Üye Terfi Sistemi

Üye Terfisi hangi şarta göre belirlenmeli

• Kullanılan toplam oy
    313
  • Anket kapatılmış .
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,461
64
Ben 1 yıldır çok sık foruma giriyorum ama çok nadir yorumlarda bulunuyorum .Kısacası bilgi sahibi olmadığım hiçbir konuda mesaj yazmıyorum. Sanırım hiçbir rütbeyi haketmiyorum ?
Ki,verdiğin bilgilerle ben bile faydalandım ,az ama öz sevgili blaki :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,082
Mesaj sayısı kriter olmalı fakat kısa kelimelerle ( kolaya kaçmak ) değilde mesela belli bir karakter sayısı konabilir mesaj kısmına. Örneğin ;
Slm
Nbr
asl
Pls
Tşk
Tmm
Vs
Gibi gibi???
Karaketer siniri koymadik lakin kullandigimiz filtre flood yada seriye baglanip atilan mesajlari yönetimin onayina aliyor.

karakter sınırıni gündeme alıyorum.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Tabiki burada yine sadece bazı arkadaşların dediği gibi boş mesaj üzerine terfi olmamalı... Evet, hayır, doğru, haklısın yazarak terfi de olunmaz galiba...?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,082
Tabiki burada yine sadece bazı arkadaşların dediği gibi boş mesaj üzerine terfi olmamalı... Evet, hayır, doğru, haklısın yazarak terfi de olunmaz galiba...?
terfi mesaj sayisi
10 > 50 > 500 > 1000 seklinde suan icin

500-1000 terfine ulamak icin bahsettiğiniz sekilde atilan mesajlar illaki farkedilip gerekli yaptirimlar uygulanir.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
  • Mesaj sayısına göre : olmaz, sayi cogaltmak icin bos mesaj atarlar ilk baslarda takibini yapabilirsiniz ama üye sayisi arttikca takip edemezsiniz
  • Beğeni sayısına göre: bu da olmaz belki birisi cok faydali paylasimlar yapiyordur fakat üyelerin cogunluguna hitap etmiyordur begeni sayisi düsük olur
  • Takipçi sayısına göre: bunu da begenmedim ben siteyi takip ediyorum ama kimseyi takip etmiyorum takip isi herkesin yaptigi birsey degil
farkli birseyler gerekli bence sitenin calisma seklini tam olarak bilmiyorum ama kombinasyon en iyisi olabilir mümkünse x birim mesaj x birim begeni : x kademe gibi

mesaj düzenleme olayina cözüm istiyorum bu arada :sopa1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,082
  • Mesaj sayısına göre : olmaz, sayi cogaltmak icin bos mesaj atarlar ilk baslarda takibini yapabilirsiniz ama üye sayisi arttikca takip edemezsiniz
  • Beğeni sayısına göre: bu da olmaz belki birisi cok faydali paylasimlar yapiyordur fakat üyelerin cogunluguna hitap etmiyordur begeni sayisi düsük olur
  • Takipçi sayısına göre: bunu da begenmedim ben siteyi takip ediyorum ama kimseyi takip etmiyorum takip isi herkesin yaptigi birsey degil
farkli birseyler gerekli bence sitenin calisma seklini tam olarak bilmiyorum ama kombinasyon en iyisi olabilir mümkünse x birim mesaj x birim begeni : x kademe gibi

mesaj düzenleme olayina cözüm istiyorum bu arada :sopa1
Cift sart uygulamasi teoride olabilir.
Pratikte test etmedim gunicerisinde gerekli
testleri uygular bilgi veririm.

mesaj düzenleme suresi her grupta kademeli sekilde artmakta
ozellikle ilkbasamak gruplarda uzun tutulan duzenleme suresi soruna neden olmakta.
50-100 mesaj atip kafasına esince tum mesajlarini duzenleyip +×! artik kafasina ne eserse koyup forumu birakiyor.

bu olayi üst-üste denk gelince bu onlemi aldik.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Cift sart uygulamasi teoride olabilir.
Pratikte test etmedim gunicerisinde gerekli
testleri uygular bilgi veririm.

mesaj düzenleme suresi her grupta kademeli sekilde artmakta
ozellikle ilkbasamak gruplarda uzun tutulan duzenleme suresi soruna neden olmakta.
50-100 mesaj atip kafasına esince tum mesajlarini duzenleyip +×! artik kafasina ne eserse koyup forumu birakiyor.

bu olayi üst-üste denk gelince bu onlemi aldik.
az cok forumu takip ettigimi biliyorsunuzdur , sebebini biliyorum fakat bi güncelleme ekleme yapmak istedigim(izde) yapamiyoruz
benim üye sinifini degistirin bari bu is huzur icinde cözülsün :tara

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
az cok forumu takip ettigimi biliyorsunuzdur , sebebini biliyorum fakat bi güncelleme ekleme yapmak istedigim(izde) yapamiyoruz
benim üye sinifini degistirin bari bu is huzur icinde cözülsün :tara

evet bu olaydan bende hoşnut değilim . Gündelik olarak açılan konular değil de daha sonra takibi yapılarak güncellenmesi gereken konular oluyor. O sebeble güncellenen konu sayfanın 2. yada 3. sayfasında kalabiliyor konunun faydası azalıyor. Her seferinde report edip göndermekte çözüm değil

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Mesaj sayısına göre mantıklı, beğeni sayısına göre olması gereken, takipçi sayısına göre olan ise en az reytingin çıkacağı bir durum olur.

Bence mantıktan ziyade olması gereken daha faydalı olur, yoksa forum akrostiş mesaj mekanına dönebilir =D

Geri
Üst Alt