vestel 55UD9590 özellikleri

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba Fikolojihocam
UD serileri en üst segment tv olduğuna göre pixcellence pro olmaması mümkün mü
Kullanım klavuzu sayfa 28 de dimming özellikleri anlatılıyor
Tekrar kontrol etmeniz mümkün mü?
Ayrıca Amazonda yazılan özelliklerde var gözüküyor:
Vestel 4K SMART 55UD9590 55” LED TV’nin sahip olduğu patentli Pixellence Pro teknolojisi, çok daha canlı ve doğal renklerle seyir keyfinizi taçlandırıyor. Pixellence Pro, Pixellence’ta bulunan renk ve kontrast iyileştirme algoritmalarına entegre edilen Super Resolution, Micro Dimming ve MEMC özellikleriyle izleyicilerine çok daha kaliteli bir video deneyimi sunuyor. Öte yandan film ve dizi keyfinizi artırmak üzere DTS teknolojisini de kullanan Vestel 4K SMART 55UD9590 55” LED TV, sinema salonlarındaki profesyonel ses deneyimini evinize taşınıyor. Size de bu akıllı TV’nin keyfini çıkarmak kalıyor.
Senin için tekrar baktım , sonuçta yanlış görmüş yada yanlış yazmış olabilirim.
Sonuç yine pixelence yok ?

C Çevrimdışı

Cornellius

Yeni Üye
4 Haz 2020
32
46
Teşekkürler Fikoloji ustam
Pixcellence pro yoksa Super Resolution, Micro Dimming ve MEMC de mi yok mudur, yoksa var mı?
Benim için bunlar önemli ( Super Resolution, Micro Dimming ve MEMC)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkürler Fikoloji ustam
Pixcellence pro yoksa Super Resolution, Micro Dimming ve MEMC de mi yok mudur, yoksa var mı?
Benim için bunlar önemli ( Super Resolution, Micro Dimming ve MEMC)
Memc vardı . Ama diğerlerine dikkat etmedim açıkçası yoğunum pek ilgilenmiyorum ama sen emin olduğun ve kaynak gösterdiğin için yanlışım mi var diye düzeltmek istedim ?

S Çevrimdışı

santiago

Yeni Üye
28 Şub 2020
21
44
Yeni güncelleme geldi ve yazılım V.0.51.19.3 sürümüne yükseldi, işletim sisteminin arayüzü değişti.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri