Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

G Çevrimdışı

gokoz

Yeni Üye
19 Tem 2020
24
18
sadece blutv geldi netflix zaten vardı sürüm en son sürüm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Öbür hiç bir program gelmedi netflix ve blutv geldi diyebiliriz sadece

Son düzenleme:
masolak Çevrimdışı

masolak

Yeni Üye
9 Ocak 2018
39
Link sağlam,şimdi indirdim :ok
Şimdi MB100 şaseli Vestel 49UA9300 TV'ye bu profil dosyasını yükleyebilirmiyiz. Yükleyince ne gibi değişiklikler olacak?

Ayrıca 2.7 yazılımını kullanıyorum. Wifi hattını değiştirmek için "kayıtlı profili sil" butonuna basıyorum ama ingilizce olarak "ayaralr kullanıcı erişimine izin vermiyor" uyarısı veriyor. nedendir?
Son olarak en kullanılabilir yazılım hangisidr öğrenebilir miyim. 2.15.25 mi 1.34.25 mi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Şimdi MB100 şaseli Vestel 49UA9300 TV'ye bu profil dosyasını yükleyebilirmiyiz. Yükleyince ne gibi değişiklikler olacak?

Ayrıca 2.7 yazılımını kullanıyorum. Wifi hattını değiştirmek için "kayıtlı profili sil" butonuna basıyorum ama ingilizce olarak "ayaralr kullanıcı erişimine izin vermiyor" uyarısı veriyor. nedendir?
Son olarak en kullanılabilir yazılım hangisidr öğrenebilir miyim. 2.15.25 mi 1.34.25 mi?
Farklı bir profil yazılımıdır ,denemeye değer mi bilmiyorum,kart aynı olsa da içerik farklı olabilir.Yazılım dosyasının hangisinin "en son" olacağını bilmiyorum inan,ama 2.15 son olabilir ,en iyisi sevgili dostlarımı etiketliyeyim daha iyi bir cevap gelebilir bu konuda sevgili masolak :ok
Wifi olayı için ,yazılımsal hata var demekki ,yani hep yazdığım "derleme hatası" .Kanal listesinin yedeğini alıp ,tvye reset çekebilirsin şlimdilik ,resetten sonra da aldığın kanal listesini geri yüklersin tvye :ok

By_Trol By_Trol ,
F fikoloji ,
TEKNOwest TEKNOWEST ,ne dersiniz bu konuda ,hangi yazılım yüklensin :ok

masolak Çevrimdışı

masolak

Yeni Üye
9 Ocak 2018
39
Farklı bir profil yazılımıdır ,denemeye değer mi bilmiyorum,kart aynı olsa da içerik farklı olabilir.Yazılım dosyasının hangisinin "en son" olacağını bilmiyorum inan,ama 2.15 son olabilir ,en iyisi sevgili dostlarımı etiketliyeyim daha iyi bir cevap gelebilir bu konuda sevgili masolak :ok
Wifi olayı için ,yazılımsal hata var demekki ,yani hep yazdığım "derleme hatası" .Kanal listesinin yedeğini alıp ,tvye reset çekebilirsin şlimdilik ,resetten sonra da aldığın kanal listesini geri yüklersin tvye :ok

By_Trol By_Trol ,
F fikoloji ,
TEKNOwest TEKNOWEST ,ne dersiniz bu konuda ,hangi yazılım yüklensin :ok

Yazılımı değiştirirsem Wi Fi problemim çözülür mü? Yoksa illaki fabrika ayarlarına geri dönmem mi gerekir?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Merhabalar. Şu an biliyorsunuz en son primevideo Türkiye'ye geldi. Bunu tvye eklememizin bir imkanı yok mu? Televizyon 40UA9300

*** mb100 kart sahibi elinde profil dosyasi olan var ise paylasirsa sevinirim.

mb100 de 2 üye tv nin videolari desteklemedigi ile ilgili bilgi verdi, incelemek isterseniz nasil eklenebilecegi ile ilgili konu linki.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt