Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
evet,vardı benim yolladığını yükledinmi sen?
Hayır yükleyemedim gecengün otel menüden tv ayarlarını usb ye yedekledim fakat usbdeki tüm resim ve videolarımı formatlamış nasıl oldu bende anlayamadım o yuzden usbye bişey kaydedip üzerine yazmak istemedim kaybolan verileri geri getirme şansım var sanırım usb dahada yukleme yaparsan kaybolan verilerin üzerine yazacak veriler geri grtirme zorlaşacak o yuzden şimdilik kanal listesini usbye atmadım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Benim listemdeki sorun ne idi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Hayır yükleyemedim gecengün otel menüden tv ayarlarını usb ye yedekledim fakat usbdeki tüm resim ve videolarımı formatlamış nasıl oldu bende anlayamadım o yuzden usbye bişey kaydedip üzerine yazmak istemedim kaybolan verileri geri getirme şansım var sanırım usb dahada yukleme yaparsan kaybolan verilerin üzerine yazacak veriler geri grtirme zorlaşacak o yuzden şimdilik kanal listesini usbye atmadım

Benim listemdeki sorun ne idi
İlk başta sordum sorumu okumamışın :wink: buradan biraz gerilere gidersen orda sorum vardı sana :smile:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Kaçıncı mesajda gözümdenmi kactı ?
:gul yok söylemiyeceğim,balık yemeyi değil, tutmayı öğren (öyle derlerdi,ustam bana bir gün "şunu yapsana çocuk" dedi,ya usta nasıl yapayım demiştim,sana gösterdim ya ,balık tutmayı öğren dedi,Allah rahmet eylesin,nur içinde yatsın)

https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...kirdek-yazilim-konusu.445/page-233#post-63063

Hadi seni üzmeyeyim gece vakti :wink:

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Hocam hakkınızı helal edin lütfen mesajınızı bulamadım mesaj no kaçtı bu arada resetleme olayını çözdüm sankiiiiii??? Bumuydu hocam sorduğunuz soru? Kendi çanaklarım türksat ve yanında azersat lnb bağladım tek canak tan izliyorum

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt