Vestel 32FA9500 Android TV

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Peki sizce ne yapabilirim bu bütçe ile? Eğer Toshiba veya vestelin orjinal ise alacağım yada arkadaşın önerdiği gibi android box ile TV alacağım ama bu bütçe de nasıl birsey alabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada umarım meşgul ve rahatsız etmiyorumdur kusura bakmayın.
Toshiba ve Vestel lisanslı.

Ş Çevrimdışı

Şiyar Aydın

Yeni Üye
18 May 2022
23
20
Çok teşekkür ederim hocam. Büyük ihtimal onlardan birini tercih edeceğim. Keşke 43 inç olsaydı diyecem de sağlık olsun. Siz bunları mı önerirsiniz yoksa arkadaşın dediği gibi android box+ TV mi? Ve Vestel ve Toshiba arasından hangisini önerirsiniz?

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Çok teşekkür ederim hocam. Büyük ihtimal onlardan birini tercih edeceğim. Keşke 43 inç olsaydı diyecem de sağlık olsun. Siz bunları mı önerirsiniz yoksa arkadaşın dediği gibi android box+ TV mi? Ve Vestel ve Toshiba arasından hangisini önerirsiniz?
O fiyata Samsung vs. olmadığı için çok fark etmez bence. Toshiba daha iyi.
6500'e 55 inç Sony almıştım 6-7 ay önce. Ah ah... :(

Ş Çevrimdışı

Şiyar Aydın

Yeni Üye
18 May 2022
23
20
O fiyata Samsung vs. olmadığı için çok fark etmez bence. Toshiba daha iyi.
6500'e 55 inç Sony almıştım 6-7 ay önce. Ah ah... :(
Hiç sormayın hocam gerçekten ah ah:( a101 de bu modeller 1000 TL civarıydı 2500 TL ye 50 inç TV satılıyordu.
Tamamdır toshibayi alacağım. Son birşey soracaktım Toshiba da vestelle aynı yerde üretiliyor panelleri aynı mı acaba? Toshiba in panelini bilmiyorum. Yardımınız için çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin çok yordum sizi.

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Hiç bilmiyorum. Forumda Vestel Panel Bilgi Hattı konusuna eğer satıcı size gerekli bilgileri verirse sorun. Bende Vestel olan olduğu için sormuştum HKC çıkmıştı.

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Vestel işlemcisi 2 çekirdekli biraz yavaş. Kullanırken fark ettim. Benim Sony, MT5893 kullanıyor 4 çekirdekli ve hızlı. Vestel, Toshiba bir modelde bunu kullanmaz daha alt bir şey kullanır tabii ama 4 çekirdekli diyor yani Vestel olandan iyidir.

Ş Çevrimdışı

Şiyar Aydın

Yeni Üye
18 May 2022
23
20
Vestel işlemcisi 2 çekirdekli biraz yavaş. Kullanırken fark ettim. Benim Sony, MT5893 kullanıyor 4 çekirdekli ve hızlı. Vestel, Toshiba bir modelde bunu kullanmaz daha alt bir şey kullanır tabii ama 4 çekirdekli diyor yani Vestel olandan iyidir.
Tamamdır teşekkür ediyorum. Toshibanin panelini araştıracağım. Hkc panel iyi mi? İnşallah Toshiba da öyle çıkar fiyatları aynı zaten. Ve hocam çoğu TV 16 w ses kalitesi var bunlar 12 aralarında çok büyük bir fark var mı?

Ş Çevrimdışı

Şiyar Aydın

Yeni Üye
18 May 2022
23
20
Bilgisi olan kişiler görünce hemen cevaplanır,
Hocam selamün aleyküm kusura bakmayın tekrar birşey danisacaktim. Şuan Vestel 32fa9500 indirimde 3124 TL trendyolda Toshiba ise 3500 TL. Benim gönlüm Toshiba da vardı ama Vestel indirime girmiş. Sizce ne yapayım? Arada 350-400 TL var. Gerçekten çok kararsız kaldım. Toshibanin da panel bilgilerini bir türlü bulamadım

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Hocam selamün aleyküm kusura bakmayın tekrar birşey danisacaktim. Şuan Vestel 32fa9500 indirimde 3124 TL trendyolda Toshiba ise 3500 TL. Benim gönlüm Toshiba da vardı ama Vestel indirime girmiş. Sizce ne yapayım? Arada 350-400 TL var. Gerçekten çok kararsız kaldım. Toshibanin da panel bilgilerini bir türlü bulamadım
Panel bilmem de Toshiba işlemcisi için değer bence.

Amazon'dan alın derim bu arada.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt