Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

mustfauslu Çevrimdışı

mustfauslu

Yeni Üye
2 Ara 2023
2
20
youtube yükleniyor ekranında kaldığı için çekirdek yazılım indirmek istiyorum seg tv teşekkürler

WhatsApp-Image-2023-12-02-at-23.44.39.jpg

mustfauslu Çevrimdışı

mustfauslu

Yeni Üye
2 Ara 2023
2
20
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor yükledikten sonra sonucu yazın
yazılımı başarılı bir şekilde yükledim televizyon açıldı youtube çalışıyor arayüz eskisinden farkı yok netflix yok sorunum düzeldi buda yeterli üst mesajlarda smart yeri sarı bir arayüz oluyordu bende olmadı

Edit: Sinyal yok diyor kanallarda onunla uğraşıyorum.
Edit 2: Sinyal sorunu devam ediyor

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

muratmerve

Yeni Üye
13 Kas 2023
5
39
şimdi bu konunun ilk mesajinı okuyun sizden istenilen bilgilerini buraya yükleyin.
tv yaşadığınız problemide kısaca anlatın.
Bizde ne yapabiliriz bir bakalım.
selamlar, tvde profilo uygulamasına maalesef giremiyorum artık, tv ye yeni full sürüm atmam gerekiyor. yeni sürüm için yardımcı olursanız sevinirim. tv duvara monte olduğu icin düzgün cekemedim. foto buyutulunce okunaklı oluyor. tesekkur ederim.

tv-foto-1.jpg
tv-foto-2.jpg

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

CURETKAR

Yeni Üye
22 Eki 2023
35
44
Gönderdiğiniz dosya orijinal dosyası mı Şimdi ben bunu mu yüklemem gerekiyor

Konuyu anlamak için yazışmalarınızı okuyordum Ömer Genç arizanotlari Üstat size yazılım verdi yapmanız gerekenleri yazdı uygulayıp sonucu yazın sorun devam ederse ilgileneceğim.
sımdı arızanotları hocaın verdıgı yaılımı yukledım . ama yıne aynı kumanda komuta etmıyor malesef. goruntu yıne ters ve kumlu bır ekran var

verdıgınız yazılımı sımdı yukledım ılk kurulum ekranıı geldı kumanda yıne komuta etmıyor goruntu ters ve kurulum ekranından ılerleyemıyorum

17015944466845287544575583519525.jpg

Şimdi eski karttaki panel dosyasını yükledim görüntü düzeldi ama yine resimdeki ekranı geçemiyorum kumanda komutlarını almıyor. Ama bekleme süresi dolduğunda tv kendi kapanıyor ve kumandadan acabiliyorum. Birde arkadaki tuşlar dan ayarlamayi yapabilirmiyim

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

CURETKAR

Yeni Üye
22 Eki 2023
35
44
Bu yazılımı da yükleyin. Kumanda yine çalışmazsa şaseniz arızalıdır.

[URL ubu
Bu ne yazılımı gönderdiğiniz acaba

Olduuu çok teşekkür ederim . Herseyi calisiyor.😇😇😇
fotoğraf ekliyorum .service menüde versiyon v.0.8.4 görünüyor. Acaba onuda yukseltebilirmiyiz. 😊

Bu ne yazılımı gönderdiğiniz acaba

Olduuu çok teşekkür ederim . Herseyi calisiyor.😇😇😇
fotoğraf ekliyorum .service menüde versiyon v.0.8.4 görünüyor. Acaba onuda yukseltebilirmiyiz. 😊

17016059030567581162916712234921.jpg

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yunusasaf

Yeni Üye
28 Kas 2023
1
34
(thorium)(v3.7.3i) mb96 youtube ve diger internette medya oynatıcıları oynatmıyor yardımcı olabilirmisiniz

Geri
Üst Alt