Vestel 43Q9900 50Q9900 55Q9900 65Q9900 Teknik Özellikler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
iyi akşamlar arkadaşlar 65Q9900 alarak aranıza katıldı. Ürünü 21 aralık günü vatan bilgisayardan 13,500 tl'ye aldım, 500 tl karta puan var. 13000 tl ye geldi. tv hala elime ulaşmadı bugün kargoya verilecek. tv elime ulaştıgında İlk yapmam gereken nelerdir nelere dikkat etmeliyim. duvara montaj için içinden aparat çıkıyormu. duvara monte ettirmede bir problem olur mu
Hayırlı olsun, servis ücretsiz bir şekilde kurulum duvara sağlar. Ambalajda yırtık var mı kontrol ediniz. TV kurulunca hemen
Menü tuşuna basıp 4725 yapıp servis menüsüne girin, life time yazan kısım var üstte bu kullanım saatidir, düşük olmalıdır .
Aşağıda diagnostic e gelip ok deyin, panel test veya test patrn yazan kısma gelin,ok yapınca panel testine girer sağ yön tuşu ile tonu değiştirerek kontrol ediniz sorun yoksa devam.

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Ek olarak kargo kutusundaki darbe etiketi kırmızı mı diye kontrol, kırmızı darbe görüp belirli bir g kuvvetini geçtiğini gösterir, iade edersiniz bu durumda.

C Çevrimdışı

CudiTheKid

Yeni Üye
8 Ağu 2022
11
29
Merhaba,

55q9900 kullanıcısıyım.IP TV almak istiyorum.Cihazın kendi stock ip tv kullanımında herhangi bir sıkıntı yaşayan var mıdır ? Android box için ekstra bir bütçe ayırmak istemiyorum.Cihazda bu şekilde ip tv kullanıcısı olan kişiler deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Merhaba,

55q9900 kullanıcısıyım.IP TV almak istiyorum.Cihazın kendi stock ip tv kullanımında herhangi bir sıkıntı yaşayan var mıdır ? Android box için ekstra bir bütçe ayırmak istemiyorum.Cihazda bu şekilde ip tv kullanıcısı olan kişiler deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.
SS iptv kullanıyorum, app store içinde. Açılması biraz sıkıntı önce app store açıp sonra ss iptv yi açmak lazım ama takılma vs yaşamadım hiç. Memnunum

H Çevrimdışı

hyilmaz40

Yeni Üye
19 Ara 2022
3
43
iyi akşamlar arkadaşlar tv'im bugün geldi ve kurulumunu yaptırdım. . servis menüsüne girdim life time süresi 25 dakika falandı.
panel testi yaptım sıkıntı gözükmüyor.
Panel : 65_VESQNTLZ01F gözüküyor. panel hangi marka acaba.

C Çevrimdışı

CudiTheKid

Yeni Üye
8 Ağu 2022
11
29
Merhaba,

App store uzerinden ip tv uygulamasini kullanmak istedim fakat app store acilmiyor.Aldigimdan beri ilk defa denedim,6-7 sn sag altta yukleniyor ibaresi cikiyor sonrasi ise siyah ekran.Hicbirsey gelmiyor ekrana.

Neden olabilir ?

P Çevrimdışı

PATRONN

Yeni Üye
3 Ocak 2023
36
28
Acil yardımm.
50Q9900 modeli aldım ancak bunun VA tipli bir panel olduğunu öğrenince biraz keyfim kaçtı. Müşteri temsilcisi ile görüştüm 55 inc olan aynı tv nin aynı modelini tercih etkiyi düşünüyorum. Fiko bey acaba LG panel olan 55Q9900 modelin bilgilerinu yazar mısınız?

Acil yardımm.
50Q9900 modeli aldım ancak bunun VA tipli bir panel olduğunu öğrenince biraz keyfim kaçtı. Müşteri temsilcisi ile görüştüm 55 inc olan aynı tv nin aynı modelini tercih etkiyi düşünüyorum. Fiko bey acaba LG panel olan 55Q9900 modelin bilgilerinu yazar mısınız?
Yada bu fiyat bandında önerebileceğiniz bir tv varmı hocam.

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

PATRONN

Yeni Üye
3 Ocak 2023
36
28
Acil yardımm.

Panel: 50_VESQNZAZ01F_P2UHD_D_F4_V_180_335386_335386.xls-V240
Bu panel nasıl peki bir bilginiz var mı? Hangi markaya ait.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Acil yardımm.

55 inç modelin bilgilerini yazarmisin derken ?
Pek anlayadim neyini yazayım ilk sayfada detayları mevcut?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt