VESTEL 49UD9400 İkinci Nesil (Yeni Seri) MB130E anakart, Anakartların Yeni Kralı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado hocam dün vestel müşteri hizmetleri satış departmanından aradılar mb130E anakartlı ikinci nesil multi platform tv lerin vestelin stoklarında olmadığını söylediler.Görüştüğüm bir bayi yetkilisi de katıldığı bayiler toplantısında bu ürünleri gördüğünü nisan sonu gibi piyasada olacağı bilgisini paylaştı.
Bende dün vestelden gelen bilgiye kızıp gittigidiyor daki teknsa kampanyasından Samsung mu 9000 sipariş ettim.Sizce yanlış mı yaptım?Siparişi iptal edip bahsettiğiniz cihazlarımı bekleyeyim.Tavsiyeniz nedir?

İşin aslına bakılırsa bilgi kirliliği veya bilgi netsizliğine istinaden cezalandırmışsınız ve bence de hak etmiş VESTEL efendi :)

Bana kalırsa hiç iptal işine falan girmeyin, Alınmış alınmıştır zira ''Aman kardeşim sen ne yaptın?'' diyeceğimiz bir ürün değil MU9000 :)

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
İşin aslına bakılırsa bilgi kirliliği veya bilgi netsizliğine istinaden cezalandırmışsınız ve bence de hak etmiş VESTEL efendi :)

Bana kalırsa hiç iptal işine falan girmeyin, Alınmış alınmıştır zira ''Aman kardeşim sen ne yaptın?'' diyeceğimiz bir ürün değil MU9000 :)
Peki hocam şunu sorayım 1000 tl fark verip sony xe9005 almaya deger mi?

L Çevrimdışı

lastdn

Yeni Üye
27 Mar 2018
2
34
Konuyu anlayamadım, alıntı mı sorumu onu da anlayamadım? :rolleyes:
alıtı yaptı maalesef. forumu tam kullanamadım.

hocam n11 de bir satıcıda gördüm Fiyatı makul

satıcı bu modelin ihraç fazlası ve 55ud9400 modelinin birebir aynısı olduğunu söylüyor
ne dersiniz.
tavsiye edermisiniz

olmazsa mu7000 veya vatanda androidli philips pus6412 önerdiler.
ne yapmalı acaba Vestelde mi kalmalı . Samsung philips falan mı tercih etmeli.

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219

satıcı bu modelin ihraç fazlası ve 55ud9400 modelinin birebir aynısı olduğunu söylüyor
ne dersiniz.
tavsiye edermisiniz

tv nin marka modelini yazsaymış bir zahmet, modeli alana[BGCOLOR=transparent] süprizmi yapıyorlar, [/BGCOLOR]

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

ne dersiniz.
tavsiye edermisiniz

VESTEL ve İHRAÇ? Versin bakalım seri numarasını ;)

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Ahahah ben de aynı şeyi yazdım, cesareti olan verir serisini bakarız :)

ADO Üstadım merhaba,
Seri numarasını vermiyorlar daha doğrusu veremiyorlarmış :) 55''Vestel ve 55''Telefunken var her ikisi için de 55ud9400 muadili diyorlar. üstadım bu televizyonların mb130e anakartlı olma ihtimali varmı ? ihraç ürünü ya o yüzden yani.kendi kendime heveslendim idare et üstad:cool:

C Çevrimdışı

Cetinyokus

Yeni Üye
30 Mar 2018
10
47
Merhabalar bir süredir formu takip ediyorum. A101lerde halihazırda kutusu üzerinde toshiba 49u7763 yazan(kapıya taktıkları afiste 49u6763) tvleri 2400 TL tek çekim veriyorlar daha indirim bekliyordum alım kararı için. Adem beyin yazılarını okuyunca vestel 49ud9400 hdr ve wcg nedeniyle daha baskın durumda geldi. Bugün Ankamall teknosada 2499 TL fiyat verdiler (serino 7911665 700045) kurulum esnasında yazilimla hdr yi actiklarini fakat wcg yi bilmediklerini söylediler. Acaba ips panel ve hdr, wcg varmıdır. Adem beyden görüş, tavsiye alabilirsem sevinirim.

screenshot_20180330-222233-png.png

screenshot_20180330-223245-png.png

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
ADO Üstadım merhaba,
Seri numarasını vermiyorlar daha doğrusu veremiyorlarmış :) 55''Vestel ve 55''Telefunken var her ikisi için de 55ud9400 muadili diyorlar. üstadım bu televizyonların mb130e anakartlı olma ihtimali varmı ? ihraç ürünü ya o yüzden yani.kendi kendime heveslendim idare et üstad:cool:

Hocam kusura bakmayın, araya dalıyorum ama. Böyle iş mi olur? Yarın tv yi aldınız bir sorun çıktı fatura da ne yazacak ''ihraç fazlası mı?' Bence ya kod numarasını ilana yazsın, yada ilan kaldırılsın. Bu yasalara da aykırı. Açık ve net şekilde belirtilmesi herekir ilanda ve faturada, ki yarın servislik olduğunuzda çözüm bulabilin.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Hocam kusura bakmayın, araya dalıyorum ama. Böyle iş mi olur? Yarın tv yi aldınız bir sorun çıktı fatura da ne yazacak ''ihraç fazlası mı?' Bence ya kod numarasını ilana yazsın, yada ilan kaldırılsın. Bu yasalara da aykırı. Açık ve net şekilde belirtilmesi herekir ilanda ve faturada, ki yarın servislik olduğunuzda çözüm bulabilin.

Estağfurullah ne demek. Size katılıyorum saçmalığın daniskası böyle bir şey olabilir mi? ilanları inceleyebildiniz mi bilmiyorum ama firmanın müşteri memnuniyeti %100 oda ayrı bir ilginç durum :))))) Forumdaki i arkadaşlardan Ankara da yaşayan varsa bu mağazaya uğrayıp seri numarasına bakabilse çok sevineceğim.Zira çok merak ettim bu TV leri.

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Estağfurullah ne demek. Size katılıyorum saçmalığın daniskası böyle bir şey olabilir mi? ilanları inceleyebildiniz mi bilmiyorum ama firmanın müşteri memnuniyeti %100 oda ayrı bir ilginç durum :))))) Forumdaki i arkadaşlardan Ankara da yaşayan varsa bu mağazaya uğrayıp seri numarasına bakabilse çok sevineceğim.Zira çok merak ettim bu TV leri.

Rotaya mesaj attım yasal mı bu şekilde satmanız diye şu cevabı yazmış;

Ürün Faturaları Başka Bir Modele Değil, Fabrika Tarafından Bize ÇıkışYapılan Şekilde Gönderilmektedir. Zaten Yasal Olarak Aksi MümkünDeğildir. Ürün Üzerindeki Seri Numarasından İhraç Fazlası OlduğuKayıtlıdır. Ürün Satış Sayfasındaki Tüm Özellikler ve Bilgilendirmeler Günceldir.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Bana da benzer bir cevap yazdılar.o zaman fabrika size nasıl çıkış yapıyorsa sizde ürünün model ve seri numarasını öyle yazın.Tamam belki kötü niyetli değilsiniz ve bunun kendinize göre mantıklı bir sebebide vardır muhakkak ama ''siz bir ürün satın alın ama ürünün ne olduğunu kargodan teslim aldığınızda öğreneceksiniz'' diye bir satış sistemi olabilir mi? bu ''Sürpriz satış sistemi'' olsa gerek :). Buna rağmen % 100 olumlu satıcı olması da takdire şayan.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri