Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

D Çevrimdışı

dante96

Yeni Üye
15 Ara 2018
22
28
BURADA anlatmıştım sevgili mtoksoz,

Maalesef hayır sevgili dante96,çünkü yandexten de sildim,hatta vestelle alakalı yaptığım herşeyi sildim,yedeklerim de yok maalesef.

Bahsettiğimiz belge bu mu?
Cattura.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Evet,ilk halidir bu :) dosyalar hatalı gelmektedir bununla,link verirsen bende indireyim kendi belgemi :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Senin kart neydi?bu döküman mb91 (47pf9090) içindi...
O zamanlar yazdığım ve yayınladığım sitede bilgisayar programcıları vardı,kodlarla uğraşanlar vardı,onlardan bu konuda yardım istemiş kimse el uzatmamıştı,(yani kendilerine öyle diyorlardı),epey bekledikten sonra o kızgınlıkla hepsini sildim attım,çünkü ben programcı da değilim yani :)
Buarad anlattığım ve yaptığım herşeyi kurcalıyarak ve deneyerek yapıyorum,o yüzden o zaman nasıl yaptığımı inan hatırlamıyorum bile,çünkü elimde full yazılımlarım olduğundan gerek bile duymadım artık.

EK:
Sevgili D dante96 ,senden link istemiştim?

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

dante96

Yeni Üye
15 Ara 2018
22
28
Senin kart neydi?bu döküman mb91 (47pf9090) içindi...
O zamanlar yazdığım ve yayınladığım sitede bilgisayar programcıları vardı,kodlarla uğraşanlar vardı,onlardan bu konuda yardım istemiş kimse el uzatmamıştı,(yani kendilerine öyle diyorlardı),epey bekledikten sonra o kızgınlıkla hepsini sildim attım,çünkü ben programcı da değilim yani :)
Buarad anlattığım ve yaptığım herşeyi kurcalıyarak ve deneyerek yapıyorum,o yüzden o zaman nasıl yaptığımı inan hatırlamıyorum bile,çünkü elimde full yazılımlarım olduğundan gerek bile duymadım artık.

EK:
Sevgili D dante96 ,senden link istemiştim?
Aslında ben firmware NAND sahibi bir MB211S üzerinde düzeltmek zorunda, ancak argüman herhangi bir 17 MB için geçerlidir. Değeri iki kart üzerinde çözmek ve lehimlemek zorunda kalmaktan kaçınmak istiyorum (biri içeriği, diğeri yazmak için). Devam etmenin bir yolu varsa, gerçekten minnettar olurum ...
Eski pdf yöntemi çalışmalıdır ancak orijinal bir güncelleme ile bir .txt yoktur.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Hımm,full yazılım varsa kolay olur herşey,bence full yazılımını bul derim.MB211 in *.txt dosyasını upload et bakayım

roydestroy Çevrimdışı

roydestroy

Yeni Üye
4 Ocak 2019
26
34
I would like to ask you something. I have successfully enabled Netflix on the mb97 but every time I open it up it asks me to sign in again. Do you have any ideas on what I should change on the profile so that it keeps my account connected? Thank you
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

I would like to ask you something. I have successfully enabled Netflix on mb97 but every time I open it up it keeps asking me to sign in. What should I change on the profile to keep me connected in Netflix? Do you have any ideas? Thank you

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
I would like to ask you something. I have successfully enabled Netflix on the mb97 but every time I open it up it asks me to sign in again. Do you have any ideas on what I should change on the profile so that it keeps my account connected? Thank you
MB97
Tv modeli nedir acaba , Menu+4725 resim yüklersen sevinirim...
Ayrıca sanırım tv içine kayıt etmiyordur,netflix tv içinde kayıt dosyası var.

EK:
Resmi sildim, hatalı dosya

Son düzenleme:
roydestroy Çevrimdışı

roydestroy

Yeni Üye
4 Ocak 2019
26
34

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Here is the photo of the model. It is an F&U TV. Any idea on how to create this file?

IMG_20190105_2326194540ba9d103897f8.jpg

Geri
Üst Alt