Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

B Çevrimdışı

biania

Yeni Üye
12 Nis 2018
20
40
mb100 TV 2.7.00 yazılım yuklu. tivibu smart var fakat açılmıyor. okuduğum kadarıyla Tivibu kasim ayında guncelleme yapmış. sanırım bendeki eski. Tivibu go'yu aktif hale getirmenin bir yoli var midir.? 3 gündür uğraşıyorum bir netice alamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

B Çevrimdışı

biania

Yeni Üye
12 Nis 2018
20
40
Benim yazılımda 2.7.00 Oluyor
merhaba. linke tikladigimda dosya yok diyor. elinizde var mı? bir de farklı bir anakartin profilinin modlanmasi sorun yaratmaz mi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ben yaptım gayet güzel
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

indirdiğin dosyayı rardan çıkar çıkardığın profile dosyasını flash bellege kopyala
ondan sonra flash belleği tv tak menü tuşuna bas 4725 tuşla usb opterions tıkla biraz bekle tv yi kapat aç
hayırlı olsun smart tvde görünecek
bana da yardımcı olur musunuz. linkte dosya yok

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
merhaba. linke tikladigimda dosya yok diyor. elinizde var mı? bir de farklı bir anakartin profilinin modlanmasi sorun yaratmaz mi?
"Dosya yok" demesine inan sevindim,forumu incelemişin ki yukarıda sormuşsun,bence farklı anakart profillerini deneme bile ,belki vestel kendisi günceller uygulama linklerini :ok

B Çevrimdışı

biania

Yeni Üye
12 Nis 2018
20
40
"Dosya yok" demesine inan sevindim,forumu incelemişin ki yukarıda sormuşsun,bence farklı anakart profillerini deneme bile ,belki vestel kendisi günceller uygulama linklerini :ok
:)) tivibuya üye oldum. o da kızım çocuk kanallarını izlesin diye. o yüzden harıl harıl arıyorum. ama TV'ye zarar verme ihtimali varsa kalsin. çocuk komple televizyonsuz kalmasın sonra:)) cevap için teşekkür ederim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
:)) tivibuya üye oldum. o da kızım çocuk kanallarını izlesin diye. o yüzden harıl harıl arıyorum. ama TV'ye zarar verme ihtimali varsa kalsin. çocuk komple televizyonsuz kalmasın sonra:)) cevap için teşekkür ederim.
Hadi yine yazayım buradan :)
Ufaklığı gözlerinden öpüyoruz önce onu yazayım ,aynen tvsiz kalmayın,hiç elleme oynatmaz çünkü ,iyi bayramlar bu arada :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt