Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Flash mi ana kart mi çökmüştür hocam birde eğer ful yazılım olsaydı kaç dakika sürerdi ve su an çıkmadık candan umut kesilmez mantığı ile flashi taktim  geri fise taktim eğer olursa kaç dakika bekleyiyeyim hocam hadi giden gitti de yazılımı yükleyip sonuca gore gitseydi belkide kurataracaktik yazılımı dahi deneyemedik

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

nedimm' Alıntı:
Flash mi ana kart mi çökmüştür hocam birde eğer ful yazılım olsaydı kaç dakika sürerdi ve su an çıkmadık candan umut kesilmez mantığı ile flashi taktim  geri fise taktim eğer olursa kaç dakika bekleyiyeyim hocam hadi giden gitti de yazılımı yükleyip sonuca gore gitseydi belkide kurataracaktik yazılımı dahi deneyemedik

Flash dan kastım elinizdeki bellek değil.

Anakart üzerindeki rom yüklü sistem çökmüştür. toplam yükleme süresi 3 dakikayı geçmez.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

aözkaya' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Seri verin lütfen.
Önce full ile cihaza bir format atalım, o hali ile deneyip daha sonra yeniden yükseltebilirsiniz çekirdek ile :ok:

Buyur ado hocam 
  SN:7664444600013 

Çok ilginç, ben bu yazılımı daha önce çekmişim sistemden :alala:

Neyse, paylaşıyorum size yazılımı. Yükleme yöntemini biliyorsunuz. Zaten ilk sayfada yükleme şekli yazıyor.

Ürünün orijinal full yazılımı 1.34.14

Yükleme sonrası bilgi lütfen :ok:

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493

Ado' Alıntı:
nedimm' Alıntı:

Anakart üzerindeki rom yüklü sistem çökmüştür. toplam yükleme süresi 3 dakikayı geçmez.
sağlık olsun diyelim hocam macera nin sonu az çok belli idi uyardınız ama son iki günlük donma takılma çekirdek yazılıma itti beni gündüz tam çökmemişti aksam da lamba yanıyordu aksam yazılım yüklemeye yetişemedik zamanlama çok manidar yani bazen bir şey olur önüne geçemezsiniz tam siz yazılımı verdiniz ben flasha attım tek yapmam gereken yüklemek ama olmadı  verdiğiniz yazılım sonrası sonuç olumsuz olsa dahi üzülmezdim ama flasha yazılımı yükleyip tv ye son saniye yükleyememek üzdü beni sağlık olsun diyorum bu para benden çıkacakmış ana kart sıfırdan değişecek büyük ihtimalle en az 300 tl vardır acaba bu ana kart fabrikada var mi o da beni düşündürüyor eski bir kart 2013 yılı kart üretimi kartlar

G Çevrimdışı

Gence45

Yeni Üye
9 Şub 2018
34
7563078600513 seri no hocam

Tn panel nedir hocam ben va panel diye biliyorum ve yanlış bilmiyorsam vestelin güçlü işlemciye sahip cihazlarından biri dahada geliştirilebilir yazılım anlamında sanki

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

nedimm' Alıntı:
Ado' Alıntı:

sağlık olsun diyelim hocam macera nin sonu az çok belli idi uyardınız ama son iki günlük donma takılma çekirdek yazılıma itti beni gündüz tam çökmemişti aksam da lamba yanıyordu aksam yazılım yüklemeye yetişemedik zamanlama çok manidar yani bazen bir şey olur önüne geçemezsiniz tam siz yazılımı verdiniz ben flasha attım tek yapmam gereken yüklemek ama olmadı  verdiğiniz yazılım sonrası sonuç olumsuz olsa dahi üzülmezdim ama flasha yazılımı yükleyip tv ye son saniye yükleyememek üzdü beni sağlık olsun diyorum bu para benden çıkacakmış ana kart sıfırdan değişecek büyük ihtimalle en az 300 tl vardır acaba bu ana kart fabrikada var mi o da beni düşündürüyor eski bir kart 2013 yılı kart üretimi kartlar

Stokta var. Bahsettiğiniz rakamlar dolayında bir sonuç çıkar karşınıza.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Gence45' Alıntı:
7563078600513 seri no hocam

Tn panel nedir hocam ben va panel diye biliyorum ve yanlış bilmiyorsam vestelin güçlü işlemciye sahip cihazlarından biri dahada geliştirilebilir yazılım anlamında sanki

Herkes Öyle bilir lakin o TV deki panel Twisted Nematic dir azizim. Üretici SAMSUNG :ok:

Çekirdek yazılım konu başlığında MB100 güncel sürümü yayınladım. İndirip yükleyebilirsiniz. :ok:

Geri
Üst Alt