Vatan bilgisayar Huawei notebook fiyat değişkenliği.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Değerli forumdaşlar. 10/04/2021 cumartesi günü Vatan bilgisayar'dan aşağıda modeli yazılı olan notebook bilgisayarı internet üzerinden 7819 tl'ye sepete %8 indirim ile 12/04/2021 günü magazadan teslim ile yeğenime aldık. Bugün Vatan bilgisayarın internet sayfasına girdiğimde. Aynı notebook sepete %8 indirim ile 6991,08 tl'ye inmiş. Aradaki fiat indiriminden ürün iadesi veya kalan fark ile başka ürün alma şansımız olurmu acaba saygılarımla.

HUAWEI MATEBOOK D 16 AMD RYZEN 5 4600H 3GHZ-16GB-512GB SSD-16.1"-AMD-W10​

20210417_014816.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Zincir teknoloji mağazaları genel olarak aynı ürünü, alış veriş sitelerinden pahalıya satıyor. Bu mağazalara, ürünü canlı görmeye giderim sadece...

Yıllar önce, fuji fotoğraf makinesi internet ortamında 400 liraya bulunuyordu, canlı görmek için tekmosaya gittim inceledim, eleman geldi saçmalamaya başladı, ürün fiyatı (750₺ idi) haricinde çok güzel dedim. Bundan uyguna zor bulunur gibi bi laf etti, bende interneti kullanabileceğim bilgisayar var mı dedim, evet Buyrun dedi (o zamanlar akıllı telefon nerdeee)

Sepete eklediğim siteyi açtım 400 liraya makineyi aldım. Teşekkür ettim çıktım.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Zincir teknoloji mağazaları genel olarak aynı ürünü, alış veriş sitelerinden pahalıya satıyor. Bu mağazalara, ürünü canlı görmeye giderim sadece...

Yıllar önce, fuji fotoğraf makinesi internet ortamında 400 liraya bulunuyordu, canlı görmek için tekmosaya gittim inceledim, eleman geldi saçmalamaya başladı, ürün fiyatı (750₺ idi) haricinde çok güzel dedim. Bundan uyguna zor bulunur gibi bi laf etti, bende interneti kullanabileceğim bilgisayar var mı dedim, evet Buyrun dedi (o zamanlar akıllı telefon nerdeee)

Sepete eklediğim siteyi açtım 400 liraya makineyi aldım. Teşekkür ettim çıktım.
Bizim bu internetten ürün alışımızda şahsen çok kötü kazıklanmış gibi bir durum oluyor 900 tl 5 günde indirim nasıl oluyor ilginç. Magazanın 0850 nolu telefonunu aradım mesai dışı diyor yarın şansımı tekrar deneyeceğim bakalım iade ederek tekrar alalım diyeyim bakalım.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Cayma hakkını kullanarak beğenmediğinizi söylerek ürünü iade edeceksiniz, oraya gidip işte ben aldığımda şu kadardı, şimdi fiyatı düşmüş bana aradaki farkı verin felan dersen işin uzar, bir sonucada varamazsın.

Ürünü kutusuna koyacaksın, faturasınıda götüreceksin ürünü beğenmedik bu yüzden cayma hakkımızı kullanıp para iadesi istiyoruz diyeceksin. Ürünü teslim ettikten sonra siteye girip ürünü indirimli fiyattan satın alacaksın adres teslim olarak. İade ettiğin ürünün parası sana iade olurken yeni indirimli aldığın üründe evine gelecek.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Cayma hakkını kullanarak beğenmediğinizi söylerek ürünü iade edeceksiniz, oraya gidip işte ben aldığımda şu kadardı, şimdi fiyatı düşmüş bana aradaki farkı verin felan dersen işin uzar, bir sonucada varamazsın.

Ürünü kutusuna koyacaksın, faturasınıda götüreceksin ürünü beğenmedik bu yüzden cayma hakkımızı kullanıp para iadesi istiyoruz diyeceksin. Ürünü teslim ettikten sonra siteye girip ürünü indirimli fiyattan satın alacaksın adres teslim olarak. İade ettiğin ürünün parası sana iade olurken yeni indirimli aldığın üründe evine gelecek.
Ankarada hafta sonu magazalar kapalı o zaman p.tesi magazaya gidip görüşmemiz lazım demekki. Yarın telefon ile bildirmeme gerek varmı acaba.

Geri
Üst Alt