Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Eh o da öğretmenlik gibi zor.Şimdi bu programın sendeki versiyonuna gelelim,sen tvye dosyaları nereye kopyaladın oscam ve config dosyalarını?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
TV karşımda yok TV ye filezilla ile bağlanıp söyleyeyim yarın şimdi aklımda değil çünkü :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
TV karşımda yok TV ye filezilla ile bağlanıp söyleyeyim yarın şimdi aklımda değil çünkü :)
Tamamdır,çünkü biir yerde hata yapıyorsun gibi :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tvye kaç yazılım yüklemiştin ? MB100,MB120

EK:
İyi geceler sanada ,teşekkür ederim,sana da kolay gelsin.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Kesinlikle :) emin ol.

EK:
Hatta şunu da ekliyeyim,programı TV'den değil de USB üzerinden(dışarıdan) çalıştırmayla uğraşıyorum,buna netflix de dahil :wink:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
R Çevrimdışı

reference

Yeni Üye
23 Kas 2017
35
Bu arada tüm kullanıcılara bir konuyu yazayım,nacizane :sneaky:
Kulaklık+ ana volüm sorunlarını çok okudum,hatta oscam ile ilgili araştırma yaparken başka forumlarda da yazılanları okudum,Yav kızacaksınız bana ama ,yazmadan geçmeyeyim...
Bu hatayı koskoca Vestel nasıl yapar anlamıyorum,ecnebiler yazılımlarını düzeltip yayına verirler,bizimkiler yazılımı bozup yayına veriyorlar,yani hiç mi denemiyorlar bunlar ürettikleri cihazlarını,anlamış değilim.Üstelik hatalarını düzeltmek için birde modlanmış profilleri veriyorlar iyimi :haha1
Madem sizler modlayıp kullanıcıya sunacaktınız,neden o zaman MBXxx serisi kartların profillerini kısıtlıyorsunuz,yani siz kullanıcıya modlayıp veriyorsunuz,ama kullanıcı yapmasın diyorsunuz, işin komik yanı da bu.
Bu işi ben yaparım diyenler için resimli anlattım,çok basit,tarafımdan denenmiştir:
Bu iş için en iyi yazılım Tommynin yazılımıdır:
Swprofile dosyasını açın,profili yükleyin
A-CommonVolControl bulun
1- Yanındaki + basıp alttaki klasörü açın
2- Klasöre tıklayın,içeriği karşıya geçecek
3-Orada FALSE yazacak,ona iki kere tıklayın
4- Açılan mini penceredeki TRUE seçin
5-Save deyip çıkın
Yapılan düzeltmeyi hooop,tvnize yollayın,böylece kendi profilinizi yapmış olursunuz,bu işi birtek SWPROFİL de yapacaksınız,HWPROFİL karıştırmayın

ses1.png

ses2f0f27112d3f42854.png

teşekkür ederim, emeğinize sağlık.....kulaklık takıldığını algılayamayan cihazım çalıştı. garantili SEG 55SCU9600 model cihazım için GURURLA YERLİ vestel çağrı merkezi ücret karşılığı servis tarafından özel yazılım yükleneceğini paylaştılar, bu şikayetimin giderilmesi için, ücreti sorduğumda ücret veremediler, şikayet açtım, ama ilgilenip dönen olmadı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
özel yazılım yükleneceğini paylaştılar, bu şikayetimin giderilmesi için, ücreti sorduğumda ücret veremediler
Bu bir şaka değil değilmi,yani soruya "hayır efendim,ücretli değil" demediler :smile:
Aslında çok basit çözümü var,bu arada düşüncelerin için teşekkür ederim,sanırım anlattığım yöntemle sorunu çözdüğünü anlıyorum,herhalde yanılmıyorumdur.

EK:
Hadi buradan sorayım,HW profille de oynama yapmışmıydın,sorunun çözümü işin? cevap evet ise nerede yaptığını da yazarsan sevinirim,en azından onu da göstereyim resimli olarak.:ok

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
lib klasorune
libth_dtv_pi.so -- libth_dtv_other.so -- libth_dtv_mw.so -- libth_dtv_external_c.so

lib.jpg

ccccam.cfg satırı

cccam-satiri.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

oscam-armeabi-v7a.zip

instal.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Hımm,peki den oscam uygulamasını nereye, tuxbox klasörünü nereye kopyalıyorsun ?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
enigma cihazlar tuxbox kullanır tv ler değilki
etc altına atılıyordu bir tane daha bişeyde neydi unuttum

Geri
Üst Alt