Üye Terfi Sistemi

Üye Terfisi hangi şarta göre belirlenmeli

• Kullanılan toplam oy
    313
  • Anket kapatılmış .
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
gecenki ornegi biliyorsun 50mesaj atan uyeye bu yetkiyi verdigimizde geriye donuk tum mesajlarini sildigini gorduk
Sota Sota, usta benimi diyorsun ... yazmışken tekrar edeyim BURASI İÇİN silme düzenleme istemiş sağolsun verilmişti... kısa sürmüş, tekrar verilmesini isterim çünkü profil mesajları forumun düzenini bozmaz sayfaları kolay bulmak için yaptım,bazen silme düzenleme gerekiyor tekrar açılsın lütfen.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mesajını düzeltme yetkisi olmamalı..
Domestos Domestos, profil mesajları hariç tutulmalı bu forumu bozmaz........ kolay hatırlama ulaşma için kullanıyorum. bazıları gereksiz olmakta kaldırmak-düzenlemek gerekebilir

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

Gökhan G.

Aktif Üye
25 Eki 2018
66
25
Forumun arayüzü mükemmel, mobilde bile harika çalışıyor. Fotoğraf yükleme kısmına bayıldım, alıntılardaki fotoğraf silme opsiyonunun şıklığına hayran kaldım..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,603
Sota Sota, usta benimi diyorsun ... yazmışken tekrar edeyim BURASI İÇİN silme düzenleme istemiş sağolsun verilmişti... kısa sürmüş, tekrar verilmesini isterim çünkü profil mesajları forumun düzenini bozmaz sayfaları kolay bulmak için yaptım,bazen silme düzenleme gerekiyor tekrar açılsın lütfen.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Domestos Domestos, profil mesajları hariç tutulmalı bu forumu bozmaz........ kolay hatırlama ulaşma için kullanıyorum. bazıları gereksiz olmakta kaldırmak-düzenlemek gerekebilir

yok hocam sizin ilgili degil.
isim vereyimde gonlunuz rahat etsin
eski uyelerimizden tekavci eski mesajlarinin tamamini silmis.
bu hareketinden dolayi hesabini banlamadim.
Komple Sildim. :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,603
Forumun arayüzü mükemmel, mobilde bile harika çalışıyor. Fotoğraf yükleme kısmına bayıldım, alıntılardaki fotoğraf silme opsiyonunun şıklığına hayran kaldım..
Arayuzun,yuklenme hizini begenmenize sevindim.
fotograf yukleme kisimi ayri bir yazilim.
lisansini alip forumumuza entegre ettik.
yolumuz daha uzun
videolari, tv,tlf yazilimlarini sunucumuz uzerinde barindirma islerine gececiz zamanla
desteginiz sart :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
yolumuz daha uzun
videolari, tv,tlf yazilimlarini sunucumuz uzerinde barindirma islerine gececiz zamanla
helal başkan

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
yolumuz daha uzun
Way way wayy. Neler olacak neler.
Buralar çok değerlenecek ileride he :hihi
:mutlu:clap2

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
yolumuz daha uzun
Şu fotoğraf video yükleme konusunda.... kopyala yapıştır mümkünmü..? foto'da kopyala yapıştır kolaylığı eklense

Geri
Üst Alt