Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Şu an centos sistemde olduğumdan kontrol edemiyorum,debiana geçince bakarım,indirdim dosyayı,neden sordum,çünkü tv mb100_sw ve hw profilleri görüyor,yani mb100 lerden başlatıyor kendini.Kontrol etmem lazım ,peki menü+4725 resminde ne var kart olarak görünen ?

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
208
45
Şu an centos sistemde olduğumdan kontrol edemiyorum,debiana geçince bakarım,indirdim dosyayı,neden sordum,çünkü tv mb100_sw ve hw profilleri görüyor,yani mb100 lerden başlatıyor kendini.Kontrol etmem lazım ,peki menü+4725 resminde ne var kart olarak görünen ?

MB211 görünüyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Aslında :
"Vestel tvde oscam" diye konu açmak lazımdı :alala, neyse buradan devam ederiz artık :smile:

EK:
İyi geceler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
linke tıklayınca ilk #378 etiketli yazı çıktı içindeki yine boş
Sildim sildim,ondan boş sayfa geliyor,ben hazırlamıştım o dosyayı,yandex de benim depo alanım, oradaki yani :)
Sota Sota ya "burası düzenlenmesi lazım" dedim,o da sevgili rvfe'ye mail atarım demişti
İyide hem sadece yandex linki değilki,vesteldriver linkleri de ölü link :sneaky:

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Sildim sildim,ondan boş sayfa geliyor,ben hazırlamıştım o dosyayı,yandex de benim depo alanım, oradaki yani :)
Sota Sota ya "burası düzenlenmesi lazım" dedim,o da sevgili rvfe'ye mail atarım demişti
İyide hem sadece yandex linki değilki,vesteldriver linkleri de ölü link :sneaky:
aynen çalışmayan .

M Çevrimdışı

mtoksoz

Yeni Üye
3 Ocak 2019
5
42
Hex içinden değil ama başka yerden değişir sanırım,neden sormuştun ki :smile:

Bence en iyisi kendi listeni hazırlamaktır,,eskisini kanal editörü ile sil,manuel aramadan da 12380 Dikey 27500 ,Şebeke arama "etkin" yaparak arattır, tüm Türksat kanalları gelir.
Veya kaybolan-frekans değiştirenler varsa , girip buradan alabilirsin frekansları,ben böyle yapıyorum :smile:

Hımm,MB98 kart, netflix maalesef, ama wevd olması lazım menüde diye biliyorum :alala
BURADA açıklama yapmıştım MB9x ila alakalı sevgili masumyeksan.
Hocam sizin bilginiz olduğu için soruyorum mb95 cihazıma modlu da olsa netflix kurulabilir miyim?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Geri
Üst Alt