Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

T Çevrimdışı

titus

Yeni Üye
30 Kas 2018
9
44
merhaba fikoloj, hocam mesajınızı görmedim özür dilerim.hocam bende carbon menülü 62.25.1 sürüm var. qui meni yi yüklemeye çalışıyorum. indirdiğim dosyayı rar la açıyorum içinden upgrate_mb 130 bin. (zip li) çıkıyor. resimli anlatımda öyle değil,kaç kere indirdiysem hep aynı. lütfen yardım edermisin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merhaba fikoloj, hocam mesajınızı görmedim özür dilerim.hocam bende carbon menülü 62.25.1 sürüm var. qui meni yi yüklemeye çalışıyorum. indirdiğim dosyayı rar la açıyorum içinden upgrate_mb 130 bin. (zip li) çıkıyor. resimli anlatımda öyle değil,kaç kere indirdiysem hep aynı. lütfen yardım edermisin
birde vewd aps ta provider açilmıyor onu nasıl açabilıriz acaba?

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

meke5678

Yeni Üye
5 Ara 2018
27
merkezi santralde topraklama yoksa kapanma yapabilir.

Merkezi anten kullanımında topraklama varmış.

Bana TV. beslenmesi yapan prizdeki topraklamayı iptal edersem ressetleme olmayabileceği söylendi.

Aklım almadı.

TV akım korumalı biri topraklama olan üçlü kablolu prizden besleniyor.

Duvardaki priz de üçlü kablo olmakla biri bağımsız topraklaması olan kablo.

TV beslenmesi yapan kablo topraklı olmayan iki fazlı bir kablo.

Bu durumda prizin ana fazından olan nötr faz, prizdeki topraklamaya bağlı olursa topraklamayı iptal etmek ressetlemeye belki engel olabilir. Durum üçlü kablo işlevi iki kablo işlevine de dönmemiş olduğuna göre yine de topraklamayı iptal etmeli miyim? Sevgiler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Qui yazılımında tek dosya var onu boş flaş belleğe atın. Eğer hdmi ile cihaz bağlıysa misal veriyorum uydu alıcısı vs. Bunu kaynak tuşundan tv seçeneğine alın eğer hdmi 1 de felansa menu1505 yapmaz. Devam edelim tv seçeneğinde iken menü tuşuna basıp 1505 yapınız. Gelen ekrana ok tuşu ile onay verin. 5 dk içinde yukliyecektir. Eğer adımlar doğru ise kumandanın tuşlarının bastığında emin olun. Başka bir flasla deneyin. Flaş belleğin fat32 formatında olduğuna emin olunuz.
Ayrıca https://tavsiyeforumu.com/konu/mb130-vestel-yeni-yazilim-10-12-2018-qui-menu.3079/ formunu inceleyiniz. Qui menü sizin tv ye uyumsuz olabilir

T Çevrimdışı

titus

Yeni Üye
30 Kas 2018
9
44
Qui yazılımında tek dosya var onu boş flaş belleğe atın. Eğer hdmi ile cihaz bağlıysa misal veriyorum uydu alıcısı vs. Bunu kaynak tuşundan tv seçeneğine alın eğer hdmi 1 de felansa menu1505 yapmaz. Devam edelim tv seçeneğinde iken menü tuşuna basıp 1505 yapınız. Gelen ekrana ok tuşu ile onay verin. 5 dk içinde yukliyecektir. Eğer adımlar doğru ise kumandanın tuşlarının bastığında emin olun. Başka bir flasla deneyin. Flaş belleğin fat32 formatında olduğuna emin olunuz.
Ayrıca https://tavsiyeforumu.com/konu/mb130-vestel-yeni-yazilim-10-12-2018-qui-menu.3079/ formunu inceleyiniz. Qui menü sizin tv ye uyumsuz olabilir

merhaba fikoloji hocam qui meni uygun diye forumda yazılmış. fakat carbon 62.33 de de rar dan tek dosya upgrade mb 130 bin. (zip li) çıkıyor resimli anlatımdaki gibi 4 ad, dosya çıkmıyor, defaatle yeniden indirdim sonuç aynı. daha önce usb ile güncellemeyi bu forumdan indirdiğim dosta ile yaptım oldu ama şimdi indirdiğim dosyada 4 ad. dosya çıkmıyor acaba bu dosyada mı eksiklik var çözemedim.talimata uygun yapıyorum %82 ye gelip takılıyor ilerlemiyor

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

merhaba fikoloji hocam qui meni uygun diye forumda yazılmış. fakat carbon 62.33 de de rar dan tek dosya upgrade mb 130 bin. (zip li) çıkıyor resimli anlatımdaki gibi 4 ad, dosya çıkmıyor, defaatle yeniden indirdim sonuç aynı. daha önce usb ile güncellemeyi bu forumdan indirdiğim dosta ile yaptım oldu ama şimdi indirdiğim dosyada 4 ad. dosya çıkmıyor acaba bu dosyada mı eksiklik var çözemedim.talimata uygun yapıyorum %82 ye gelip takılıyor ilerlemiyor
Hepsine uyumlu garantisi veremiyorum ne yazıkki çünkü orijinal yazılımınız değil. Dosya eksik değil güncelleme dosyası tektir. Dosyayı tekrar kontrol ettim sorun bulunmuyor. Daha fazla aksiyon arayıp tv ye zarar vermeyiniz. bilginize.

K Çevrimdışı

khayati

Yeni Üye
19 Ara 2018
11
54
Salamo Alikom

i need full software for

telefunken d40u300m4c

17mb100

ves400qnss-2d-u01

sn/7415021 500196