vdsl modem tavsiyesi

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Evet normalde jelatin olmasi gerekli geri verceksiniz madem anlasilabilir ama 14gun hakkiniz oldugu icin kullanin bi sikinti olcagini sanmam

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Geçenlerde bir arkadaşa airties 5760 verdim, vatandan tplink vr300 almış iade ettim dedi, 14günlük cayma hakkınızı kullanın, sorun çıkarmamaları lazım. elektronik marketlerde böyle iade durumları oluyor ve ürün bir başka müşteriye satılabiliyor.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Evet normalde jelatin olmasi gerekli geri verceksiniz madem anlasilabilir ama 14gun hakkiniz oldugu icin kullanin bi sikinti olcagini sanmam
Geçenlerde bir arkadaşa airties 5760 verdim, vatandan tplink vr300 almış iade ettim dedi, 14günlük cayma hakkınızı kullanın, sorun çıkarmamaları lazım. elektronik marketlerde böyle iade durumları oluyor ve ürün bir başka müşteriye satılabiliyor.
Ama internetden alinca mesafeli satiş sozleşmedinde 14 gün cayma hakki oluyor.normal magazadan satin alinca hic kullanmamak sartiyla cayma hakki veriyorlar.bu modemi aldigimda da kasadaki gorevli kullanmamak sartiyla iade olur dedi.
Simdi bu w9970 ile 5650 modelini karsilastirdigimizda sizce hangisi daha iyi ?vdsl 2 ne anlama geliyor?torrent fazla kullanan biri degilim.5650 almaya deger mi?yoksa sadece torrent icin degistirmek istemem

S Çevrimdışı

Systemci

Yeni Üye
8 Tem 2019
32
36
ben şahsen eski nesil Tp-Linkleri önermiyorum. Yeni modellerinde gerçekten bambaşka olmuşlar. Destek verdiğim firmalara kurdum 4-5 tane karşılıklı ip-sec vpn de yaptım. Pahallı modemlerdeki gibi kaliteli ve sorunsuz bağlanabiliyor.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
ben şahsen eski nesil Tp-Linkleri önermiyorum. Yeni modellerinde gerçekten bambaşka olmuşlar. Destek verdiğim firmalara kurdum 4-5 tane karşılıklı ip-sec vpn de yaptım. Pahallı modemlerdeki gibi kaliteli ve sorunsuz bağlanabiliyor.
bende yeni model almak istiyorum.bunun bir üst modeline v400 baktım bayağa pahalı geldi.
sşuan kullandığım w9970 eski modemden çekim olarak pek bir farkı yok gibi

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Sıkıntı olmaz. İstanbuldaysanız kısa sürede elinizde olur.
yok ben trabzondayım.bugün sipariş verip kargoya verirlerse çarşamba günü bana ulaşır.zaten şubedenn alacağım.yurtdışından falan gelmiyor değilmi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

size yukarıda model önerdim sadece 30 lira fark var arasında..
evet sadece 30 tl fark var.ayrıca ben medımarketten pahalı olarak 309 tl ye aldım aldım
bahsettiğiniz modelde sanırım anten yok.sıkıntı yaratmaz deeğilmi?

S Systemci
masaüstü bilgisayarımda usb adaptör ile 4-5 metre mesafedeki modeme bağlanmak istiyorum.bunun için uygun fiyata önerebileceğiniz marka model varmı?

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Systemci

Yeni Üye
8 Tem 2019
32
36
yok ben trabzondayım.bugün sipariş verip kargoya verirlerse çarşamba günü bana ulaşır.zaten şubedenn alacağım.yurtdışından falan gelmiyor değilmi?

evet sadece 30 tl fark var.ayrıca ben medımarketten pahalı olarak 309 tl ye aldım aldım
bahsettiğiniz modelde sanırım anten yok.sıkıntı yaratmaz deeğilmi?

S Systemci
masaüstü bilgisayarımda usb adaptör ile 4-5 metre mesafedeki modeme bağlanmak istiyorum.bunun için uygun fiyata önerebileceğiniz marka model varmı?

Verdiğim model fiyat performans açısından iyi bir üründür. Sıkıntı yaratmayacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt