Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

T Çevrimdışı

tuba S.

Yeni Üye
18 Eki 2018
9
Bende dün modlama yaparken farklı şeyler denedim tv 4 defa çöktü açılmadı kiminde açıldı ekrana görüntü gelmedi. bir diğerindede sizin dediğiniz kırmızı ışık hatası oldu. full yazılımı tvnin fişinden kumadayla ok tuşundan yüklüyorsunuz değil mi ?
evet bu forumdaki full yazılım konusunda sagolsunlar sn verip aldım full yazılımı anlatıldığı gibi yüklemeye çalıştım ama olmadı. flash değiştirip denedim, usb portu değiştirdim yinede olmadı. Yazılımsal değilde Donanımsal bir sorun çıkmış olabilir mi?
İzlediğim yöntem şöyle: her defasında fat32 format atıyorum bana verilen klasörsüz 3 adet dosyayı yüklüyorum, tv ye takıp ok tuşuna basılı tutarken fişi takıyorum. bu sırada tv açılıyor ama sadece açılış logosu geliyor led ışık hiç yanmıyor. ok tuşunu basılı tutuyorum uzun süre ama gelen giden yok.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
evet bu forumdaki full yazılım konusunda sagolsunlar sn verip aldım full yazılımı anlatıldığı gibi yüklemeye çalıştım ama olmadı. flash değiştirip denedim, usb portu değiştirdim yinede olmadı. Yazılımsal değilde Donanımsal bir sorun çıkmış olabilir mi?
İzlediğim yöntem şöyle: her defasında fat32 format atıyorum bana verilen klasörsüz 3 adet dosyayı yüklüyorum, tv ye takıp ok tuşuna basılı tutarken fişi takıyorum. bu sırada tv açılıyor ama sadece açılış logosu geliyor led ışık hiç yanmıyor. ok tuşunu basılı tutuyorum uzun süre ama gelen giden yok.

dosyaların içindeki yazılımlar bazen yine rar veya zip uzantılı olarak kalmış olabiliyor.
onuda bir kontrol edin . bu şekilde ise rardan / zipten çıkartmanız gerekir.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40

Dosya içerisinde 3 tane .bin 1 tane de. .txt dosyası olması gerekiyor bende bu şekilde. Daha önce hiç yükleme yapamadıysanız yanlış yazılım yüklemeye çalışıyor olabilir misiniz . Çünkü bu işlem sırasında ekranın açılmadan yazılımı yüklemesi gerekiyor. ok tuşuna belli bir süre bastıktan sonra elinizi çekmeniz gerekiyor

T Çevrimdışı

tuba S.

Yeni Üye
18 Eki 2018
9
Dosya içerisinde 3 tane .bin 1 tane de. .txt dosyası olması gerekiyor bende bu şekilde. Daha önce hiç yükleme yapamadıysanız yanlış yazılım yüklemeye çalışıyor olabilir misiniz . Çünkü bu işlem sırasında ekranın açılmadan yazılımı yüklemesi gerekiyor. ok tuşuna belli bir süre bastıktan sonra elinizi çekmeniz gerekiyor
bilgi için teşekkür ederim. bana buradan verildi yazılım. 2 tane bin 1 tane txt dosyası var. rar içerisinde değil. sn verip almıştım yazılımı, benim tv için uygun olanı budur diye anlatıldığı şekilde yüklemeye çalışıyordum. ok tuşuna ledi yanıp sönene kadar basılı dursun diyorlardı.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
ilk mesaja IPTV izleme detayları eklenmiştir.

• ★★ İptv İzleme ★★

Yeni gelen Güncelleme ile birlikte artık Smart Uygulamalarda Vewd Uygulamalar Kısmı Mevcut.
  • Vewd Uygulamaları Açın.
  • Yukarıdan internet Seçin
  • OTT Player 2 ve / veya SSIPTV yi kurun.
  • Daha sonra bu uygulamalar en üstte uygulamaların kısmına kurulmuş olacak.

OTT PLAYER Kullanım
  • OTT Player için bilgisayarınızdan adresine girerek üyelik açın
  • istediğiniz playlistleri buraya yükleyin .
  • üyeliğinizi Tvdeki OTTPlayer kısmına girdiğinizde eklediğini Playlistleri ve içindeki kanalları görebileceksiniz.
  • iyi seyirler..

SSIPTV Kullanım
  • SSIPTV için bilgisayarınızdan adresine girin
  • TV nizden SSIPTV yi açın. Settings den , Connection Code Kısmına toklayarak Kod alın.
  • Bilgisayarınızdaki SSIPTV sitesindeki Sağ Altta ADD DEVICE yazan butonun yanındaki Kutuya TV deki kodu yazın .
  • Şimdi eşleşme tamamlanmış olacak. Bilgisayarınızdaki bu kısma playlistlerinizi yükleyebilirsiniz. ve TV den izleyebilirsiniz.
  • iyi seyirler..

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
rfve rfve Bu uygulamalarda m3u değilde serverin verdiği linki adres olarak girsek ? Ott de denedim başaramadım.

Eee Girdin diyelim, eline ne geçecek ?
Hoca bu durur mu hemen yapıştırmış cevabı, ya tutarsa ! :)
Server anlık olarak güncelleniyor, yeni kanallar gelip gidiyor, link olarak yüklenebiliyor ise sürekli güncel kalır mantığındayım ? Ara ara m3u güncellemektense mantığındayım.

Bir de, Adem Helvacı Ado, TEKNOwest teknovest hocalarım, abilerim; bu tv için yazılımcı kardeşlerimiz ile irtibata geçsek; smart iptv uygulamasını dahil etseler. Abim az önce samsung tv sinde bir sunum yaptı, dediğim olay bunda varmış. Dizilerin otomatik olarak son bölümünü izleyebilme, serverin tanımladığı şekilde kullanabilme; türkiye, almanya, diziler, sinemalar gibi. Her şey elin altında. Keşke Vestel de de olsa.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Bu uygulamalarda m3u değilde serverin verdiği linki adres olarak girsek ? Ott de denedim başaramadım.

Girdin diyelim, eline ne geçecek ?
Hoca bu durur mu hemen yapıştırmış cevabı, ya tutarsa ! :) Server anlık olarak güncelleniyor,yeni kanallar gelip gidiyor, link olarak yüklenebiliyor ise sürekli güncel kalır mantığındayım ? Ara ara m3u güncellemektense mantığındayım.

Bir de, Adem Helvacı Ado, TEKNOwest teknovest hocalarım, abilerim; bu tv için yazılımcı kardeşlerimiz ile irtibata geçsek; smart iptv uygulamasını dahil etseler. Abim az önce samsung tv sinde bir sunum yaptı, dediğim olay bunda varmış. Dizilerin otomatik olarak son bölümünü izleyebilme, serverin tanımladığı şekilde kullanabilme; türkiye, almanya, diziler, sinemalar gibi. Her şey elin altında. Keşke Vestel de de olsa.
smart iptv var zaten vewd uygulamasının içinde ssiptv diye aratın

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
smart iptv var zaten vewd uygulamasının içinde ssiptv diye aratın

images-2c5727b716419af2a.jpg

Teşekkürler ama Ssiptv ile ott2 değil hocam, resmini paylaştığım app olsa demiştim.

K Çevrimdışı

kenan

Yeni Üye
3 Nis 2018
47
37
arkadaşlar mb130 anakartlı nonconnect regal 50r5020u yada muadil vestel model nir tv çin dts hdr ve pvr özelliklerini açmayı deneyen oldumu
acaba

ne yapmak gerekli tam olarak tvye bir zararı olurmu bu işlemlerin

Geri
Üst Alt