Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
092b ve 664 olan xxx ler :) bende dolu onlardan tandberg paketi diğeride 00d o paket öldü :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sonuçta tanımışsın iş bitmiş dvb api tmm dediği anda işlem tamamdır eror derse açmaz sıkıntı o 10 dk zor çalışıyor sonra kapanıyor lib dosyalarını dvb apiye göre düzenlenmesi gerek
Valla sevgili digiulama,xxxx yazdığım yerlerin isimlerini yazmayayım,hiç bir hata vermeden çalıştı,sadece reader hatası vermişti,o da dvbapi ile alakalı değildi,ama log dosyasında görünmüyor o hata :) yanlız,kötü bir haber vereyim,tv kapanınca reset atıyor,tekrar yazılımı yüklüyorum,ilk başlarda kumandadan kapat-aç yaptığımda da resete giriyordu,ama şimdi sadece elektriği kesince resete giriyor,kumanda olayını da çözdüm,fişten reseti çözemedim,iyiki elimde full yazılım var,otel menü yedeklerim de var ,kurulum ve çalışması 4 dakika sürüyor,ayara gerek kalmadan :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Şimdi test ettin açtı yani ölemi
log tmp dosyası varya oraya yol yapıp ordan yapabilirsin e1 lerde ve android de log mnt/ üzerinden tmp de log toplanıyor tv dede aynısı olma şansın yok mu

Bu ne anlama geliyor,anlamadım ki :)) ne yapmam lazım bu adreste :))
Bu sitede cccamlar var yani tek satır değilde mesala diyelim 10 satır atıp kanal geçişlerini şfrelilerde hızlandırabilirsin csat paketi ve absat paketi zor açıyor mesala eve gidince farklı bir örnek atayım kart sayısı ve hop çok önemli oscam da

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Şimdi test ettin açtı yani ölemi
Pc'den açtım,tv reset atınca tekrar yazılımını attım,oscam yüklemedim,artık.Benim için önemli olan hata vermeden çalışmasıydı programın,ilk başladğımda dvbapi hatası veriyordu,bugün almadım hata ama artık oscamı yüklemedim tvye :) bana şunu söyle bakayım,yukardaki adresi tvden mi gireceğim?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
PC den adrese gir sana yeşil renkte satırlar çıkar bunları alıp tek olan satır sayını çoğalt ne kadar çok çalışan satırın varsa o kadar çok şifreli kanalda emm değişiminde donma olayın azalır yani

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
PC den adrese gir sana yeşil renkte satırlar çıkar bunları alıp tek olan satır sayını çoğalt ne kadar çok çalışan satırın varsa o kadar çok şifreli kanalda emm değişiminde donma olayın azalır yani
Hımm,favoriye ekledim şimdi,peki nereye yazılacak bu satırlar? hangi dosyaya girilmesi gerekiyor,valla kusuruma bakma artık,inan bu konulara çok uzağım,bilmiyorum :smile:

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
S81222-021305.jpg

Mesala bu gibi

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Config dosyasına oscam satırı yapıyorsuya ben sana yarın cccam oscam converter atarım nasıl yapılacağını gösteririm o şekilde elle sen yapmadan program yapar sana sadece cfg dosyasını atmak kalır

İstanbulda isen sana bir tane dreambox vereyim ordan ona bakarak sistemi çözebilirsin mesala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Config dosyasına oscam satırı yapıyorsuya ben sana yarın cccam oscam converter atarım nasıl yapılacağını gösteririm o şekilde elle sen yapmadan program yapar sana sadece cfg dosyasını atmak kalır

İstanbulda isen sana bir tane dreambox vereyim ordan ona bakarak sistemi çözebilirsin mesala
Çok teşekkür ederim,sağolasın,ama İzmir'deyim :)

Geri
Üst Alt