Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

H Çevrimdışı

hakanbay37

Yeni Üye
20 Ocak 2024
2
31
Merhaba mb97 için yazılım alabilirmiyim. Regal 43R6080F 43'' Model tv internete youtube giremiyorum smart özellikleri kullanamıyorum

S Çevrimdışı

sahindemrican

Yeni Üye
19 Ocak 2024
6
41
Tv den dosya alıp düzenleme yapacağız alınan dosyayı google drive veya bir dosya upload sitesine yükleyin linki de buraya yazın.
Link
1= Linkteki komut dosyasını indirin zipten dosyaları çıkarın
2= Zipten çıkarılan 5 Adet dosyayı boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
3= Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
4= Tv çalışırken kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın.
5= Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basın
6= Menü tuşu ile çıkış yapın.
7= Tv yi uzaktan kumanda ile kapatın.
8= Flash belleği çıkarın
9= Flash bellek içerisindeki bütün dosyaları (Zipli olarak) Dosya sitesine yükleyip linkini buraya yazın.

E Çevrimdışı

emyre

Yeni Üye
20 Kas 2021
4
24
Editlemek için bir program yok, mb140 hdmi sayı olarak desteği varsa (2-3 veya 4 hdmi gibi) zaten açık olacaktır mb140 yazılımında,ayrıca düzenlemeye gerek yok :ok .Bir de o kada rekipman boş ki, onları tedarik edip tek tek smd'leri lehimlemek biz eskilerin tabiri ile postaki saymaktır, en iyisi ya çıkan kart modeli kart almak veya panele uygun kart bulmaktır :) Kısaca: Yazılımla olması mümkün değil bana göre,yanılabilirim de :ok

Editlemek için bir program yok, mb140 hdmi sayı olarak desteği varsa (2-3 veya 4 hdmi gibi) zaten açık olacaktır mb140 yazılımında,ayrıca düzenlemeye gerek yok :ok .Bir de o kada rekipman boş ki, onları tedarik edip tek tek smd'leri lehimlemek biz eskilerin tabiri ile postaki saymaktır, en iyisi ya çıkan kart modeli kart almak veya panele uygun kart bulmaktır :) Kısaca: Yazılımla olması mümkün değil bana göre,yanılabilirim de :ok
hocam tv yi çöpe attım astarı yüzünü geçiyor :)

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,447
Buraya çıkar seçeneği ile yazılımı zipten çıkarın klasör içinde klasör olmasın.
Yazılım link

1= Klasörü zipten çıkartın.
2= profile isimli sarı klasörü boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
5= Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basın Yazılım 4-5 Saniyede yüklenecektir.
6= Yüklendikten sonra menü tuşu ile çıkış yapın.
8= Yaklaşık 30 Saniye sonra geri çalıştırın
9= Yazılımın etkin olması için tv yi ilk kuruluma dönderin.
Sonucu yazın

S Çevrimdışı

sahindemrican

Yeni Üye
19 Ocak 2024
6
41
Buraya çıkar seçeneği ile yazılımı zipten çıkarın klasör içinde klasör olmasın.
Yazılım link

1= Klasörü zipten çıkartın.
2= profile isimli sarı klasörü boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
5= Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basın Yazılım 4-5 Saniyede yüklenecektir.
6= Yüklendikten sonra menü tuşu ile çıkış yapın.
8= Yaklaşık 30 Saniye sonra geri çalıştırın
9= Yazılımın etkin olması için tv yi ilk kuruluma dönderin.
Sonucu yazın
SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ARTIK NETFLİXE GİRİŞ YAPABİLİYORUM SAĞOLUN

H Çevrimdışı

huseyinayan

Yeni Üye
21 Nis 2022
11
42
Vestel 40PF7120 için yazılım bölümünde full yazılım istemiştim açıklamasında aşağıdaki şekildeydi, benden menü 4725 fotoğrafını paylaşmamı istemiştiniz.

IMG_20240120_204850.jpg

problem şu şekilde; Cihaz her açılışta aynı kanalı gösteriyor. Kanal listesi taratıp sıralama yaptın diyelim, Tv yi kapatıp açınca sanki hiç tarama yada sıralama yapılmamış gibi eski haline dönüyor. Yani kısacası tv de hiç bi değişiklik yapılamıyor. Daha önce yazılım güncellemesi yapılmak istenmiş ama başarısız olmuş sanırım bundan kaynaklanıyor.

M Çevrimdışı

metin50

Yeni Üye
20 Ocak 2024
3
34
WhatsApp-Image-2024-01-20-at-22.10.32.jpg

Merhabalar.
Youtube çalışmıyor.Telefondan ekrana yansıtma da yapamıyorum.Youtube sorunumu çözecek bir yazılım varsa çok memnun kalırım.4725 resmini paylaşıyorum.

Geri
Üst Alt