Vestel 55u9500 Reklam Sorunu

M Çevrimdışı

mehmetozsoy

Yeni Üye
22 Kas 2020
10
41
Merhaba, Regal 50R754U model televizyonumun ayar menüsünde reklam çıkıyor. Gizlilik bölümünden tüm bölümleri kapatınca kayboluyor ancak bu sefer de Netflix uygulaması açılmıyor. "çerezler, portal ve internet bağlantısı" izinlerini zorunlu olarak seçmem gerekiyor Netflix'in uygulamasının çalışabilmesi için. Bunun bir çözümü var mıdır? Bilen var ise ve yardımcı olabilir ise çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

unnamed745f4648ceaa08be.jpg

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Arkadaşlar bir süredir tv her açtığımda ya da home tuşuna bastığımda ekranda bu piyango reklamı çıkıyor, önceleri kanal reklamı sandım ama değilmiş bu sizde de çıkıyor mu , ayarlardan hbbTv kapalı bu nasıl oluyor

IMG_20230420_203547.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar bir süredir tv her açtığımda ya da home tuşuna bastığımda ekranda bu piyango reklamı çıkıyor, önceleri kanal reklamı sandım ama değilmiş bu sizde de çıkıyor mu , ayarlardan hbbTv kapalı bu nasıl oluyor

IMG_20230420_203547.jpg
Vestel Reklam mı almış TV menüsü mü bu yoksa Box vs mi takılı

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,739
Tv menüsü , çerezleri temizledim ama yine değişmedi , vestel demek tüpçünün reklemını almış
Bilmediğimden soruyorum. TV android mi?

Qui menüymüş. teraspy teraspy hocam linux çekirdekli böyle bir yazılım android sistemler gibi böyle bir virüs ( exploit v.s.) alabilir mi? Sanki kod enjeksiyonuyla bu reklam çıkıyormuş gibi geldi ama kafam karıştı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri