Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
İyi geceler Emre,teşekkür ederim,ayarlardan anten kurulumuna bak bakayım,orada kaç anten var
Sizin yüklediğiniz kanal listesini yükledimnuydu listesinde azerspace referans istasyonu tanımlı değildi 11175 frekans ı tanımlı yaptım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sizin yüklediğiniz kanal listesini yükledimnuydu listesinde azerspace referans istasyonu tanımlı değildi 11175 frekans ı tanımlı yaptım
Daizeg 1,,,,,, AzerSpace1 daizeg 2,,,, türksat

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Bak işte onu sormadım ki ben :) ,kaç uydu var,onu sordum,şöyle söyle ;
1-Azersat
2-Türksat
3-Fansat
4-sansat gibi :)

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Bak işte onu sormadım ki ben :) ,kaç uydu var,onu sordum,şöyle söyle ;
1-Azersat
2-Türksat
3-Fansat
4-sansat gibi :)

DSC_0229.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Hımm,tamam,peki sinyali de güzel Azeri uydusunun...peki hiç ilk kurulum yaptınmı?

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Hımmm,o zaman üzgünüm,kusura bakma,bence de servis bakacak herhalde.Ama reset atarken film çek,geldiklerinde gösterirsin,umarım garanti devam ediyordur :confused:
Evet garantisi 2 yıl daha var serviste geldi baktı yazılım yükledi o an düzeldi gibi ama birsaat sonra resete devam servis gelsede yapacağı başka birşey yok sanırım ??? yine iş başa düşecek kendim uğraşacam ya ayarlayacam yada tvyi bozacam ????

Hocam benim gönderdiğim kanal listesinde ne gibi bir sıkıntı vardı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Evet garantisi 2 yıl daha var serviste geldi baktı yazılım yükledi o an düzeldi gibi ama birsaat sonra resete devam servis gelsede uapacağı başka biley yok sanırım ???
Okumuştum,ama sen yine de çağır,film çekki elinde belge olsun,gelince gösteririn elemanlara,olmadı Vestele mail at, nebileyim ,daha yeni tv çünkü

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Okumuştum,ama sen yine de çağır,film çekki elinde belge olsun,gelince gösteririn elemanlara,olmadı Vestele mail at, nebileyim ,daha yeni tv çünkü
Önceden 2,,,3 kez reset atıyordu idmana gecşnce sizin gönderdiğiniz listeyi yükledikten sonra fazla biley değişmedi şimdi tekrar yükledim resetleme 1 e düştü ilginçç

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Önceden 2,,,3 kez reset atıyordu idmana gecşnce sizin gönderdiğiniz listeyi yükledikten sonra fazla biley değişmedi şimdi tekrar yükledim resetleme 1 e düştü ilginçç
tv kapatıp aç tekrar yükle ozaman,ama hızlı hızlı kanal geçişi yapma,biraz bekle,idmana izliyeceğin zaman bakalım

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Benim kanal listesindeki sorun ne idi nerde yalnış vardı hocam söylemediniz

tv kapatıp aç tekrar yükle ozaman,ama hızlı hızlı kanal geçişi yapma,biraz bekle,idmana izliyeceğin zaman bakalım
Öyle yaptım zaten şuanda sıkıntı yok bakalım sürekli gecil yaptım heealde ondan başka kanal üzerinde kalsın biraz tekrar idmana geceyim nolacak görelim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Benim kanal listesindeki sorun ne idi nerde yalnış vardı hocam söylemediniz

Öyle yaptım zaten şuanda sıkıntı yok bakalım sürekli gecil yaptım heealde ondan başka kanal üzerinde kalsın biraz tekrar idmana geceyim nolacak görelim
2 den fazla seçili uydu vardı,4.8 derecedeki uydu,orada AzerSpace nin frekansı vardı ama farklı kanallar bulunuyordu,listedeki hata buydu,ondan dedimiilk kurulum yaptınmı diye
.

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
2 den fazla seçili uydu vardı,4.8 derecedeki uydu,orada AzerSpace nin frekansı vardı ama farklı kanallar bulunuyordu,listedeki hata buydu,ondan dedimiilk kurulum yaptınmı diye
.
Hım onu göremedim demekki sıkıntı omuymuş sizib verdiğiniz listedede seciki uydu daizeg 1 yamal daizeg 2 türksattı hacam ? daşzeg 1 AzerSpace1 yaptım referans istasyon tanımsızdı tanımladım
Onu bilerekmi o şekil bıraktınız tanımsız olarak valla şuanda kanalda değiştim tvyi kapatıp actım sıkıntı yok inşallah böyle devam eder herşey için teşekkürler hocam

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Hım onu göremedim demekki sıkıntı omuymuş sizib verdiğiniz listedede seciki uydu daizeg 1 yamal daizeg 2 türksattı hacam ? daşzeg 1 AzerSpace1 yaptım referans istasyon tanımsızdı tanımladım
Onu bilerekmi o şekil bıraktınız tanımsız olarak valla şuanda kanalda değiştim tvyi kapatıp actım sıkıntı yok inşallah böyle devam eder herşey için teşekkürler hocam
Yok yok tamam ozaman,belki atar yine ama eskisi gibi sık sık olmaz,güle güle kullan ,sevindim :ok

Geri
Üst Alt