Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

J Çevrimdışı

japonsat

Yeni Üye
15 Eyl 2018
2
49
buyur ustadım

20180915_004816.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Benim 4 haftadır mesajlarıma bakılmadığı ve de başkalarına cevap verilip benim es geçildiğim gerçeğini hakaret içermeyen sözlerime iftira atarak örtemezsinizbenim nezaketle çözüm araman koyun olduğum ve kim ne derse desin kabul edeceğim anlamına gelmez söylediklerimde yanlış da yok hilaf ta yok

Forumumuzun çekirdek kitlesinin karşılıklı saygı çerçevesinde olan iletişim şekline uygun olmasa da, yazdıklarınızda yanlış bir şey yok haklısınız.

Fakat gözden kaçırdığınız konu şu, Yaz başında - Yaz ortasında - Yaz sonunda belirli aralıklarla SÜREKLİ olarak foruma girip, forum üyelerine Full yazılım konusunda yaz yoğunluğunda fazla destek veremeyeceğimi belirttim.

t19e907184e28e1685.png

t2.png

Burası ticari bir işletme değil, Kendi hür irademiz ile HİÇ BİR KARŞILIK ALMADAN VE MENFAAT GÖZETMEDEN burada elimizden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Siz ise Buna rağmen koskoca genel müdürlüğün çözemediği konunun acısını bizden çıkartmaya kalkıyorsunuz.

Çamaşır makineniz yürümüş, cep telefonunuza bir şeyler olmuş galiba zira yarım yamalak Türkçenizden ben ancak bu kadarını anlayabildim. Peki bunlarda bizi ilgilendiren taraf nedir?

Siz bizi VESTEL in maaşlı elemanları veya kafanız bozulunca atar gider yapabileceğiniz Müşteri temsilcileri filan mı sandınız?

VESTEL bizim babamızın malı mı? ister alın ister almayın bizi ne ilgilendirir sanki biz satıcıyız da, siz de bizi ürün almamakla tehdit eden müşteri misali bu neyin afra tafrasıdır anlayamadım ki? Sizin ne marka ürün aldığınız bizim neden umurumuzda olsun ki?

@Sota kardeşimizle biz bu forumu insanlara yardımcı olabilelim diye kurduk ve meramımızı da insanlara anlattık, Yoğunluğumuzu dile getirdik, Bu doğrultuda isteyen bekler, istemeyen çözümü nerede bulabiliyorsa oraya gider. Şu konu başlığı altında benden yazılım isteyip de haftalardır ilgilenemediğim onlarca kardeşim var, bak bakalım hangisi sizin gibi böyle densiz bir yazı yazmış veya yazma gereği duymuş.

Ben sizi banlamam kardeşim, ancak sizin üslubunuz ve tarzınız bizim forumumuzun kalite düzeyinden oldukça düşük bu nedenle aşağıya eklediğim yazılımınızı alın ve mümkünse lütfen bir daha forumumuza gelmeyin.

Siz bizi 3 kuruşluk menfaat uğruna gelen geçene eyvallah çeken forumlarla karıştırdınız sanırım. Yanıldığınızı kötü şekilde anlamanız üzücü oldu.

@gurkan sen de canını sıkmışsın gereksiz yere kardeşim, yine de teşekkür ederim ilginden dolayı.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Değerli azizim;

Mid config MB9X serisi olması nedeniyle bu ürünlerden biraz tereddüt ederim, hatta bırakın biraz'ı, bırakın tereddütü resmen korkarım :)))

Bu nedenle şöyle ilerleyelim diye bir öneride bulunacağım.

MB9X in üstü sürümü yerine, aşağıya eklediğim daha basic olan yazılımı yükleyiniz.

Soruna çözüm olmaz ise kök yazılım ile çare ararız :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Adem Helvacı Ado Adem hocam tv mın hdmi girişleri karıştı 1 si 3 te 2ci1de çalısıyor sesi bihızlanyor bi azalıyor çaresiz kaldım ustam galıba yanlış yazılım kurdum ful ile duzelirmi benim konuma ilgilenirsez çok sevinirim
model-uhd 40298
SN 8034136 800048

Ferdim yarın bana mutlaka yaz ve hatırlat senin konu ile ilgileneceğim kardeşim :ok

M Çevrimdışı

mbulut23

Yeni Üye
15 Kas 2017
43
69
hocam merhaba sn: 7147604400272 vestel smart 32PF7175B 32 çöktü full faz2 v2.2.4t güncel yazılım yada orjinal yazılım ihtiyacım için desteğini rica ederim. Teşekkür ederim Saygılarımla.

M Çevrimdışı

mihman

Yeni Üye
14 Eyl 2018
2
33
Esselamu Aleykum

Vestel 40UA9300 model televizyona paylaşmış olduğunuz 2.15.14 versiyonlu son yazılımı yükledim fakat yazılım güncellemesi yapmama rağmen tivibu smart uygulamasından halen giriş yapamıyorum kullanıcı adı ve şifre doğru olmasına rağmen kullanıcı adı ve şifre yanlış uyarısı alıyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim bilginiz var mı bu konu hakkında ?

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
Vestel 65UD8900 tv geldi. Üzerindeki yazılım m130 3.62.7.3 yazılımı var.

3.62.13.0 yazılımını yüklemeye gerek var mı?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Vestel 65UD8900 tv geldi. Üzerindeki yazılım m130 3.62.7.3 yazılımı var.

3.62.13.0 yazılımını yüklemeye gerek var mı?

Size tavsiyem öncelikle bu hali ile birkaç gün kullanmanız yöndedir.
TV bu hali ile zihninize yerleşsin, Sonraki güncellemeler ile daha iyi bir sonuç mu alacaksınız yoksa sizi tatmin etmeyecek mi diye aradaki farkı görebilmeniz adın afaydalı olacağı düşüncesindeyim .ok

I Çevrimdışı

Ikke1

Yeni Üye
15 Eyl 2018
2
55
H
[Zitat = "Ado, Post: 7751, Mitglied: 363"] MB130 [/ QUOTE]
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hallo.
Ich komme aus Deutschland und suche eine Firmware von einem Vestel 17mb120. Alle Dateien finden immer nur die große .bin Datei.
In der Tat

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt