VESTEL 55UD9650 Piramitin Tepesi 4K TV

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
Cvp: VESTEL 55UD9650 Piramitin Tepesi 4K TV

Ado' Alıntı:
giyotin44' Alıntı:
Adem bey müsait olduğunuzda mesajımı yanıtlarmısınız rica etsem. Sipariş için dönüş yapmanızı bekliyorum da.

Özel Mesaj attım. Konu şekillenince üyelerimize de bildiririz aynı şekilde :ok:

Adem bey merhabalar.Söylediginiz gibi bodrum vestel şubesinden arkadaşınız Tarık bey ile aynen anlattığınız gibi görüştüm.Ancak ellerinde bu koda sahip 9650 olmadığını yardımcı olamayacağını söyledi.
Vestel müşteri hizmetlerini arayıp verdiğiniz koda sahip televizyon almak istediğimi yardımcı olmalarını talep ettim.Henüz dönüş yapmadılar.
İnanın müşteri hizmetleri bu kodun nerede olduğunu dahi bilmiyorlar.Yani anlayacağınız olay şehir efsanesine dönmüş durumda.Bu kod ile üretilmiş 9650 yi gören duyan yok.Konuyla ılgili size bilgi vermek istedim.
Yardımlarınızı bekleriz.efendim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

giyotin44' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Özel Mesaj attım. Konu şekillenince üyelerimize de bildiririz aynı şekilde :ok:

Adem bey merhabalar.Söylediginiz gibi bodrum vestel şubesinden arkadaşınız Tarık bey ile aynen anlattığınız gibi görüştüm.Ancak ellerinde bu koda sahip 9650 olmadığını yardımcı olamayacağını söyledi.
Vestel müşteri hizmetlerini arayıp verdiğiniz koda sahip televizyon almak istediğimi yardımcı olmalarını talep ettim.Henüz dönüş yapmadılar.
İnanın müşteri hizmetleri bu kodun nerede olduğunu dahi bilmiyorlar.Yani anlayacağınız olay şehir efsanesine dönmüş durumda.Bu kod ile üretilmiş 9650 yi gören duyan yok.Konuyla ılgili size bilgi vermek istedim.

Çok acil mi TV satın alım süreciniz?

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139

Ado' Alıntı:
giyotin44' Alıntı:

Acil değil hocam bekleyebilirim

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139

giyotin44' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Adem bey bugün vestel müşteri hizmetleri dönüş yaptı.Stoklarında verdiğiniz koda sahip 9650 olmadığını söylediler.Daha da ilginci Türkiyede ki bayileri tek tek arayıp sormam gerektigini bu koda sahip tv nin hangi bayinin elinde olduğunu bilmediklerini söylediler.Bende bunun imkansız olduğunu söyledim.Anlıyacagınız müşteri hizmetleri de yardımcı olamıyor maalesef. Bilginize.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

giyotin44' Alıntı:
giyotin44' Alıntı:

Adem bey bugün vestel müşteri hizmetleri dönüş yaptı.Stoklarında verdiğiniz koda sahip 9650 olmadığını söylediler.Daha da ilginci Türkiyede ki bayileri tek tek arayıp sormam gerektigini bu koda sahip tv nin hangi bayinin elinde olduğunu bilmediklerini söylediler.Bende bunun imkansız olduğunu söyledim.Anlıyacagınız müşteri hizmetleri de yardımcı olamıyor maalesef. Bilginize.

Aslında MH yi çok suçlayamam bu konuda azizim, ancak isteseler çözebilecekleri bir konu. Bir kaç yazışmaya bakar. Evet biliyoruz inanılmaz büyüklükte devasa bir depo var ancak bu %70 oranda akıllı depo, yani kimseden gidip binlerce metrekarelik depodan bize ürün araştırmasını istemedik, üretim kayıtlarına baksalar yeterdi :jeo:

Bayi konusunda ise kesin haklılar zira satışlar model bazında yapılıyor kod bazında değil. Yani onlar pazarlama kodları üzerinden hareket ediyor, biz ise ürün kodundan, sıkıntı biraz da buradan. Ben ne dersem diyeyim çözümsüz bir durum değil onu biliyoruz. 

Dediğim gibi acil değil ise ben bir şekilde ilgileneceğim konuyla.

B Çevrimdışı

balkan

Yeni Üye
12 Şub 2018
28
Adem hocam bende acikcasi modeli arastiriyorum ama anlamadigim bu modeli ornegin ud9650s yazip satmak cok mu zor? Seriydi stok du koddu ugrasiyoruz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

balkan' Alıntı:
Adem hocam bende acikcasi modeli arastiriyorum ama anlamadigim bu modeli ornegin ud9650s yazip satmak cok mu zor? Seriydi stok du koddu ugrasiyoruz.

O iş öyle değil işte azizim. Konu taa Gümrük ve ticaret bakanlığına kadar uzanıyor.

Tabi ki ben de eleştiriyorum bu şekilde üretim süreci olmasını, ancak neden bu sorunların olduğunu da bildiğimden dolayı elden bir şey gelmiyor.

M Çevrimdışı

mertsamet 

Aktif Üye
21 Şub 2018
63

IMG_20180314_002157_HHT.jpg

IMG_20180314_002047_HHT.jpg

Hocam ürün geldi ama bulutlanma çok anormal seviyelerde. Servisi arayacağım yarın. Umarım değişim verirler.

Ado' Alıntı:
balkan' Alıntı:

O iş öyle değil işte azizim. Konu taa Gümrük ve ticaret bakanlığına kadar uzanıyor.

Tabi ki ben de eleştiriyorum bu şekilde üretim süreci olmasını, ancak neden bu sorunların olduğunu da bildiğimden dolayı elden bir şey gelmiyor.

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
bana gelen hitachi 55ht1800ud de bu şekilde, resimdeki kadar çok belirgin değil ama ışık sızması olduğu bariz belli, panelde en az 15 tanede ölü piksel var, hatta izlerken yayındaki ışığa göre dikey gölgeleride görüyorum.

p6aga0.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

mertsamet' Alıntı:

Hocam ürün geldi ama bulutlanma çok anormal seviyelerde. Servisi arayacağım yarın. Umarım değişim verirler. 

Ado' Alıntı:

Ummanıza gerek yok azizim o tv yi, o şekilde kimse kullanmaz.
Ayrıca ürünü teslim alırken neden test etmediniz? :alala:

M Çevrimdışı

mertsamet 

Aktif Üye
21 Şub 2018
63

Ado' Alıntı:
mertsamet' Alıntı:

Hocam ölü piksel testi yaptım bulutlanma hiç aklıma gelmedi servis gittikten sonra baktım. Baktığım sırada ışık yanması felan sandım çünkü ekran evlere şenlik ekranda resmen siyahlık yok :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

mertsamet' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Hocam ölü piksel testi yaptım bulutlanma hiç aklıma gelmedi servis gittikten sonra baktım. Baktığım sırada ışık yanması felan sandım çünkü ekran evlere şenlik ekranda resmen siyahlık yok :)

İyi ama azizim ölü pixel testinin son aşaması siyah ekran zaten ışık sızması ve buşutlanma sorunları için :alala:

Dikkatten kaçmış demek neyse sıkmayın canınızı, inanıyorum ki VESTEL gereğini yerine getirecektir. :ok:

Geri
Üst Alt