vestel 55UD9590 özellikleri

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji Bu ürün için tivibu var yazmışsın

Uydu üzerinden mi destek veriyor yoksa smart uygulama üstünden mi

SMART portal ise mevcut mb230 larda SMART portalı link ve kullanıcı adı şifre değişikliği yoluyla eklenebilir mi
Uydu üzerinden mevcut, kurulum ekranında standart yerine operatör derseniz altta tkgs , Tivibu gibi secenekler goruceksiniz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey ilginize teşekkür ederim. Lg gibi bende philpste aynı servis sorunu yaşadım benim tv bilgim şuradan burdan okuduklarım kadar. Aslında verecek fazla param hiç yok. Sadece almışken tam alayım diyorum. Kafam onun için karışıyor. Yorumunuzdan anladığım kadarıyla gönül rahatliyla vestel alınabilir. Bencede fazla para vermeye gerek yok. Sizden ricam bana 55 ekran c ayak tarzi bir vestel tavsiye etmeniz. İlginize çok teşekkür ederim.
Yani öyle çok göğsümü gere gere Vestel alın da diyemesem de, zaten toplasanız 4-5 yıl çalışacak üretimleri oldukları için artık (Tüm markalar) çok fara vermeden çok fayda kazanabileceğimiz ama bazı kusurları görmezden gelmeyi başarabileceğimiz üretimlere odaklanmak gerekiyor diye düşünüyorum.

Ucuz olsun dediğimizwox Axen Dijitsu ve türevlerinden neler çektiğimizi biz biliyoruz
Pahalı olsun iyisi olsun mantığı artık bitttiği için Samsung Sony LG Phılıps dahi alsak sorunların ortadan kalkmadığını gördüğümüz için, Arçelik zaten takip modunda olduğu için bana göre geriye bu kulvarda Vestel üretimleri kalıyor.

Bunda da Vestel in ana markası ve ikinci ana markası Regal tercih etmek yerine Toshıba Jvc ve duruma göre HıLevel dahi alınabilir diyoruz.
Kozmetik kaygısı olanlar, estetik düşkünü olanlar için HıLevel önermem zaten , o konuda Toshıba başarılı.

C ayak nasıl bir şey oluyor acaba? :alala

C Çevrimdışı

Chnsvr

Yeni Üye
28 Mar 2020
16
48
Yani öyle çok göğsümü gere gere Vestel alın da diyemesem de, zaten toplasanız 4-5 yıl çalışacak üretimleri oldukları için artık (Tüm markalar) çok fara vermeden çok fayda kazanabileceğimiz ama bazı kusurları görmezden gelmeyi başarabileceğimiz üretimlere odaklanmak gerekiyor diye düşünüyorum.

Ucuz olsun dediğimizwox Axen Dijitsu ve türevlerinden neler çektiğimizi biz biliyoruz
Pahalı olsun iyisi olsun mantığı artık bitttiği için Samsung Sony LG Phılıps dahi alsak sorunların ortadan kalkmadığını gördüğümüz için, Arçelik zaten takip modunda olduğu için bana göre geriye bu kulvarda Vestel üretimleri kalıyor.

Bunda da Vestel in ana markası ve ikinci ana markası Regal tercih etmek yerine Toshıba Jvc ve duruma göre HıLevel dahi alınabilir diyoruz.
Kozmetik kaygısı olanlar, estetik düşkünü olanlar için HıLevel önermem zaten , o konuda Toshıba başarılı.

C ayak nasıl bir şey oluyor acaba? :alala
? ortadan tek ayak demek istemiştim iki yanda ayaklı değil. Vestel 55 ekran tavsiye rica ediyorum. 55 ud 9590 55 u 9500 bunların arasındaki farkı tam anlayamadım 55 ekran u serisi ve ud serisi birbirine çok yakın gibi anakart panel vs bilgim çok olmadığı için vestel 55 hanginisi önenirsiniz. İlginize teşekkür ederim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
? ortadan tek ayak demek istemiştim iki yanda ayaklı değil. Vestel 55 ekran tavsiye rica ediyorum. 55 ud 9590 55 u 9500 bunların arasındaki farkı tam anlayamadım 55 ekran u serisi ve ud serisi birbirine çok yakın gibi anakart panel vs bilgim çok olmadığı için vestel 55 hanginisi önenirsiniz. İlginize teşekkür ederim.
F fikoloji yardımcı olabilirmisin rica etsem ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
55UD9500
samsung panel, mb130s ana kart
smr 1800
1 USB
SOFT PIXELLENCE
LED BACKLIGHT SLIM
SUBWOOFER var

55u9500
mb230 ana kart, lg, samsnug, panda gibi karma panel üretimlidir.
smr 1000
2 USB
PIXELLENCE PRO
D-LED
SUBWOOFER yok

görebildiğim farklar bunlar

C Çevrimdışı

Chnsvr

Yeni Üye
28 Mar 2020
16
48
55UD9500
samsung panel, mb130s ana kart
smr 1800
1 USB
SOFT PIXELLENCE
LED BACKLIGHT SLIM
SUBWOOFER var

55u9500
mb230 ana kart, lg, samsnug, panda gibi karma panel üretimlidir.
smr 1000
2 USB
PIXELLENCE PRO
D-LED
SUBWOOFER yok

görebildiğim farklar bunlar
vestel Ve toshiba 55 ekran olarak tavsiye edeceğiniz net bir ürün varmı. Tavsiye edeceğiniz ürünü almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
vestel Ve toshiba 55 ekran olarak tavsiye edeceğiniz net bir ürün varmı. Tavsiye edeceğiniz ürünü almayı düşünüyorum. Teşekkürler.
bakabilirisniz.
tv tavsiyesinde bulunmuyorum bu konuda A Adem Helvacı hocam yardımcı olacaktır.

C Çevrimdışı

Chnsvr

Yeni Üye
28 Mar 2020
16
48
bakabilirisniz.
bakabilirisniz.
Toshiba 58 inç satışı yok galiba bulamadım. Merak ettiğim bir konuda 9500 serisi yerine 9290 serisi tavsiye etmışsiniz. Ana kart veya panelden dolayımı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt