Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,856
hocam yanlış yazılımı indirdim sanırım yüklendi fınux yazıyor ama arka ışık gitti seg full yazılım diye indirdiğim zip 23428628 kusura bakmayın yanlış indirmiş olabilirim . nereden indirebilirim acaba ?
linkteki sayfada kurulum talimat ve indirme linki bulunmakta.

yazılımı indirilmeniz için yetki tanımlamasını yaptık.

yükledikten sonra sonucu bize bildirin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
seri numarası ve versiyon bilgisini verdiğim televizyonumun görüntüsünde özellikle siyah fonlarda buzlanma oluyor. çözümüne yardımcı olur musunuz?

versiyon2bc58655c697362b.jpg

seri-noe32f62e134e22e6b.jpg

buzlanma.jpg

orjinal. kendi kendine açılıp kapanma sorunu nedeniyle bir teknik arkadaşa götürmüştüm yazılım güncellemesi yaptı. ondan sonra böyle oldu
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme açıklaması orada yazıyor sonucu yazın.

M Çevrimdışı

mustafaorskiran

Yeni Üye
15 Kas 2023
12
32
linkteki sayfada kurulum talimat ve indirme linki bulunmakta.

yazılımı indirilmeniz için yetki tanımlamasını yaptık.

yükledikten sonra sonucu bize bildirin.

Verilen yazılım yüklendi fakat hala fınux markası geliyor ama ışık gidiyor net bakıldığında arka planda kurulum ekranı gözüküyor. Tekrar denedim şimdi ışık hızlı hızlı sürekli yanıyor. 20dk oldu.

IMG_7562.jpg

Son düzenleme:
bilge Çevrimdışı

bilge

Aktif Üye
24 Şub 2021
211
Verilen yazılım yüklendi fakat hala fınux markası geliyor ama ışık gidiyor net bakıldığında arka planda kurulum ekranı gözüküyor. Tekrar denedim şimdi ışık hızlı hızlı sürekli yanıyor. 20dk oldu.

IMG_7562.jpg
Arka planda kurulum menüsünün görülmesi aydınlatma yanmıyor led arızasıdır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,856
hocam indirebilmek için yetki tanımlaması gerekiyor aslında onun için yazmıştım konuyu okumuştum yanlış ifade etmişim
konunun 1.mesajin bize vermeniz gereken bilgiler ilgili bölümü atlamışsınız.

Tv'de menü 4725 yaparak açılan menüyü bizimle paylaşın.
Bizde size uyguh yazılım arşivimizde varsa indirmeniz için yetki tanimlayalım.

M Çevrimdışı

mehmet0909

Yeni Üye
2 Kas 2023
4
50
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme açıklaması orada yazıyor sonucu yazın.
yazılımı başarıyla yükledim, ancak buzlanma sorunu devam ediyor. genelde bir sorun yok ancak koyu fonlarda bu sorunu yaşıyorum. daha önce götürdüğüm teknik arkadaş " panel yazılımı bu cama uygun değil panel yazılımı bulmamız lazım" demişti. bu konularda çok bilgi sahibi değilim. Sizden temin edip yüklediğim yazılımdan ayrı bir panel yazılımı var mıdır ? Varsa bi de onu denesek.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,856
yazılımı başarıyla yükledim, ancak buzlanma sorunu devam ediyor. genelde bir sorun yok ancak koyu fonlarda bu sorunu yaşıyorum. daha önce götürdüğüm teknik arkadaş " panel yazılımı bu cama uygun değil panel yazılımı bulmamız lazım" demişti. bu konularda çok bilgi sahibi değilim. Sizden temin edip yüklediğim yazılımdan ayrı bir panel yazılımı var mıdır ? Varsa bi de onu denesek.
full yazılım içerisinde panel yazılımını da içerir.

Geri
Üst Alt