ara 2017
5
Ado' Alıntı:
01cagatay23' Alıntı:
bu arada az öbnce menü test ekranından ölü piksel testi yaptım ve bir bölgede 3-4 mm çapında tüm renklerde açık kalan bir bölge gördüm. ölü piksel desem değil gibi ama nasıl tarif etsem siyah ve beyaz ekranlar hariç tüm renklerde beyaz renge yakın bir renk veren bölge var. bu konuyla ilgili servisten nasıl bir talepte bulunabilirim ? yada servisle uğraşmadan cayma hakkını kullanarak iade mi edeyim nasıl bir fikir verirsiniz bana ?

Selamlar;

servis vestelle görüşmüş ve panel değişim onayı çıkmış. ancak 1 haftalık üründe panel değişimi de nedir diyerek itiraz ettim. servis tekrar görüşecek vestelle. sanırım gelen ekiple bir iletişim eksikliği oldu. yardımcı olan arkadaşın televizyonun 1 haftalık olduğundan haberi yoktu. şu an için vestel pozitif yönde etki  bıraktı bende umarım değişmez bu tavır

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
01cagatay23' Alıntı:
Ado' Alıntı:
01cagatay23' Alıntı:

Selamlar;

servis vestelle görüşmüş ve panel değişim onayı çıkmış. ancak 1 haftalık üründe panel değişimi de nedir diyerek itiraz ettim. servis tekrar görüşecek vestelle. sanırım gelen ekiple bir iletişim eksikliği oldu. yardımcı olan arkadaşın televizyonun 1 haftalık olduğundan haberi yoktu. şu an için vestel pozitif yönde etki  bıraktı bende umarım değişmez bu tavır

VESTEL bu konularda iyi bir tecrübeye sahiptir sorun yasamazsiniz

Belki ikna icin sizi arayarak fazladan garanti suresi verip onarim için fikrini alabilirler. Belki de hic o toplara girmeden değişim onaylanir ve 15 gün ortalamali bir surede yeni urun gelir eski sini sizden ait iade ederler.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
624
48UA9300 Kullanan arkadaşlar, video test menüsünde özellikle gri renkte ekranda dikine çizgiler mevcut, sizlerde de var mı aynı şekilde? Birde linkteki videoda PC bağlı iken fark ettim arkada bir gölgeleme var!

7b61f7af2befdfa483fa645e6c48067d.jpg
469527c6f90c3118ec6186f6da596890.jpg
17b517bceaa5b0b76c94f9654a836273.jpg
0b3b4481d55744973bda2fc106966f85.jpg

ramstin Çevrimdışı

ramstin

Yeni Üye
6 Ara 2017
8
Mb120 anakart güncellemeleri denedim usb den güncelleme yapılmıyor.İnen dosya bin uzantılı bir çok yerde bin dosyası içindekileri çıkarıp deneyin denmiş dosya hatalı gördügünden bin dosyası açılamıyor olmuyor hiç bir şekilde güncelleme yapılmıyor. Yapabilen varsa yardımcı olmasını bekliyoruz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,881
ramstin' Alıntı:
Mb120 anakart güncellemeleri denedim usb den güncelleme yapılmıyor.İnen dosya bin uzantılı bir çok yerde bin dosyası içindekileri çıkarıp deneyin denmiş dosya hatalı gördügünden bin dosyası açılamıyor olmuyor hiç bir şekilde güncelleme yapılmıyor. Yapabilen varsa yardımcı olmasını bekliyoruz

Merhaba Benım Bıldıgım Bın Dosyasıyla Yazılım Yuklemesı Yapılır

Bın Dosyasını Acamazsınız Bosuna Denemeyın

Once USB Fat32 Olarak Bıcımlendırıp

Sonra Bın Dosyasını Atıp Deneyın

Geri
Üst Alt