Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

C Çevrimdışı

CANHARPUT

Yeni Üye
28 Ağu 2018
8
47
Adem Helvacı Ado hocam benim soruna da bi bakarmısınız. HOCAM BENDE 40PF7120 40 İNC LED TV VAR SERİ NO SU 7216204-400073 ÇEKİRDEK SÜRÜMÜ 3.6.6 C FUL YAZILIM VE ÇEKİRDEK YAZILIM ATARMISINIZ. BİDE KODİ UYGULAMALARINI YÜKLEYEB İLİYORMUYUZ TV YE BU KONUDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM . televizyon kafasına göre davranıyor şu aralar yani yayın var olduğu haliyle bulunamıyor. internete girebildiğim halde giremiyorum. you tube girebildiğim halde internet bağlantısı yok mesajı alıyorum vs. programı bi güncellemesi geldi herhalde bi yükleyeyim de kendine gelsin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

@ado hocam benim soruna da bi bakarmısınız. HOCAM BENDE 40PF7120 40 İNC LED TV VAR SERİ NO SU 7216204-400073 ÇEKİRDEK SÜRÜMÜ 3.6.6 C FUL YAZILIM VE ÇEKİRDEK YAZILIM ATARMISINIZ. BİDE KODİ UYGULAMALARINI YÜKLEYEB İLİYORMUYUZ TV YE BU KONUDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM . televizyon kafasına göre davranıyor şu aralar yani yayın var olduğu haliyle bulunamıyor. internete girebildiğim halde giremiyorum. you tube girebildiğim halde internet bağlantısı yok mesajı alıyorum vs. programı bi güncellemesi geldi herhalde bi yükleyeyim de kendine gelsin
Adem Helvacı Ado hocam vestel ile irtibata geçtim hiçbir şekilde yazılım uydudan ve internetten güncellenme sözü verilen tv güncellenmedi ve güncellenmeyecek seninde yardımcı olmayacağın aşikar ben şikayet sitelerine ve forumlara yönelip durumumu anlatacağım eğer güncellemeniz vahiye kalsın istemiyorsanız 4 senede pelte çıkacak bir tv istemiyorsanız bu tv ikibin kere düşünün dicem ben yaşadım telefonla yaşadım gezer çamaşur makinasıyla yaşadım tv yle yaşadım yerli diye aldım ben çektim siz çekmeyin dicem istersen banlaya bilirsin ama gerçek bu ben sonuna kadar bekledim senden belki bir çözüm çıkar diye sende fossun

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Adem Helvacı Ado hocam vestel ile irtibata geçtim hiçbir şekilde yazılım uydudan ve internetten güncellenme sözü verilen tv güncellenmedi ve güncellenmeyecek seninde yardımcı olmayacağın aşikar ben şikayet sitelerine ve forumlara yönelip durumumu anlatacağım eğer güncellemeniz vahiye kalsın istemiyorsanız 4 senede pelte çıkacak bir tv istemiyorsanız bu tv ikibin kere düşünün dicem ben yaşadım telefonla yaşadım gezer çamaşur makinasıyla yaşadım tv yle yaşadım yerli diye aldım ben çektim siz çekmeyin dicem istersen banlaya bilirsin ama gerçek bu ben sonuna kadar bekledim senden belki bir çözüm çıkar diye sende fossun
Bakin sorunlariniza cevap ararken burayi bulduysaniz burasi bu kadar bos yere gelismedi. Fossun dedigin adam forumla ilgileniyor kendi isi ile ilgileniyor foss dedigin adam video cekip youtubeye video atiyorki kullanicilar veya kullanici olucak insalara faydasi olsun diye. Bu adamin hicmi ozel hayati sosyal hayati olmucak. İki cocuklu adam belki cocuklariyla ilgileniyor belki sosyal faliyette isleri var. Bu kadarda bencil olmayin herseye her sorununuza hemen cevap bekliyorsunuz. Biraz anlayis saglayin. Fossun kelimesi ne kadar terbiyesiz kelime. Bu adama bir yazilim bekliyorsun ve cevap vermedi diye fossun diyorsun. Acaba sizde bu kadar eksik varken size ne demeli. Biraz saygi cercevesi altinda yasiyalim lutfen. Ayipdir bir cok insana faydasi oldu o kadar isinin arasinda stressin altinda kimseye agzini bozmadi terbiyesiz bir kelime etmedi. Yazik cok yazik gercekten

