Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
yapan var mı arkadaşlar toshiba 58ul3a63dt için :)
Pixellance açık değilse, evet mümkün.
sorunuza cevap verilmis, pixellence ve diger modlama islemleri icin asagida ki konuyu inceleyebilirsiniz.
.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Merhabalar 43hl500 yazılım lazım var mı
Yanlış yerde sormuşsun,kapaktaki barkod numarasının fotosunu aşağıdaki konuda ekleyerek ,istek yapmalısın :ok

B Çevrimdışı

Byivanov

Yeni Üye
2 Şub 2020
13
34
Kodlama işlemini de yaptım netflix geldi ancak açılmıyor ilk başlangıç ekranı geliyor sonra atıyor.ne yapmam lazım ?
Versiyon V.2.45.32.0

O Çevrimdışı

onurrr

Yeni Üye
16 Kas 2020
13
33
mb130e anakarta modlama yaptım. regal 55r7560ua. memc açtım ama anakart desteklemiyormuş. bu modelde default olarak dolby vision, soft pix. falan olmasına rağmen bu yokmuş. menü de göründü bu arada ama çalışmıyor. iptv support özelliğini açtım ama bişey değişmedi. amazon alexayı aktif ettim. bende zaten amazon echo dot vardı. ona bağladım. sesle televizyonu açıp kapatıyorum ama diğer işlevler için henüz tam kurcalamadım.

soru olarak şunu soracağım. netflix de dolby vision içerik açtığımda ekran ayarlarında "dolby vision parlak" geliyor mesala ama ayarlar değiştirilemiyor. keskinlik falan 0a sabit. toolboxda hdmi ve usb girişleri için bu özelliği modifiye edebildim ama netflix için yani smart uygulamalar için bunu nasıl yapabilirim onu bulamadım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
mb130e anakarta modlama yaptım. regal 55r7560ua. memc açtım ama anakart desteklemiyormuş. bu modelde default olarak dolby vision, soft pix. falan olmasına rağmen bu yokmuş. menü de göründü bu arada ama çalışmıyor. iptv support özelliğini açtım ama bişey değişmedi. amazon alexayı aktif ettim. bende zaten amazon echo dot vardı. ona bağladım. sesle televizyonu açıp kapatıyorum ama diğer işlevler için henüz tam kurcalamadım.

soru olarak şunu soracağım. netflix de dolby vision içerik açtığımda ekran ayarlarında "dolby vision parlak" geliyor mesala ama ayarlar değiştirilemiyor. keskinlik falan 0a sabit. toolboxda hdmi ve usb girişleri için bu özelliği modifiye edebildim ama netflix için yani smart uygulamalar için bunu nasıl yapabilirim onu bulamadım.
MB130 ve uzantılı kartlar bende olmadığından bir şey diyemiyeceğim,ama nacizane fikrimi sorarsan ,iptv support false yap,o kısım otel menü için hatta oteller için iptv yayını olarak kullanılır :ok

O Çevrimdışı

onurrr

Yeni Üye
16 Kas 2020
13
33
MB130 ve uzantılı kartlar bende olmadığından bir şey diyemiyeceğim,ama nacizane fikrimi sorarsan ,iptv support false yap,o kısım otel menü için hatta oteller için iptv yayını olarak kullanılır :ok
teşekkürler iptvyi kapatayım madem. alexa dışında modlama bi işime yaramadı. o da keyfine keder çalışıyor zaman zaman :) başka bi konuda sorulmuş ama tam bir açıklama yapılmamış; "bpi settings" diye bi ayar var. bunun ne olduğunu biliyor musunuz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
teşekkürler iptvyi kapatayım madem. alexa dışında modlama bi işime yaramadı. o da keyfine keder çalışıyor zaman zaman :) başka bi konuda sorulmuş ama tam bir açıklama yapılmamış; "bpi settings" diye bi ayar var. bunun ne olduğunu biliyor musunuz?
İnan bilmiyorum ,çünkü benim kartlar imzamda yazıyor sevgili onurrr ,eski kart olduklarından bizde yok o kısımlar,veya ben hiç denk gelmedim ,biraz sonra bakar bir cevap veririm :ok

O Çevrimdışı

onurrr

Yeni Üye
16 Kas 2020
13
33
Görüntü yenileme hizi o ..mb230 modlama da paylasmistim.
teşekkürler hocam. tahmin etmiştim aslında ama sorayım dedim. şimdi şöyle bir durum var benim tv regal 55r7560ua. özelliklerinde hmr 1800hz yazıyor. ama izlerken mesela bi sahnede pan çekim oluyor yani kamera sağdan sola kayıyor görüntü resmen göz gıdıklıyor. 1800hz varsa bu kadar gözle görülür net rahatsızlık vermesi ilginç geldi bana. modlama yaparken bpi setting altında ki tüm değerler false olarak görünüyor. 1800hz olan bile. bu tv de madem hmr 1800hz varsa burada 1800hz ayarının kendiliğinden true olması gerekmez mi? kafamda deli sorular :)

Geri
Üst Alt