Uydu Alıcısı Tavsiye

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Sungate Titan İPTV Cihaz incelemesini ben yapmıştım sonrasında 2.cihazı aldım şimdi inanın 3.cihazı düşünüyorum son kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim ama yine de karar sizlerindir. ?
sevgili dostum hoş geldin aramıza eee artık uydu tavsiye bölümüne bol bol görsel inceleme videolarını bekliyoruz :mutlu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

haha tv arapların onlar 2 adet şifreleme sistemi kullanıyor adreslere özel php yapmışlar
ona bakacaksan hepsi bunu yapmaz stalker daha 2 yıl gider
kimleri görüyorum sevgili memoli1478 üstadım burada sen çok hoş geldin... bu güzide tavsiye forum, uydu bölümüne senden gibi bir duayen eksikti zaten tekrar hoş geldin:cay lar benden

Son düzenleme:
hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Ne mutlu ,her odaya bir titan gibi olmuş :)
Pahalı cihaz ,hele bu zamanda ,gerçi bir forum üyelerine 365 tl satışı var ,yine de pahalı cihaz :ok
Bu arada aramıza hoşgeldin :ok
Teşekkür ederim güzel karşılamanız için. Öncesi pahalı gelebilir ama sonradan her kuruşunu hakkettiğini gördüğünüzde çok seviniyorsunuz. Fiyat performans ürünü. ?

sevgili dostum hoş geldin aramıza eee artık uydu tavsiye bölümüne bol bol görsel inceleme videolarını bekliyoruz :mutlu
Teşekkür ederim abi elimden geldiğince arkadaşlara faydalı olacaksa seve seve paylaşırım.

E Çevrimdışı

elektronik07

Yeni Üye
23 Haz 2020
24
50
Arkadaslar uydu cihazına ihtiyacım
Annemlerde kullandığım magbox mecury
2 yıl sonra su koydu HD yayınlarda sorun çıkarıyor.

Bu konudaki tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.
Next Minix 2000 fta hd uydu alıcısı alırsanız memnun kalırsınız.
Görüntü kalitesi çok yüksek.
Yaygın servis agı var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt