Vestel 32FA9500 Android TV

Ş Çevrimdışı

Şiyar Aydın

Yeni Üye
18 May 2022
23
20
Var, Chromecast var.

Pcde Chrome tarayıcısı ile, telefon Android ise kendinden vardır zaten.
Çok teşekkür ederim hocam bazıları yazmış yok diye o yüzden içime şüphe düştü. Sizce o fiyat farkına değer mi? Bunu da cevaplarsanız çok sevinirim. İnşallah bir daha sizi rahatsız etmem☺️.( Birde vestelde de var mı ekran yansıtma siz kullaniyorsunuz biliyorsunuzdur)

Ş Çevrimdışı

Şiyar Aydın

Yeni Üye
18 May 2022
23
20
Sesi ortalama ama bu fiyata normal bence. İşlemci 2 çekirdekli yavaş kalıyor biraz. Vestel 2. TV olduğu için 1-2 kere kurulum yaparken ve denemek için kullanmıştım.
Hocam selamün aleyküm sizi tekrar rahatsız edeceğim. Bir sorun yüzünden vesteli almak zorunda kaldık. Televizyon geldi kurdum beğendim. Ama parlaklığı düşük geldi bana ayarlardan yükselttim ancak bu sefer YouTube gibi platformlarda görüntü beyazlaştı. Ben bunu nasıl ayarliyabilirim?

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Hocam selamün aleyküm sizi tekrar rahatsız edeceğim. Bir sorun yüzünden vesteli almak zorunda kaldık. Televizyon geldi kurdum beğendim. Ama parlaklığı düşük geldi bana ayarlardan yükselttim ancak bu sefer YouTube gibi platformlarda görüntü beyazlaştı. Ben bunu nasıl ayarliyabilirim?
Bende de olmuştu. Ayarlarda otomatik arkaplan ışığı mı ne vardı sanırım onu kapayınca düzelmişti. TV şu an yanımda değil tatildeyim, tam hatırlamıyorum. Bunu bir deneyin.

Hayırlı olsun bu arada.

Son düzenleme:
Ş Çevrimdışı

Şiyar Aydın

Yeni Üye
18 May 2022
23
20
Bende de olmuştu. Ayarlarda otomatik arkaplan ışığı mı ne vardı sanırım onu kapayınca düzelmişti. TV şu an yanımda değil tatildeyim, tam hatırlamıyorum. Bunu bir deneyin.

Hayırlı olsun bu arada.
Teşekkür ederim Allah razı olsun. Dediğin şekil yaptım o ayarı kapattım ama olmadı. Cok değişik birşey oluyor ama menüde iken parlaklık artıyor ama kanallar sekmesine yani canlı yayın sekmesine girdiğimde parlaklık tekrar düşüyor neden böyle oluyor anlamadım. Şuan tekrar deneyeceğim olmazsa dönerim size

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Teşekkür ederim Allah razı olsun. Dediğin şekil yaptım o ayarı kapattım ama olmadı. Cok değişik birşey oluyor ama menüde iken parlaklık artıyor ama kanallar sekmesine yani canlı yayın sekmesine girdiğimde parlaklık tekrar düşüyor neden böyle oluyor anlamadım. Şuan tekrar deneyeceğim olmazsa dönerim size
YouTube açıkken görüntü ayarları ile oynayın bakın hangisinde düzeliyor. Ben öyle yapmıştım sanırım.

Garip bir sorun.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Lisanssız olması ne gibi sorunlara yol açar ki? Benim için YouTube çalışsın Netflix çalışsın Spotify yani çok kullanılan programlar calışıyorsa paneli ekran görüntüsü kaliteli ise yeterlidir.
Spotify çalışmaz muhtemelen. Netflix ve YouTube da 480P de kalır. WebOS olan Onvo modellerine baktınız mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt