Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Farkli anakartlarda güncellemeden sonra frekans sorunu ciktigi paylasiliyor ara ara ,ortak bir cözümü olmasi lazim normalde.. hw profil numaralarini incelemek lazim..
Özellikle MB95 lerde oluyor bu tuner meselesi nedense.Şimdi aklıma gelen şey de şu : 2 türlü mb95 kart var ve hep birbirine karıştırılıp yazılım yüklenir ve sorun çıkar biliyorsun ,belki bu nedenle sıkıntı çıkmış da olabilir ,tabii B burkar84 kartı neydi hatırlamıyorum :)

O Çevrimdışı

Onuer

Aktif Üye
24 May 2020
51
33
Mb100 kartlı regal tv de, bunu yükledim, ama sadece kapanış logosu geldi ekstra olarak. Netflix bende zaten vardı. Ama bu tivibu, puhuu, blu vs açılmadı. Fabrika ayarlarına dönüp yeniden kurulum da yaptım gelmedi. Acaba neden bilgisi olan var mı? 1.34.24 versiyonum.

K Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
Puhu tv Netflix ekli profil gönderme imkanı olan varmı? V 2.7.0.0 mb100 indirdiğim profil yüklendiğinde göremiyorum puhutv yi başka profilleri yüklediğimde aktif yükleniyor bu başlıktaki profil ya yüklenmedi yada başlıktaki içerikler yok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Puhu tv Netflix ekli profil gönderme imkanı olan varmı? V 2.7.0.0 mb100 indirdiğim profil yüklendiğinde göremiyorum puhutv yi başka profilleri yüklediğimde aktif yükleniyor bu başlıktaki profil ya yüklenmedi yada başlıktaki içerikler yok.
Başka tv profillerinin yüklenmesini ben tavsiye etmiyorum ,kendi profilini ,açan profillere göre kıyaslıyarak modlama yapsan çok daha iyi olur :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt