Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

ThePunisher Çevrimdışı

ThePunisher

Yeni Üye
3 Mar 2018
27
Arkadaşlar rica etsem mb96 ve mb97 anakartı bulunan bir arkadaş en güncel yazılıma ait hw ve sw profile dosyalarını paylaşabilir mi?

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Muhtemelen vardır.
geldiğini menü den medya kısmına girince kayıtlar diye bir klasörü görerek anlayabilirsin.:ok
tamamdır ancak işime yaramıyor malesef :confused: bazı belleklerde yer yok diyor boş olmasına rağmen bazılarında 23 dakika kayıt oluyor 33 gb 3.0 bellek olmasına rağmen.:mad: bi işe yaramaz bu durumda :notworthy:

ThePunisher Çevrimdışı

ThePunisher

Yeni Üye
3 Mar 2018
27
En temizi ve en doğrusu sizin tv dekini çekip düzenleme yapmanızdır.
Bu şekilde daha stabil olmuş olur.
Hocam ben bahse konu dosyaları alıp kendi dosyalarımı ona göre modlamak için istiyorum. benimki kart mb90 ben başka birşey denemek için talep ettim :)

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba,

MB120 şase için bir sorum olacak.(en son güncel yazılım yüklü)

Televizyon ilk açılışında normal tv yayınını gösterirken birde sistem sol üst köşede interneti kontrol ediyor ve alt tarafta smart ekranı 5 saniye gösterip geri çekiyor.
Bu durumu sadece fişi pirize takınca ilk açılışta yapıyor, normalde fiş prizdeyken gün içinde açıp kapatınca böyle bir durum yok bu durum neyden kaynaklanıyor olabilir ve modlama ile sw profil üzerinden düzeltilebilir mi?

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Merhaba,

MB120 şase için bir sorum olacak.(en son güncel yazılım yüklü)

Televizyon ilk açılışında normal tv yayınını gösterirken birde sistem sol üst köşede interneti kontrol ediyor ve alt tarafta smart ekranı 5 saniye gösterip geri çekiyor.
Bu durumu sadece fişi pirize takınca ilk açılışta yapıyor, normalde fiş prizdeyken gün içinde açıp kapatınca böyle bir durum yok bu durum neyden kaynaklanıyor olabilir ve modlama ile sw profil üzerinden düzeltilebilir mi?

Sistem açılırken internet bağlantısını kontrol etmesi normal. bendeki tvdede net e bağlandı logosu çıkıyor ilk açılışta.
Ancak alt tarafta gösterilen smart ekranı anlamadım. bende böyle bir özellik yok.
tabi bendeki MB90 kart.

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Sistem açılırken internet bağlantısını kontrol etmesi normal. bendeki tvdede net e bağlandı logosu çıkıyor ilk açılışta.
Ancak alt tarafta gösterilen smart ekranı anlamadım. bende böyle bir özellik yok.
tabi bendeki MB90 kart.

Evet sol üst köşede internet kontrolünü yapıyor (internet bağlı değil buarada) sonra ekranın altında sanki internet tuşuna basmışımda smart tanıtım ekranı çıkmış gibi ekran geliyor sonra bir anda gidiyor.
Anlamadığım alt satırda samart ekranın açılıp bir anda gitmesi, isterseniz akşam foto yada video çekip atabilirim :unsure: normal bir durumsa iyi ama anormalse sıkıntı var :sick: sorun değil belkide ama neden olsun ki kapatılacak bir özellikse kapatmak isterdim belkide açılışta yapılacak işlemler diye bir bölüm varsa SW profilde orasıyla oynasak mı acaba?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Selam arkadaslar vestel 49ud9400 124cm tvde profile den 3 D açtım bunun için hangi gözlüğü alim
Genelde pasif gözlük kullanır,aktif gözlüğü kartın desteklemesi lazım.
merhaba,
Konu başlığında bahsedilen mb120 anakartlı seg 55scu9600 model tv'nin bluetooth özelliğini açmak istiyorum, linkteki usb dongle satın aldım, sw profile editor'de hangi değişiklikleri yapmam gerekiyor.? teşekkürler.
Bu modelde BT kullanan varmı acaba,varsa kullanabilirsin.
Merhaba kartım mb 120 bizede çözüm varmıdır.
Çözüm derken :) ben kesin var diyorum zaten ...
Vestel dışında Arçelik ve yan ürünlerinin modlaması ile ilgili uğraşan var mı?
Arçelik forumuna sormalısın :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Tamam onu anladım.Aslında ben ses sistemi değilde bluetooth bağlatısı yapınca bu işlem yapılınca aynı şekilde sesi kontrol edebiliyorsak denemek isterim.
Bilmiyorum çünkü bende BT yok maalesef,ama denemekte fayda var,konunun BT olduğunu da bilmiyordum zaten,ama kulaklık çıkışından ses sistemine bağlanırsa kesin çözümdür :)

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
MB211 de 3D yi denedim pasif gözlükler işe yaramadı. 3D ayarlarınla oynayınca 3D gözlüğü takın yazıyor ekranda bir şeyler değişiyor ama üç boyutlu olmuyor birde aktif gözlük bulursam deneyeceğim belkide boşuna uğraşıyorum :slap

Geri
Üst Alt