Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

A Çevrimdışı

alemci75

Yeni Üye
23 Kas 2017
18
Sayın Ado hocam yeni adresinizde paylaşımlarınızı takipte olacağım. Davetiniz için çok teşekkürler

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
alemci75' Alıntı:
Sayın Ado hocam yeni adresinizde paylaşımlarınızı takipte olacağım. Davetiniz için çok teşekkürler

Rica ederim azizim, VESTEL kullanıcıları mağdur olmasın diye elimizden geleni yapıyor, aynı zamanda maruzatı olan teknik sorunu olan tüm arkadaşlarımıza marka model fark etmeksizin destek olmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile, Hoşgeldiniz :ok:

P Çevrimdışı

phonur

Yeni Üye
23 Kas 2017
7

Ado' Alıntı:
phonur' Alıntı:
hocam seri numaram 7747057 700667
vpaz 20272850

bana full yazılım gönderebilir misiniz? teşekkür ederim

Siz FULL YAZILIM konumuza talebinizi yazarken ben de yazılımı araştırmaya başlıyorum  :ok:

Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Ancak Netflix full yazılım yüklemesinden sonra yine videoları açamıyor. HTML5 veya Silverlight gerektiğini söylüyor. Başka programlarla etkinleştirmek ya da opera browser'ın üst versiyonlarını yüklemek suretiyle Netflix'i etkinleştirmek mümkün müdür?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

phonur' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Siz FULL YAZILIM konumuza talebinizi yazarken ben de yazılımı araştırmaya başlıyorum  :ok:

Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Ancak Netflix full yazılım yüklemesinden sonra yine videoları açamıyor. HTML5 veya Silverlight gerektiğini söylüyor. Başka programlarla etkinleştirmek ya da opera browser'ın üst versiyonlarını yüklemek suretiyle Netflix'i etkinleştirmek mümkün müdür?

VESTEL in kullandığı tarayıcı kaynaklı bi rsorun mu acaba diyeceğim lakin? :alala:

Peki sırasıyla 2.40.2 - 2.40.6 - 2.43.2 olmak üzere çekirdekleri yükselterek deneyebilirmisin?

Halen sorun devam ediyorsa ben de ilgili arkadaşlarla irtibat kurup bilgi edinmeye çalışırım.  :ok:

P Çevrimdışı

phonur

Yeni Üye
23 Kas 2017
7

Ado' Alıntı:
phonur' Alıntı:

VESTEL in kullandığı tarayıcı kaynaklı bi rsorun mu acaba diyeceğim lakin? :alala:

Peki sırasıyla 2.40.2 - 2.40.6 - 2.43.2 olmak üzere çekirdekleri yükselterek deneyebilirmisin?

Halen sorun devam ediyorsa ben de ilgili arkadaşlarla irtibat kurup bilgi edinmeye çalışırım.  :ok:

hocam 2.40.2 2.40.6 2.43 i denedim. hatta 2.45'i bile denedim. hep aynı ekran geliyor.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

phonur' Alıntı:
Ado' Alıntı:

hocam 2.40.2 2.40.6 2.43 i denedim. hatta 2.45'i bile denedim. hep aynı ekran geliyor.

Yalnız bu üründe netflix desteği yok siz ne zaman bu televizyonda netflix kullanabildiniz en son? :alala:

P Çevrimdışı

phonur

Yeni Üye
23 Kas 2017
7
Hocam yanlış anlaşılmışım. Ben netflixi etkinleştirebilir miyim diye soruyordum. Siz yardım edince destekler diye düşündüm. Uğraştırdığım için özür dilerim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
phonur' Alıntı:
Hocam yanlış anlaşılmışım. Ben netflixi etkinleştirebilir miyim diye soruyordum. Siz yardım edince destekler diye düşündüm. Uğraştırdığım için özür dilerim

:kıskıs: Allah iyiliğinizi versin azizim  :ok:

Yine benden duymuş olmayın da, modlama yaparsanız çalıştırırsınız. Modlama işleri ile uğraşmıyorum o yüzden hiç bana bakmayınız :kıskıs:

C Çevrimdışı

Ceylan

Yeni Üye
18 Eki 2017
15
Ado Hocam
vewd uygulamasına bir çok vestel tv sahibi girememektedir hepsinde maalesef cihazınız desteklenmiyor hatası vermektedir
yeni model vestel tv lerde buna dahil
bir çoğu tv nin fişini çekip tekrar deneme yöntemi bulup bunu defalarca uygulayıp anca netice almaktadırlar alamayanlarda var
bu hata neden ileri gelmektedir vestel tvlerdenmi vewd uygulamasındanmı bilemiyorum
bir çok vestel kullanıcısı bu uygulamanın içinde ss iptv ,tvcast vb. programları kullanmak istiyor
sosyal medyada lg philissps samsung tvlerde rahatlıkla kullanılıyor bu programlar ve yoğun şekilde şikayet var bilmem sizde duydunuzmu
herkes bu konudan oldukça muzdarip
sizinle paylaşayım istedim
NOT:)iğer uygulamalarda sıkıntı bulunmuyor(sadece vewd uygulaması)hariç
teşekkür ederim saygılar

Geri
Üst Alt