Üye Terfi Sistemi

Üye Terfisi hangi şarta göre belirlenmeli

• Kullanılan toplam oy
    313
  • Anket kapatılmış .
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
bence puanlama, üyelik zamanı ve online kalma süresine göre olsun.

şöyle ki, üyelik başlangıcından sonraki her geçen yıl için +1 rütbe, kademe, kıdem, puan vs her neyse ondan alsın,

online olduğu süre toplamı da 1 ay ya da 1 yıl gibi uzun vadeyi doldurduğunda yine +1 alsın.

- Beğeni sayısı dersin, açarım bi konu gizli içerik; beğenirsen "açıl susam açıl" olacak derim.

Merak yaradılışımızda var, işime yaramasa bile beğenip baktığım konu çok =)

- Mesaj sayısına göre dersin, yine gizli içerikli bi mesaj atarsın, altına doğru Halil İbrahim Sofrası

gelen geçen mesaj yazar, herkes nasiplenir. ek yazar, kek yazar mesaj sayısı artar, gereksiz şeylerle dolar forum. =)

- Takipçi sayısı olayı bana hep itici geliyor. Açıyorum forumu mesaj kutumda bi düzine mesaj,

"Kanqs takipleşelim !!é!!é!!" hayır, olamaz, olamazzz !! (Kenan Komutan) =)

Son düzenleme:
oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
bence puanlama üyelik zamanı ve online kalma süresine göre olsun.

şöyle ki, üyelik başlangıcından sonraki her geçen yıl için +1 rütbe, kademe, kıdem, puan vs her neyse ondan alsın,

online olduğu süre toplamı da 1 ay ya da 1 yıl gibi uzun vadeyi doldurduğunda yine +1 alsın.

- Beğeni sayısı dersin, açarım bi konu gizli içerik; beğenirsen "açıl susam açıl" olacak derim.

Merak yaradılışımızda var, işime yaramasa bile beğenip baktığım konu çok =)

- Mesaj sayısına göre dersin, yine gizli içerikli bi mesaj atarsın, altına doğru Halil İbrahim Sofrası

gelen geçen mesaj yazar, herkes nasiplenir. ek yazar, kek yazar mesaj sayısı artar, gereksiz şeylerle dolar forum. =)

- Takipçi sayısı olayı bana hep itici geliyor. Açıyorum forumu mesaj kutumda bi düzine mesaj,

"Kanqs takipleşelim !!é!!é!!" hayır, olamaz, olamazzz !! (Kenan Komutan) =)
Güzel tespit ve öneriler olmuş :ok
Sota Sota bilginize

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Mesaj sayısına göre
Beğeni sayısına göre
Takipçi sayısına göre

Durumlar değişik olabiliyor ölçü olmamalı,zorunlu beğenmeler oluyor aynısı mesajda geçerli.takipçiyi bilemedim değişiyor.
burada belli kişiler var onun dışında uzman kim bilmem. Adem Helvacı Adem Helvacı TEKNOwest TEKNOWEST F fikoloji teraspy teraspy öne çıkıyor tabi başka var öne çıkanlara göre görüşüm şu sıra fazla giremiyom foruma.
anketi es geçiyorum.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam işin gerçeği benim bu foruma katkım olacağını sanmıyorum, benim gibi arkadaşlara terfi vermezsen daha uygun olacağını düşünüyorum. Yani bunu kendimi küçümsemek adına söylemiyorum. Hani, mesala adamın bildiği bir konu yok ama çok konuşmuş bir sürü yorum boş paylaşım yapmış mesaj sayısı çok. Mesaj sayısına göre terfi gelirse o adamın bir rütbesi olacak boşu boşuna. Benim gibi ortaya çıkıp ben bu işlerden anlamam beni ayrı tutun diyen birileri olursa sevinirim. Önceden forum sitemde, moderatör alımı yapardım. Terfiden ziyade kalibre bir eleman (moderatör) alımı yapardım, hatta çoğu forum bazı zamanlarda moderatör alım sayfası açar aranan özelliklere göre alım yapılır. Hatta şuan, bir çok site arada sırada böyle bir alım yapıyor.. tabi, sizin kemik kadronuz gayet iyi, bence terfi sistemine şuan ihtiyaç yok. Bana gelirsek, benim uzmanlık alanım ile bu sitenin (forumun) uzaktan yakından alakası yok :oku ben televizyondan, uydudan, çanaktan, markadan anlamam. Bu foruma neden giriyorsun diyen olursa, sabit takıldığım bir site yok. Buraya geliyorum kafa dağıtıyorum. Bir şeyler öğrendiğim yok işin gerçeği ne yalan söyleyeyim sohbet muhabbet :cak:deli1:clap:mutlu:haha1
Bakın çenem yine çok düştü, peki senin ilgi alanın nedir ibrahim derseniz hemen cevap vereyim. Ben script kurup silerim, başka script kurarım öyle yani bunun dışında kafa kimseye bir şey katacağımı asla düşünmüyorum eğri oturup doğru konuşmak gerek. :deli:danger tabi ki yardım etmek isterdim buradaki üyelere, misafirlere ama cidden bildiğim konular değil. TV bile seyretmiyorum genelde. Seg TV vardı ona yazılım atmak için üye olmuştum. Garip bir huyum var bir şeylere yazılım atmayı seviyorum, eski cihazlara falan. Bak yazılım demişken android konusu açılırsa o işlerden anlıyorum.. şiir,hikaye,tirat, yazıyorum ben yani öyle bir alan olursa paylaşım yaparım. Ne kadar boş konuştum ben onu farkettim.
Bir insanın hiç mi Güzel özelliği bilgi birikimi olmaz. Belki de vardır web site işlerinden de anlarım bak

Geri
Üst Alt