VDSL modem önerisi

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Bişey sorcam 4 temmuzda internetin taahhüdü bitiyo tt den taahhüd yenilerken modemden memnun değiliz iyi çekmiyo desek yeni modem verirler mi? Yada süperonline dsl hatta geçsek memnun kalırmıyız?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
bu modele bak isyerinde arkadasa aldim
4-5 sene evvel hala faal olarak kullaniyor.
1302 serisini problem yasamistik. bilgine.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
Bişey sorcam 4 temmuzda internetin taahhüdü bitiyo tt den taahhüd yenilerken modemden memnun değiliz iyi çekmiyo desek yeni modem verirler mi? Yada süperonline dsl hatta geçsek memnun kalırmıyız?
Modem size mi ait kiralamami.
kiralamaysa değişim yaparlar.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
turksat kablonet var mi. bulunduğunuz lokasyonda.
Yenimahallenin her yerinde var bi bizim mahallede yok. Süperonline fiberde 1 alt sokakta var bizim sokak ve üst sokaklarda yok. ?? 8 senedir şuanki evimizde oturuyoruz ne internet çalışması gördük ne başka bişey

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
Yenimahallenin her yerinde var bi bizim mahallede yok. Süperonline fiberde 1 alt sokakta var bizim sokak ve üst sokaklarda yok. ?? 8 senedir şuanki evimizde oturuyoruz ne internet çalışması gördük ne başka bişey
Turksata gidip talepte bulunun eger köşebaşında yada yakın mesafede boxlari varsa
gerekli kablolamayi yaparak evinize box yerlestiriyorlar.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Turksata gidip talepte bulunun eger köşebaşında yada yakın mesafede boxlari varsa
gerekli kablolamayi yaparak evinize box yerlestiriyorlar.
Mail atmıştım mahallenize yakın zamanda mahallenize yakın zamanda gelmesi imkansız ama isteğinizi sıraya alıyoruz diye. Bizim evden 300 metre uzaklıkta kablonet altyapısı var ama getirmezler herhalde

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Madem modem konusu bir soru sorayım size ?
Modem ışıkları gayet stabil çalıştığını gösterirken wifi'de ara ara duraklama oluyor. Sayfa yüklenmesini falan bekliyorum. Bazen bir anda yükleniyor. Sanki internet kopup geliyor gibi ama modem ışıklarına anormallik yok. Modemi değiştim pek bi fark olmadı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
Mail atmıştım mahallenize yakın zamanda mahallenize yakın zamanda gelmesi imkansız ama isteğinizi sıraya alıyoruz diye. Bizim evden 300 metre uzaklıkta kablonet altyapısı var ama getirmezler herhalde
300mt kablonet :kas
5ghz'da point to point yapacaksin.
oh miss.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
Madem modem konusu bir soru sorayım size ?
Modem ışıkları gayet stabil çalıştığını gösterirken wifi'de ara ara duraklama oluyor. Sayfa yüklenmesini falan bekliyorum. Bazen bir anda yükleniyor. Sanki internet kopup geliyor gibi ama modem ışıklarına anormallik yok. Modemi değiştim pek bi fark olmadı.
Modeme ayni anda wifi olarak kac kisi baglaniyor.
modem sicakligini kontrol ettiniz mi.

Geri
Üst Alt