Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

G Çevrimdışı

gofret9842 

Yeni Üye
10 Nis 2018
16
44
Yazılım indirme talepleri geçmi sonuclanıyor acaba dunden beri bekliyorum ssiptv giirmem lazım evde canak anten malesef takılı değil ustadlar ssiptv den ulusal kanalları izliyorduk

Yazılım indirme talepleri geçmi sonuclanıyor acaba dunden beri bekliyorum ssiptv giirmem lazım evde canak anten malesef takılı değil ustadlar ssiptv den ulusal kanalları izliyorduk

G Çevrimdışı

gofret9842 

Yeni Üye
10 Nis 2018
16
44
Tv eski bir ana karta sahip istediğiniz uygulamanın çalışıp çalışmayacağına emin değilim çünkü kullanmadığım bir uygulamadan bahsetmişsiniz. Güncelleme yazılımı verilir denersiniz.
ustad ne zaman verilir yazılım acaba sizden cevap bekliyorum ben diğer mb 100 yazılımları deneyim eger indirme merkezi acılırsa

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446

Öncelik kendi işlerimiz fırsat buldukça burada yardımcı olmaya çalışıyoruz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Merhaba arkadaşlar. Toshiba smart tv kullanıyorum.yazılım versiyonu MB110
2 gündür bu smart tv.de yerleşik bulunan Vewd uygulamasına giriş yapamıyorum.Vewd ekranı geliyor ve donup kalıyor. Şu an ki mb100 uygulama sürümüm v.2.23.1.0
Buradan sadece ss-iptv izliyordum. Şimdi hiç giriş yapamıyorum Vewd uygulamasına. Bana yardımcı olurmusunuz? Ne yapabilirim. Daha önceden bir sefer yine sizin aracılığınızla yazılım yükseltmesi yapmıştım. Bu versiyona getirmiştik.
Vewd uygulamasını açmak ve içindeki ss-iptv yi kullanmak istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. Bana yardımcı oluıp beni yönlendirirmisiniz?
Smart portalde sorun var bir süre bekleyin şu an için son kullanıcının yapacağı bir işlem yok ilgili marka ile portal arasındaki sorun giderildiğinde kullanıma açılır.

Geri
Üst Alt