VESTEL 55U9500 Alınır mı?

K Çevrimdışı

Karaura

Yeni Üye
19 Mar 2020
13
33
Bilinçli tüketici olursanız markanın bi önemi yok f/p ürünler arayın

mesela Ben
vestel garantili hi level aldım panel samsung va
Anakart mb130s

Samsungta alsam bu özellikler cıkacak vestel de alsam aynı cılacak önemli olan ne aldığımızı bilmek

Marka değerine boş harcama yapmayın
Hocam servise para vermemek için kendimiz kursak garantide sorun oluyor mu?.
Vestelle menüleri aynı mı?
Panelin Samsung kartın mb130s olduğu nerde yazıyor.

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
Bu TVden kullanıyorum. Bi arkadaş güzel bi ekran ince ayarı paylaşmıştı ama bulamıyorum. Fabrika reset atınca gitti ayarlar.

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
Bende u9500 aldım bugün kurdular. TV ile alakalı her şeyin güzel olduğunu söyleyebilirim yani va panel olmasını istiyordum şansıma öyle olanı geldi. Evde 43 Grundig 4k var onunla kıyaslarsam Grundig tvnin sesleri daha tok.Vestelin görüntüsü daha keskin daha canli.Tv yi daha uzun kullanınca görüşlerim değişebilir tabi.Smart kısmı ve TV içeriği açısından vestel daha iyi. Grundig o konuda çok hantal. İnternette bazen kopup tekrar baglanmalar oluyor. Modeme uzak olması ve netin kötü olmasına bağlıyorum. Grundig olanda da aynı şey var çünkü. İstanbul'daki evimde bu sorun olmuyordu.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. AUO panel hakkında biraz şüphelerim olmuştu gerçekten çok iyimis. 2 metrelik bir izleme mesafem var efsane keyifli oluyor. Son olarak şunu söylemek istiyorum internetiniz çok iyi değilse 4k izlerim vs gibi beklentiye girmeyin. Uyduda da sanırım TRT harici öyle bir imkan yok. Netflix'de full hd yayınlar da yeterli su an için.

Son düzenleme:
EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bende u9500 aldım bugün kurdular. TV ile alakalı her şeyin güzel olduğunu söyleyebilirim yani va panel olmasını istiyordum şansıma öyle olanı geldi. Evde 43 Grundig 4k var onunla kıyaslarsam Grundig daha canli sesleri daha tok.Tv yi daha uzun kullanınca görüşlerim değişebilir tabi.Alismayla alakalı olduğunu düşünüyorum. Ama smart kısmı ve TV içeriği açısından vestel daha iyi. İnternette bazen kopup tekrar baglanmalar oluyor. Modeme uzak olması ve netin kötü olmasına bağlıyorum. Grundig olanda da aynı şey var çünkü. İstanbul'daki evimde bu sorun olmuyordu.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. AUO panel hakkında biraz şüphelerim olmuştu gerçekten çok iyimis.

TV'niz hayırlı olsun. AUO paneller gayet iyidir. Mesela Vestel'in ucuz modellerinde pek göremezsiniz.
Özellikle yan açı performansı hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum.

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
TV'niz hayırlı olsun. AUO paneller gayet iyidir. Mesela Vestel'in ucuz modellerinde pek göremezsiniz.
Özellikle yan açı performansı hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum.
Yan açıdan çok güzel öyle soluk bir görüntü yok. Panel cidden iyi telefondan çekince kötü görünüyor o yüzden atamıyorum ama canlıda baya iyi. Siyah performansı benim gibi gece film izleyenler için ideal. Yalnız aksiyon sahnelerinde karelenme gördüm o canımı sıktı onu araştırcam çözümü vardır umarım donanımsal bir şey olduğunu düşünmüyorum

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
MEMC ayarını kapalı konuma getirip bir kontrol edin.
Oo oldu şimdi ? Forum olmasa servis çağırırdim bunun için. Teşekkür ederim cidden
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Söyle söyleyeyim tv nin reel haliyle fotoğraflardaki goruntusu çok farklı. Kamerayı ekrana tutunca bulutlanma görüyorum ama öyle bir şey yok aslında. Ekran gayet güzel alacak arkadaşlar için söylüyorum o durum bende kafa karışıklığı yaratmıştı çünkü.

Son düzenleme:
W Çevrimdışı

Wisdom1903

Aktif Üye
15 May 2020
52
31
Arkadaşlar 55U9500 almayı düşünüyorum 3300 TL ye bütün hepsi VA panel mi ? Sizce bunun yerine biraz daha para verip 55inch bundan daha iyi ne alabilirim ??

Orhan90 Çevrimdışı

Orhan90

Yeni Üye
9 May 2020
34
34
Arkadaşlar 55U9500 almayı düşünüyorum 3300 TL ye bütün hepsi VA panel mi ? Sizce bunun yerine biraz daha para verip 55inch bundan daha iyi ne alabilirim ??
Çoğunluk ips sanırım. Bendeki va memnunum baya çok ekstra ihtiyaclariniz yoksa sizi de mutlu eder diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt