Üye Terfi Sistemi

Üye Terfisi hangi şarta göre belirlenmeli

• Kullanılan toplam oy
    314
  • Anket kapatılmış .
A Çevrimdışı

Arcag

Yeni Üye
5 Ocak 2019
25
33
sanırım şimdi açabilirsiniz, aktif üyesiniz.. yeni bir konu açmadan forumda aramanızı öneririm belki aynı konu daha önce açılmış olabilir..

Merhabalar teşekkürler forumda aradım fakat göremedim yeni konu açtım sizde fikrinizi beyan ederseniz çok sevinirim :)

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Simdi en son mesaj yazan T toydosakni, ye baktim 330 mesaji varmış maşallah :) , az once de gold uye olan kisiye baktim 170 mesaji varmis nasil oluyor? Bir de puani ve tepkime puani vs nedir anlayamadim neye gore puanlama oluyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Simdi en son mesaj yazan T toydosakni, ye baktim 330 mesaji varmış maşallah :sirit , az once de gold uye olan kisiye baktim 170 mesaji varmis nasil oluyor? Bir de puani ve tepkime puani vs nedir anlayamadim neye gore puanlama oluyor
RFVE arkadasımızı mesaj sayısına bakılmasızın Gold uyelıge ben aldım.

RFVE arkadasımızı yazılım modıfıye ettıgı ıcın gerıye donuk ılk mesajını sureklı duzenlemek zorunda kalıyordu.

herdefasında moderator arkadasların duzenlemesı yerıne GOLD uyelıge alıp sınırsız duzenlemeye yetkısı verdık :ok

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Ben düzenleme yapamıyorum, güncelleme yapamıyorum. Sisteme isyan bayrağı açıyorum. Verin yetkilerimi söz silmem ben :hoba1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aha buda 100. Mesaj. Hemen "Mesajınız birleştirildi" deyip hevesimi kursağımda koyacak olsa da :hihi:uyku

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri