Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,622
64
WhatsApp-Gorsel-2024-06-22-saat-13.30.01_96adc7c7.jpg

merhabalar yazılım güncelleme talep ediyorum
Ledlerde sorun oluşacak diyeceğim ama sanki oluşmuş gibi görünüyor,tv led değişimi yapılması lazım sanki(şahsi görüşümdür,yanılıyor olabilirim)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,622
64
sorun aynı şekilde dostum panel saliseyle ışık veriyor kapanıyor

yazılımı atıyor muhtemelen usb ye dvr diye klasör atıyor ama açılacakken öyle bir sorun var
DVR klasörünü atması standarttır.farklı usb bellek ile de denemelisin ,bellek boyutu çok büyük olmasın,en fazla 16gb lik yeter,FAT32 olarak biçimlendirilirken MBR olarak formatlanmalı,bootable olmamalı yoksa tv belleği görmez ve yazılım yüklenmez :ok

I Çevrimdışı

ilyasancar

Yeni Üye
12 Haz 2024
7
25
DVR klasörünü atması standarttır.farklı usb bellek ile de denemelisin ,bellek boyutu çok büyük olmasın,en fazla 16gb lik yeter,FAT32 olarak biçimlendirilirken MBR olarak formatlanmalı,bootable olmamalı yoksa tv belleği görmez ve yazılım yüklenmez :ok
bu dediklerini yaptım dostum, usb flashladı yanıp yanıp söndü sonra durdu kapandı açıldı muhtemelen yine bir salise ışık geldi ekrana sonra gitti kapandı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,622
64
bu dediklerini yaptım dostum, usb flashladı yanıp yanıp söndü sonra durdu kapandı açıldı muhtemelen yine bir salise ışık geldi ekrana sonra gitti kapandı
O zaman kart değişecek gibi görünüyor, yoksa yazılımı alırdı tv (şahsi görüşümdür kart değiştirilmesi olayı) , tv boyuna reset atıyorsa kartta sıkıntı olabilir anlamında yazdım :ok

B Çevrimdışı

Barış aksu

Yeni Üye
23 Eyl 2020
12
22
Merhaba efendim vestel logo yazılımı var mı acaba TV de herhangi bir sorun yok sadece açılışta logo gelmiyor o nedenle yazılım varsa eğer ilgilenebilir misiniz. Çok teşekkür ederim

Merhaba efendim vestel logo yazılımı var mı acaba TV de herhangi bir sorun yok. Açılışta logo gelmiyor o nedenle yazılım varsa eğer ilgilenebilir misiniz rica etsem kolay gelsin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,536
Merhaba efendim vestel logo yazılımı var mı acaba TV de herhangi bir sorun yok sadece açılışta logo gelmiyor o nedenle yazılım varsa eğer ilgilenebilir misiniz. Çok teşekkür ederim

Merhaba efendim vestel logo yazılımı var mı acaba TV de herhangi bir sorun yok. Açılışta logo gelmiyor o nedenle yazılım varsa eğer ilgilenebilir misiniz rica etsem kolay gelsin

Geri
Üst Alt