VESTEL 65UD9000 hakkında Öneri ve görüşlerinizi esirgemeyin

L Çevrimdışı

LithiumTR 

Yeni Üye
7 Ağu 2019
10
41
Bu tv'de usb üzerinden film izlerken ileri geri sarma 4,6,8x şeklinde ve çok kullanışsız geldi. istediğin süreye atlama yada atıyorum 5'er dk. sarma gibi bi seçenek var mı? ben bulamadım ama.. birde videoya kaldığımız yerden devam edemiyoruz sanırım ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu tv'de usb üzerinden film izlerken ileri geri sarma 4,6,8x şeklinde ve çok kullanışsız geldi. istediğin süreye atlama yada atıyorum 5'er dk. sarma gibi bi seçenek var mı? ben bulamadım ama.. birde videoya kaldığımız yerden devam edemiyoruz sanırım ?
atlama seçeneği olması lazım

L Çevrimdışı

LithiumTR 

Yeni Üye
7 Ağu 2019
10
41
atlama seçeneği olması lazım
F fikoloji

hocam benim panel ips midir?

IMG_20190807_1735291267b3a4d50261aa.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
aslında bu modelde çoğu samsung va paneldi forumdan takip ettiğim kadarıyla. bana ips denk geldi :) aslında memnunum ama akılda da kalıyor acaba va panel daha mı iyi olurdu diye :) insan işte
Ben IPS ciyim ? herkesin göz zevki farklı ben renk severim kimisi kontrast siyah doygunluğu vs. Ama zaten sende hdr10 dobly vision mevcut wcg de var zaten renk cümbüşü yaşar sin gerisi mühim değil ?

L Çevrimdışı

LithiumTR 

Yeni Üye
7 Ağu 2019
10
41
içim rahatladı sayenizde :) gerçi dediğim gibi görüntüden de kontrast oranından da gayet memnunum. sadece merak konusu başka bişey değil. hayırlı olsun öyleyse 5 yıl lg plazma kullandım tık demedi, buda uzun ömürlü olur inşallah. vestelin 3 yıl garanti vermesi de güzel oldu.

H Çevrimdışı

Hamit4153

Yeni Üye
17 Ağu 2019
13
39
Merhaba arkadaşlar benden yeni aldım 65 ud 9000 va panel olan ekran
Sorun yazılım güncellemesi yaptım tv kapanmaya bsşladı servis geldi wifi şase yapıyor dediler parça değişti wifi kapalıylen sorun yok ama değişim oldu tamam dediler 2 gün sonra tekrar panmaya başladı ne yapmalıyım wifi sorun yaparken değişim istedim vestel müşteridi hizmetlerden kabul etmediler.
Gene diretirim bi model mi istiyim yoksa aynısınımı bana bi fikir verirmisiniz.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Merhaba arkadaşlar benden yeni aldım 65 ud 9000 va panel olan ekran
Sorun yazılım güncellemesi yaptım tv kapanmaya bsşladı servis geldi wifi şase yapıyor dediler parça değişti wifi kapalıylen sorun yok ama değişim oldu tamam dediler 2 gün sonra tekrar panmaya başladı ne yapmalıyım wifi sorun yaparken değişim istedim vestel müşteridi hizmetlerden kabul etmediler.
Gene diretirim bi model mi istiyim yoksa aynısınımı bana bi fikir verirmisiniz.
Aynı problem bana gelen iki cihazdada oldu bu yazılımla çözülecek bir şey değil.İlk panel değişim yapıldı yenisi gönderildi ve ondada problem yaşamaya başladım.Dün gelip yazılım attılar sorun hala devam ediyor.Az önce arayıp tekrar servise bildirim yaptım.Bu cihazların anakartı problemli hakkınızı arayın derim.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Hadi ya iş aldık başımıza desenize.
Haziran ayının başında aldım Ağustos ayının sonuna geldik ve ben iki aydır bu konuyla uğraşıyorum.Şişli servisinde çalışan arkadaşlarla akraba olduk diyebilirim.Sağolsun gerek servisteki arkadaşlar , gerek Vestel müşteri hizmetleri çalışanları gerekse de Manisa fabrikasındaki yetkililer çok ilgililer ellerinden geleni yapıyorlar; lakin ürünlerde kalite yok !

H Çevrimdışı

Hamit4153

Yeni Üye
17 Ağu 2019
13
39
Bizde akraba olucaz desene böyle sorun varsa mühendislerde bulamıyorsa dicek bişe yok

Geri
Üst Alt