C Çevrimdışı

CANHARPUT

Yeni Üye
28 Ağu 2018
8
47
Bakin sorunlariniza cevap ararken burayi bulduysaniz burasi bu kadar bos yere gelismedi. Fossun dedigin adam forumla ilgileniyor kendi isi ile ilgileniyor foss dedigin adam video cekip youtubeye video atiyorki kullanicilar veya kullanici olucak insalara faydasi olsun diye. Bu adamin hicmi ozel hayati sosyal hayati olmucak. İki cocuklu adam belki cocuklariyla ilgileniyor belki sosyal faliyette isleri var. Bu kadarda bencil olmayin herseye her sorununuza hemen cevap bekliyorsunuz. Biraz anlayis saglayin. Fossun kelimesi ne kadar terbiyesiz kelime. Bu adama bir yazilim bekliyorsun ve cevap vermedi diye fossun diyorsun. Acaba sizde bu kadar eksik varken size ne demeli. Biraz saygi cercevesi altinda yasiyalim lutfen. Ayipdir bir cok insana faydasi oldu o kadar isinin arasinda stressin altinda kimseye agzini bozmadi terbiyesiz bir kelime etmedi. Yazik cok yazik gercekten
Benim 4 haftadır mesajlarıma bakılmadığı ve de başkalarına cevap verilip benim es geçildiğim gerçeğini hakaret içermeyen sözlerime iftira atarak örtemezsinizbenim nezaketle çözüm araman koyun olduğum ve kim ne derse desin kabul edeceğim anlamına gelmez söylediklerimde yanlış da yok hilaf ta yok

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Benim 4 haftadır mesajlarıma bakılmadığı ve de başkalarına cevap verilip benim es geçildiğim gerçeğini hakaret içermeyen sözlerime iftira atarak örtemezsinizbenim nezaketle çözüm araman koyun olduğum ve kim ne derse desin kabul edeceğim anlamına gelmez söylediklerimde yanlış da yok hilaf ta yok
Bakın başka bir konu altında bundan yaklaşık 2 hafta once Ado hoca'ya bir mesaj yazdım benim mesajımdan sonra yine mesaj yazdı tekrar altıntı yaparak sordum cevap gelmedi. ama ben bu şekilde davranmadım. Burda size kimse koyun demiyor kimse koyun yerinede koymuyor ama dedigim gibi tek başına bir çok iş yapmaya çalıyor gözden kaçmış olabilir farklı bir şeyde olabilir. Ben size sadece "sizde foss çıktınız" kelimesine karşı yanlış düşündügünü dile getirmek istemiştim. Kullanmış olduğunuz cihaz canınızı sıkmış olabilir moralinizede bozmuş olabilir.Lakin "foss" çıktı kelimesini kendimce Ado hocaya ben yakıştırmadım. Sonuçda uzakdan müdahale ederek bir çok başarı elde etmiş birisidir kendisi. Bunun dışında elbetteki onunde elinden pek bir şeygelmez.

T Çevrimdışı

taoche

Yeni Üye
8 Eyl 2018
16
52
Teşekkürler. 55VU53T sahibi olarak işime çok yarayacağını düşündüğüm dosyalar. Saygılar.

T Çevrimdışı

teknisyen422005

Yeni Üye
13 Eyl 2018
1
41
yazılımlar için teşekkür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

seg led tv logo gelip kendiliğinden açılıp kapanıyordu 17mb82 kurtarma yazılımını yükledim tv düzeldi emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim

Son düzenleme:
J Çevrimdışı

japonsat

Yeni Üye
15 Eyl 2018
2
49
merhaba değerli ustalar 1999 dan 2010 yılına kadar bir fil tv ve uydu sistemleri üzerine tamir yaptım
şuan bina otmasyon ve gsm yazılım üzerine çalışıyorm,terzi kendi söküğünü dikemez

benim şu sorunum var higlevel marka bir tv var smart tv smart bağlanınca donup kalıyor vefişi çekip takmak lazım
ayrca tv izlerken 40 50 dk donup ekran siyah oluyor tekrar açılıyor
ve hiç yazılım yüklemedim hata yazılım versyonu nedir diyede bakmadım sizce hangi yolu izlemek lazım

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
merhaba değerli ustalar 1999 dan 2010 yılına kadar bir fil tv ve uydu sistemleri üzerine tamir yaptım
şuan bina otmasyon ve gsm yazılım üzerine çalışıyorm,terzi kendi söküğünü dikemez

benim şu sorunum var higlevel marka bir tv var smart tv smart bağlanınca donup kalıyor vefişi çekip takmak lazım
ayrca tv izlerken 40 50 dk donup ekran siyah oluyor tekrar açılıyor
ve hiç yazılım yüklemedim hata yazılım versyonu nedir diyede bakmadım sizce hangi yolu izlemek lazım
Selamlar azizim; Mutlaka öncelikle MENU 4725 kodlayarak anakart ve sürüm bilgisi alınız. Yazılım güncelleyerek sorununuzu giderebilirsiniz, yeter ki uygun sürümü bulalım :ok

Geri
Üst Alt