Vestel Klima Deneyimleri

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Helal, her ne kadar bu sene kış tam kış olmasa da, yine de demek ki bizim mühendislerimiz de gayet güzel kodlama yapabiliyorlarmış bunu gördük. Tebrik ederim VESTEL mühendislerini.

Yeter ki yapsınlar yahu, yapsınlar da biz de gurur duyalım ARÇELİK ile VESTEL ile :)

Sevindim senin adına Egemen kardeşim.

Ben HOTPOİNT 9.000BTU ile ortalama 200TL ödemeye devam :):):)

Evet ado hocam kocaman bir alkış vestele. İşin açıkcası ben deneme amaçlı yaptım bu işi ve hiç umudum yoktu faturanın böyle geleceğinden 300 tl filan bekliyordum açıkcası. bir baktım 170 tl zaten fatura 100 110 geliyordu daha önceden. valla çok sevindim. hiç kapatmadan kullanmaya devam :) .

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
A Ado hocam katılıyorum size kesinlikle bizim çocuklar aştı kendini.iyiki sizi dinledim teşekkürler tekrar.bende çok memnunum faturadan ilk ay 139 geldi bu ayda 128 geldi 22derecede full.
Helal, her ne kadar bu sene kış tam kış olmasa da, yine de demek ki bizim mühendislerimiz de gayet güzel kodlama yapabiliyorlarmış bunu gördük. Tebrik ederim VESTEL mühendislerini.

Yeter ki yapsınlar yahu, yapsınlar da biz de gurur duyalım ARÇELİK ile VESTEL ile :)

Sevindim senin adına Egemen kardeşim.

Ben HOTPOİNT 9.000BTU ile ortalama 200TL ödemeye devam :) :) :)

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
İnşallah vestel tüm ürünlerinde bu başarıyı gösterir özellikle mobil ürünlerinde.iyi bir başarıyı gösterir bizde gurur duyarız.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bu soğutma modu beni pek memnun etmiyor. Sorun şu ki 2 3 saat çalıştırıyorum odaya girince oda sıcak soğuk değil ilk başlarda fena değildi böyle 20 22 23 lerde çalıştırınca ama 25 derece de flian çalıştırıyorum şuan ve değerler aşağıda ki gibi. dış ortam sıcaklığı daha soğuk ev yanıyor klima 3 saatir çalışıyor ama resmen sıcak üflüyor gibi çok ilginç .

oda sıcaklığı

e4bcb7db-b0c7-4f73-bf8f-3fd7f3d8bc9d-jpg.jpg

Dışarının sıcaklığı

1121a34a-7486-4847-88d6-674dd45c8333-jpg.jpg

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
Bu soğutma modu beni pek memnun etmiyor. Sorun şu ki 2 3 saat çalıştırıyorum odaya girince oda sıcak soğuk değil ilk başlarda fena değildi böyle 20 22 23 lerde çalıştırınca ama 25 derece de flian çalıştırıyorum şuan ve değerler aşağıda ki gibi. dış ortam sıcaklığı daha soğuk ev yanıyor klima 3 saatir çalışıyor ama resmen sıcak üflüyor gibi çok ilginç .

oda sıcaklığı
Ekli dosyayı görüntüle 1611

Dışarının sıcaklığı

Ekli dosyayı görüntüle 1612
Zahmet olmazsa 18°ye alıp emiş ve üfleme değerlerini paylaşabilir misiniz hocam?:hmm

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Bunlar normal seyler
Dis ortam sicakligi ve ic ortam sicakligini
ayri ayri ölcum yaparak
Set ettiğiniz degere gore calisip calismamaya karar verir
Gunduzleri 25 rahatlikla calisir ama aksamlari
surekli dur kalk yapar bu havalarda. :ok

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bunlar normal seyler
Dis ortam sicakligi ve ic ortam sicakligini
ayri ayri ölcum yaparak
Set ettiğiniz degere gore calisip calismamaya karar verir
Gunduzleri 25 rahatlikla calisir ama aksamlari
surekli dur kalk yapar bu havalarda. :ok
Sota Sota hocam dur kalk yapmıyor sürekli çalışıyor ve ılık üflüyor.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
tamamdır iftardan sonra yapacağım
18 de Üfleme ısı değeri bu şekilde. Onun peşine 24 e aldım ve baya baya soğutuyor. Sanırım dışarida ki hava da soğuk olunca kafa karışıklığı oluyor sorun ondan kaynaklı. Dun dışarı soğuk ev sıcaktı bugün dışarı da sıcak evde soğutma 24 de üşüdüm şuan

JrpWN.jpg

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
18 de Üfleme ısı değeri bu şekilde. Onun peşine 24 e aldım ve baya baya soğutuyor. Sanırım dışarida ki hava da soğuk olunca kafa karışıklığı oluyor sorun ondan kaynaklı. Dun dışarı soğuk ev sıcaktı bugün dışarı da sıcak evde soğutma 24 de üşüdüm şuan

JrpWN.jpg
Fotoğrafı görüntüleyemedim hocam.:alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt