Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

faruk211' Alıntı:
Selamunaleyküm ado üstadım 
Plnarv.jpg

Üzerindeki yazılımı 3.7.6 f idi
Yanlış yazılım sonucu vestel logosunda kaldı

Aleykümselam değerli kardeşim;

Sizden bir ricam var. Gün içerisindeki yoğunluğum nedeniyle full yazılım ile ilgilenmem zor olur.
Zahmet olmazsa 19:00 dan sonra bir mesaj atıp (veya bu mesajımı alıntılayıp) bana bilgi verebilirmisiniz mutlaka ilgilenirim :ok:

F Çevrimdışı

faruk211

Yeni Üye
9 Şub 2018
6

Ado' Alıntı:
faruk211' Alıntı:
Selamunaleyküm ado üstadım 
Plnarv.jpg

Üzerindeki yazılımı 3.7.6 f idi
Yanlış yazılım sonucu vestel logosunda kaldı

Aleykümselam değerli kardeşim;

Sizden bir ricam var. Gün içerisindeki yoğunluğum nedeniyle full yazılım ile ilgilenmem zor olur.
Zahmet olmazsa 19:00 dan sonra bir mesaj atıp (veya bu mesajımı alıntılayıp) bana bilgi verebilirmisiniz mutlaka ilgilenirim :ok:

Tabiki ado hocam . Çok teşekkür ederim şimdiden

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62

Ado' Alıntı:
aözkaya' Alıntı:
Ado hocam yüklemeyi yaptım lakin netfilikx çıkmadı menü başlangıcındaki simgelerde değişiklik oldu sadece

Görüntü de fark etmiş olması lazım. ::alala: bu arada rica etsem servis menü ekranını paylaşmanız mümkün olur mu?
Ado hocam sıcağı sıcağına yazdım onu sonradan fark ettim.  görüntüde baya bi netleşme oldu siz sormak istediğim bişey daha var görüntü aktarmayla alakalı wireless display 1. Yazılar ingilizce 2. Telefonla bağlantı yaptığında telefonunun  wifi bağlantısını interneti kapatıyor goruntu öyle aktarıyor. Kolay gelsin hayırlı işler 

akşam bulunsun diye çekmiştim iş görürmü ado üstat

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

aözkaya' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Görüntü de fark etmiş olması lazım. ::alala: bu arada rica etsem servis menü ekranını paylaşmanız mümkün olur mu?
Ado hocam sıcağı sıcağına yazdım onu sonradan fark ettim.  görüntüde baya bi netleşme oldu siz sormak istediğim bişey daha var görüntü aktarmayla alakalı wireless display 1. Yazılar ingilizce 2. Telefonla bağlantı yaptığında telefonunun  wifi bağlantısını interneti kapatıyor goruntu öyle aktarıyor. Kolay gelsin hayırlı işler 

MENU 4725 yapınız, o ekranın resmini rica ediyorum :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

judgeon' Alıntı:
s.a. Ado kardeş 17MB120 2.45.70 çekirdek yazılım direkt yüklenebilir mi? ilk gelen versiyonun üstüne?

Selamlar değerli kardeşim;

Gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz.

Yükleme sonrası bizleri bilgilendirmeyi untumayın lütfen :ok:

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62

Ado' Alıntı:
aözkaya' Alıntı:

MENU 4725 yapınız, o ekranın resmini rica ediyorum :ok:

akşam yükleme yaparım :ok: peki diger konuda yardımcı olabileceginiz bi durum varmı?

J Çevrimdışı

judgeon

Yeni Üye
9 Şub 2018
3

Ado' Alıntı:
judgeon' Alıntı:
s.a. Ado kardeş 17MB120 2.45.70 çekirdek yazılım direkt yüklenebilir mi? ilk gelen versiyonun üstüne?

Selamlar değerli kardeşim;

Gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz.

Yükleme sonrası bizleri bilgilendirmeyi untumayın lütfen :ok:

eyvallah kardeş. yükleme aynı şekilde FAT32 içine klasörsüz atıp 220 verip oluyordu degil mi?

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Hocam merhaba acil çok acil full yazılım lütfen sizin dediginiz gibi kaldırmadı donma falan vardı size yazmıştım sizde yoğunsunuz dönüş yapmayınca deneyim dedim yazılım yüklendi dedi ama açılmıyor tb vestel yazısında kaldı seri no 7094143 300347
Altında yazan 10084725 1311
Pnl 231 45 657
Vpaz 20227922 
Acil yardim lütfen hocam full yazılım yüklemeyin dediniz yüklemekten vazgeçmiştim 2 gün donma olunca yukledim bu kez de tam gitti

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Çekirdek yazılım yuklemeyin demiştiniz yukledim çöktü sizden ricam full yazılım

Geri
Üst Alt