vdsl modem tavsiyesi

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Asusun bu modemini almayın ben kendim kullandım sorunlu bir modem boşuna başınızı ağrıtmayın.

w9970 alabilirsiniz yada bulabilirseniz airties 5650 ilk modelini alın v2-v3 uzak durun

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Torrent destekli almanızı öneririm film oyun indirmek büyük rahatlık

Kendi modemin eski ama 5760 çok memnunum

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
.torrent doyalarını bilgisayarı açmadan modem üzerinden indirme yapabiliyorsunuz
Tplink W9970 de bu ozellik varmi? Suan gidip mediamarketden almak istiyorum.biraz pahali ama napalim.ttnet ofiste acaba daha ucuzmudur.bugun kapali oldugundan soramadim.acil cvp verirseniz memnun olurum

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Hayirli olsun bende uzun sure TD w9970 kullandim 7/24 calismasina ragmen bi sikinti cikartmadi

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Hayirli olsun bende uzun sure TD w9970 kullandim 7/24 calismasina ragmen bi sikinti cikartmadi
Sa
Sagolun arkadaşlar. yalniz ben bu mediamarkete sinir oldum.normal internetde sitesinde word karta 12 taksit yaparken,magazada ayni ürune ayni kartla 6taksit yapilabilecegini söylediler.mt yi ariyorum kem ķüm ediyor.hic kullanmadan yarin gidip iade edip n11 den daha ucuza 1-2 ğun bekleme olsada oradan almaya kara verdim.şimdi ben bunu kursam kullandigimi nasil anlarlar yada ben daha once cihazin kullanilip kullanilmadigini nasil anlarim?

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Torrent destekli nasil oluyor?
Normal uyeligim olan torrent sitelerinden utorrent ile indirme yapiyorum

Harici HDD bağlıyorum pc yada cep telefonu yardımıyla modemin kendine ait torrent programını açıp indirmek istediğim torrent gösteriyorum bu kadar

İstersen indirme hız ayarını yaparsın belirli saatlerde max indirme yapar ben geceleri son hız ayarlıyorum gündüz saatlerinde ise hızımın 3 te 1 kadar ayarlıyorum.

Zaten genelde 1 gecede iniyor oyun veya film tarzı şeyler. Boşuna bilgisayar açık kalmıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TD w9970 almis bulunuyorum

Hayırlı olsun

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Sa

Sagolun arkadaşlar. yalniz ben bu mediamarkete sinir oldum.normal internetde sitesinde word karta 12 taksit yaparken,magazada ayni ürune ayni kartla 6taksit yapilabilecegini söylediler.mt yi ariyorum kem ķüm ediyor.hic kullanmadan yarin gidip iade edip n11 den daha ucuza 1-2 ğun bekleme olsada oradan almaya kara verdim.şimdi ben bunu kursam kullandigimi nasil anlarlar yada ben daha once cihazin kullanilip kullanilmadigini nasil anlarim?
14 gün cayma hakkınız var, ayrıca forumun 2.el kısmında uygun fiyata vdsl modemler mevcut.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
14 gün cayma hakkınız var, ayrıca forumun 2.el kısmında uygun fiyata vdsl modemler mevcut.
Ama hic kullanmamak şartiyla.ben kullanilmis oldugunu nasil anlarim ?yada onlar nasil anliyor.

Harici HDD bağlıyorum pc yada cep telefonu yardımıyla modemin kendine ait torrent programını açıp indirmek istediğim torrent gösteriyorum bu kadar

İstersen indirme hız ayarını yaparsın belirli saatlerde max indirme yapar ben geceleri son hız ayarlıyorum gündüz saatlerinde ise hızımın 3 te 1 kadar ayarlıyorum.

Zaten genelde 1 gecede iniyor oyun veya film tarzı şeyler. Boşuna bilgisayar açık kalmıyor

Hayırlı olsun
peki normal download sitelerinden bu şékilde indirme yapmiyor mu.illa torrentmi olmasi gerek.bahsettigim model destekliyor degil mi?

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Ama hic kullanmamak şartiyla.ben kullanilmis oldugunu nasil anlarim ?yada onlar nasil anliyor.

peki normal download sitelerinden bu şékilde indirme yapmiyor mu.illa torrentmi olmasi gerek.bahsettigim model destekliyor degil mi?
torrent desteği airties 5650 (sdantard üzerinde ttnet logosu olmayacak) airties 5760 ve asus bazı modellerinde mevcut, tp link vs. bunlarda torrent yazılımı yok malesef, torrent indirirken pc ile indirmeniz gerekir.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
torrent desteği airties 5650 (sdantard üzerinde ttnet logosu olmayacak) airties 5760 ve asus bazı modellerinde mevcut, tp link vs. bunlarda torrent yazılımı yok malesef, torrent indirirken pc ile indirmeniz gerekir.
Zxyel de yokmu?
Normalde kutunun uzerinde jelatin olmasi gerekmez mi?benim aldigim kutunun uzerinde jelatin yok.usb adaptör de aldim.onun kutusunda jelatin var.simdi ben bu modemi takip kullansam anlaşilir mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt