Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

G Çevrimdışı

Gence45

Yeni Üye
9 Şub 2018
34
Sağol hocam yazılımı yükledim görüntüden zaten pek şikayetim yoktu yine güzel bi fark göremedim zamanında netflix i aktif etmek için standartprofil dosyasını değiştirmem yazılımların etkinliğini engellemiyordur değil mi ? Smart menüde uygulamaları seçerken bi akıcılık kaybıvar ancak uygulamaya girince sıkıntı yok uygulamalarda tvplus puhutv falan yok bunlar benim için pek önemli değil ama digitürkplay konusunda yazılımcı arkadaşlardan yardım isteyebilir misiniz sürekli pc bağla sök olayı büyük sıkıntı tekrar teşekkür ederim.

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62

Ado' Alıntı:
aözkaya' Alıntı:

Buyur ado hocam 
  SN:7664444600013 

Çok ilginç, ben bu yazılımı daha önce çekmişim sistemden :alala:

Neyse, paylaşıyorum size yazılımı. Yükleme yöntemini biliyorsunuz. Zaten ilk sayfada yükleme şekli yazıyor.

Ürünün orijinal full yazılımı 1.34.14

Yükleme sonrası bilgi lütfen :ok:

Ado üstat şu dikkatimi çekti wireless  display girdigim zaman internet bağlantısı kesiliyor.
 :alala:

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Sayin ado bey konu başlığı bulamadığım için buraya yazıyorum.vestel codebox ci uydu alıcısı yeni yazılımı var mıdır ? Bu uydu alicisindan almayı düşünüyorum. Broadcom islemci olduğundan dolayı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

tkartal' Alıntı:
Sayin ado bey konu başlığı bulamadığım için buraya yazıyorum.vestel codebox ci uydu alıcısı yeni yazılımı var mıdır ? Bu uydu alicisindan almayı düşünüyorum. Broadcom islemci olduğundan dolayı

Seri verirseniz kontrol edebilirim. Dahili uydu alıcılı tv ler yaygınlaştığı için artık stb lere çok ilgi olmadığından buna dair konu başlığı açmamıştım haklısınız :ok:

F Çevrimdışı

Furkanacar72

Yeni Üye
10 Şub 2018
22
Üstad Benım Tv Nexon 40X600 Smart Led Tv Çekirdek Yazılımı Yükledikten Sonra Çöktü Bİdaha AÇılmadı Sadece Kırmızı Işığı Yanıyor Full Dosyasını veya Kurtarma Yazılımını Nerden Bulabilirim 17mb96 vestel nexon Acil cevab

F Çevrimdışı

Furkanacar72

Yeni Üye
10 Şub 2018
22
Üstad Tv Seri Numarası 7300529500090 Tv Açılmıyor Sadece kırmızı Işığı Yanıyor Hocam Acil Lütfen Full Yazılımı veya kurtarma Yazılımı LAzım Lütfen...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Furkanacar72' Alıntı:
Üstad Tv Seri Numarası 7300529500090 Tv Açılmıyor Sadece kırmızı Işığı Yanıyor Hocam Acil Lütfen Full Yazılımı veya kurtarma Yazılımı LAzım Lütfen...

Hangi yazılımı yüklediniz acaba?

F Çevrimdışı

Furkanacar72

Yeni Üye
10 Şub 2018
22

Ado' Alıntı:
Furkanacar72' Alıntı:

17MB96 3.7.6.s Çekirdek Yazılım abi sunu yukledim menuden yukledim %100 olduktan sonra tv birdaha acilmadi sadece kirmizi isigi yaniyor baska bir cekirdek yazilim buldum fisi prizden cikarip usb takip ok baskiyorum budefa kirmizi nokta hic cikmiyor abi acill yardim ettt

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Furkanacar72' Alıntı:
Ado' Alıntı:

17MB96 3.7.6.s Çekirdek Yazılım abi sunu yukledim menuden yukledim %100 olduktan sonra tv birdaha acilmadi sadece kirmizi isigi yaniyor baska bir cekirdek yazilim buldum fisi prizden cikarip usb takip ok baskiyorum budefa kirmizi nokta hic cikmiyor abi acill yardim ettt

full yöntemi ile yükleyip bilgi veriniz :ok:

F Çevrimdışı

Furkanacar72

Yeni Üye
10 Şub 2018
22

Abi bende full dosyasi yok internette aramadigim sayfa kalmadi sadece cekirdek var dosyanin sonu.bin ile bitenler var abi yardimm et

Geri
Üst Alt