Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,712
64
sadece vestel logosu çıkıyor mavi ışık yanıp sönüyor başkada hiçbir hareket yok ne tv'nin düğmelerinde nede kumandada.hakkımızda hayırlısı olsun ortalama bize tahmini kaça patlar gibi bu iş.
Aaa,o zaman yüklenmesi lazım,ben hiç açılmıyor sanıyordum,farklı usb (ler) ile dene,bence açılır,yılma sakın ,ben harici harddisk ile atmıştım MB97 karta yazılımı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Yazılım konularına biraz uzak kalmıştım ama bakarım bundan sonra sevgili kardeşim.

İlk fırsatta kontrol edeceğim :ok

K Çevrimdışı

kenansgs67

Yeni Üye
31 Mar 2019
6
36
Merhaba ustalar ve forum severler mb100 anakartlı Vestel smart tvye sahibim. Bu anakart için en güncel ve stabil yazılım hangisidir ? Yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler... Zahmet olmazsa yazılımın linkini paylaşırsanız geriye kalan kısım için gerekli bilgiye sahibim kalanı halledebilirim.Tekrardan teşekkürler iyi forumlar...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba ustalar ve forum severler mb100 anakartlı Vestel smart tvye sahibim. Bu anakart için en güncel ve stabil yazılım hangisidir ? Yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler... Zahmet olmazsa yazılımın linkini paylaşırsanız geriye kalan kısım için gerekli bilgiye sahibim kalanı halledebilirim.Tekrardan teşekkürler iyi forumlar...
selam hoş geldin,
mb100 için en stabil sürüm bu konu başlığının 1. sayfasında bulunan 17MB100_34.25 yazılımıdır.
farklı istek veya düşünceleriniz varsa paylaşabilirsiniz.
ilk sayfada nasıl yüklendiği yine yazıyor

K Çevrimdışı

kenansgs67

Yeni Üye
31 Mar 2019
6
36
selam hoş geldin,
mb100 için en stabil sürüm bu konu başlığının 1. sayfasında bulunan 17MB100_34.25 yazılımıdır.
farklı istek veya düşünceleriniz varsa paylaşabilirsiniz.
ilk sayfada nasıl yüklendiği yine yazıyor
Anladım teşekkürler ilk sayfayı gördüm yükledim zaten sayfa sayısı çok fazla olduğu için ara sayfalarda yeni gelişme var mıdır diye merak ettim. Ellerinize emeğinize sağlık iyi günler

N Çevrimdışı

nonameone

Yeni Üye
7 Nis 2019
15
33
MERHABA BENİM VESTEL SMART DAHİLİ UYDUSU OLAN PF7017 TV İM VAR KUMANDADAN KAPATTIP AÇMAYA ÇALIŞTIĞIMDA KIRMIZI IŞIK YANIP SÖNÜYOR YAZILIM ATMAYA ÇALIŞTIM OLMADI BANA YARDIM EDERMİSİNİZ ACİLLLLLLLLLLLLLLL

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
MERHABA BENİM VESTEL SMART DAHİLİ UYDUSU OLAN PF7017 TV İM VAR KUMANDADAN KAPATTIP AÇMAYA ÇALIŞTIĞIMDA KIRMIZI IŞIK YANIP SÖNÜYOR YAZILIM ATMAYA ÇALIŞTIM OLMADI BANA YARDIM EDERMİSİNİZ ACİLLLLLLLLLLLLLLL
ilgili bölüme tv nin arkasındaki barkodu fotoğraf çekip atarsanız ustalarımız yardımcı olacaklardır.

N Çevrimdışı

nonameone

Yeni Üye
7 Nis 2019
15
33
satcodxmb70 yazıyordu kanal yüklerken şimdi benim yükleyiceğim yazılım 17mb70 yazılımı mı öyle ise yazılım gerekiyor burada yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

resim yüklenmiyor bir türlü
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

V10074531VST SMART TV 42PF7017 42" LED 971L/MB70
buna uygun yazılım gerekiyor

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nonameone

Yeni Üye
7 Nis 2019
15
33
resmin uzantısını pdf yaptım değiştirip uzantıyı bakarsınız sitesye başka türlü yükleyemdeim

Geri
Üst Alt