Üye Terfi Sistemi

Üye Terfisi hangi şarta göre belirlenmeli

• Kullanılan toplam oy
    314
  • Anket kapatılmış .
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
fayadasi olacagi kadar zarari da olur bu uygulamanin önemli olan nicelik degil nitelik 500 tane bos mesaj yerine 5 tane faydali mesaj forumu daha degerli kilar bence
terfi sistemi mesaja degilde begeniye gorede
yapilandirabilinir.
gelen talepler dogrultusunda.
bu uygulamanin temel amacı
yeni uye olan arkadaslarimizin bir kismi tavsiye,ariza,yazilim taleplerini
foruma sormak yerine, dogrudan ozel mesaja yonelmesi.
varolan konulari arayip bulmak yerine
tekrardan ayni konularin mukerrer sekilde olusturulmasi.

bunlara ek olarak asil buyuk sorunumuz.
50-100 mesaji olan uyemize mesaj duzenleme yetkisini sinirsiz yaptigimizda
forumu benimsiyemezse
tum mesajlari duzenleyerek silmesi.
terfi sistemiyle birnebze olsada bununda onune gecmis oluyoruz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Eline sağlık Ahmetim. Yalnız yeni ile aktif arasındaki mesaj sayısı ile, bronz olmak için atılacak mesaj sayısı arasında oransal açıklık fazla gibi geldi bana. 500 mesaj kıstası yeniden değerlendirilebilir mi acaba :alala

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
ilk uye gruplarında hizli sekilde grup atilatip
forumu rahatca kullanabilecek yetkileri vermek.
sonrasi forumdaki baglilik esasina bagli olarak daha fazla yetkileri kademeli sekilde vermek.
diamond uye grubuna tum profilini mesajlarini,konularini silme duzenleme yetkisine sahip olacak.
bu uye forumda yillarini vermis ve forumla ozdeslemis olacaktir.

gecenki ornegi biliyorsun 50mesaj atan uyeye bu yetkiyi verdigimizde geriye donuk tum mesajlarini sildigini gorduk :ok

S Çevrimdışı

SHADOW

Federal
Aktif Üye
8 Eyl 2018
75
Sota Sota hocam bu kaç mesajda ne olduğuu yazan bi konu var mı
varsa bi link atabilir misiniz?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Üye olarak hiç kimsenin belirli bir süre dışında, mesajını düzeltme yetkisi olmamalı... İleride, herhangi bir olumsuzluk durumunda, açtığı konu veya yazdığı mesajları düzenlemeye kalkıyor bazı kendini bilmezler o zaman sistem adına sıkıntı olabiliyor...

Mazda Garaj'da başımıza gelen en basit bir olayı aktarayım... Üyenin yazdığı mesaj ilgili bir konuya taşındı diye adamceğiz küstü ve benim yazdığım bütün mesajları silin ben gidiyorum dedi... Yani, kendi yetkisi olsa, bunu bize yazmadan, bütün mesajlarını, konularını silip gidecek... Sanki, forum ortamına yazdığı, paylaştığı veya faydalandığı bütün her şey bana artı değer katıyor da...:geek:

Zaman zaman, bu gibi ortamlarda bu gibi absürd kişiler olabiliyor, o yüzden belirli bir saat haricinde mesaj düzenlemesi kaç mesaja ulaşırsa ulaşsın, üyenin yetkisi altında olmamalı...

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
fayadasi olacagi kadar zarari da olur bu uygulamanin önemli olan nicelik degil nitelik 500 tane bos mesaj yerine 5 tane faydali mesaj forumu daha degerli kilar bence
Soylediğinizde kısmen haklı yanlar var olsada o 5 dolu mesajı insanlar hemen yazamıyor maalesef. Burası yıne asgariye indirmiş mesaj sayısını ? ben 150 mesaj kısıtlaması gördüm 500 beğeni sonucunda konu açabilme gördüm.
Yani birşeyler elde etmek istiyor isek çaba harcamak gerekli.

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
LABNET RUMUZLU GÖKHAN KARDEŞİMİN ŞAHSEN YAKLAŞIMINDAN SORUNLARIMIZA ÖZELDEN DAHİ YAZSAK ÇÖZÜM ÜRETME GAYRETİNDEN BİR FORUM ÜYESİ OLARAK ÇOK MEMNUN KALDIM ADEM BEY.GERÇEKTEN HEM BEYEFENDİLİGİYLE HEMDE KONULARA OLAN HAKİMİYETİYLE BENİM VE DİGER YARDIMCI OLDUGU KARDEŞLERİMİZİN SİZİN GİBİ GÖNLÜNÜ KAZANMIŞTIR.GÖKHAN KARDEŞİMİNDE BU FORUM İÇİN DİGER EMEK VEREN KARDEŞLERİMİZ GİBİ ÇOK ÖNEMLİ OLDUGUNU BELİRTMEK İSTERİM.TEKRAR BÖYLE BİR FORUMUN ÜYESİ OLMAKTAN DOLAYI EMEGİ GEÇEN HERKESE ŞAHSIM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM
sonrasi forumdaki baglilik esasina bagli olarak daha fazla yetkileri kademeli sekilde vermek.
diamond uye grubuna tum profilini mesajlarini,konularini silme duzenleme yetkisine sahip olacak.

gecenki ornegi biliyorsun 50mesaj atan uyeye bu yetkiyi verdigimizde geriye donuk tum mesajlarini sildigini gorduk :ok[/QUOTE

gecenki ornegi biliyorsun 50mesaj atan uyeye bu yetkiyi verdigimizde geriye donuk tum mesajlarini sildigini gorduk :ok

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
LABNET RUMUZLU GÖKHAN KARDEŞİMİN ŞAHSEN YAKLAŞIMINDAN SORUNLARIMIZA ÖZELDEN DAHİ YAZSAK ÇÖZÜM ÜRETME GAYRETİNDEN BİR FORUM ÜYESİ OLARAK ÇOK MEMNUN KALDIM ADEM BEY.GERÇEKTEN HEM BEYEFENDİLİGİYLE HEMDE KONULARA OLAN HAKİMİYETİYLE BENİM VE DİGER YARDIMCI OLDUGU KARDEŞLERİMİZİN SİZİN GİBİ GÖNLÜNÜ KAZANMIŞTIR.GÖKHAN KARDEŞİMİNDE BU FORUM İÇİN DİGER EMEK VEREN KARDEŞLERİMİZ GİBİ ÇOK ÖNEMLİ OLDUGUNU BELİRTMEK İSTERİM.TEKRAR BÖYLE BİR FORUMUN ÜYESİ OLMAKTAN DOLAYI EMEGİ GEÇEN HERKESE ŞAHSIM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM

Ne kadar güzel, ne kadar değerli görüşler bizler için. Teşekkür ederiz :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt